Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pozycjach mam philipsy white vision i jest bielsza barwa niz u Ciebie.

Opublikowano

kolego założyłeś już te felgi ? nie mogę się foty doczekać

Opublikowano

Tak, są już na aucie...

Leżą całkiem dobrze. 

Narazie jeszcze nic nie zrobiłem, może teraz przez święta coś cyknę ?

Tylko takie mam jak narazie 

3817C36A-26DD-4DF5-AF3B-372FBFE6682F.jpeg

Opublikowano

tak myślałem, kozacko wygląda, ale czekam na foty świąteczne :)

Opublikowano

Podrzuć jakąś fotkę z boku auta. Żeby było całość widać ?

Edytowane przez Patryk14

Opublikowano

Świetne koło . Robi mega robotę.

Opublikowano

Strzel jakąś małą sesję z różnego kąta :P ale już mi się bardziej podoba od poprzedniego! 

Opublikowano

okej, coś mi się udało ustrzelić B) 

proszę mnie nie zlinczować za jakość zdjęć-kiepski ze mnie fotograf :D 

wydaje mi się, że koło leży całkiem dobrze, ale brakuje jeszcze małego dystansu na tył ;) 

DSC01129.jpgDSC01139.jpegDSC01123 2.jpegDSC01111.jpegDSC01112.jpegDSC01106.jpgDSC01063.jpgDSC01060.jpegDSC01183.jpgDSC01187.jpgDSC01194.jpgDSC01201.jpeg

DSC01083.jpeg

 

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Jak dla mnie bardzo fajna fela ? ?

Super się autko prezentuje :)

He he na tej stacji tankujesz ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Jak dla mnie bardzo fajna fela ? ?

Super się autko prezentuje :)

He he na tej stacji tankujesz ? 

Dziękuje, jak narazie też mi leży to kółko. Zobaczymy na jak długo :D 

hy hy, tankuje tam gdzie najtaniej a akurat tutaj paliwko jeszcze po 2.60 :P

 

...Jeszcze trochę wnętrza mam, raczej w takiej wersji środek już zostanie. No może, jeszcze perforowana nakładka ręcznego z białą nicią  B) 

 

DSC01167.jpegDSC01168.jpegDSC01169.jpegDSC01171.jpegDSC01181.jpeg

Opublikowano

Też myślałem nad tym kołem,ale nie byłem do końca przekonany do niego,ale widzę,żę spoko by to jednak wglądało;)
Ech...teraz troche żałuję,że wpakowałem grill od ala Rs4 w mache,S4 wyglada zdecydowanie lepiej....
Gałke od B8 masz Ori czy kupowałeś zamiennik?

Opublikowano

Tez do końca nie wiedziałem jak to będzie wyglądać na aucie, ale na szczęście jest okej :) 

co do grilla to szukam do kompletu w dobrej monecie dołu od s4

gałka ori od a3, miałem wcześniej taką samą tylko z gładką skórą, wiec sobie dokupiłem pod kierownicę :D 

Opublikowano

Piękne auto! ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładne masz to autko. A czemu sprzedajesz felgi ? Masz jakiś inny pomysł czy te Ci do końca nie pasują ?

Opublikowano

Znudziły mi się już, czas na coś innego :) 

Opublikowano

Piekna w uj jest. ? 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dawno mnie nie było, bo niewiele się dzieje - jedynie eksploatacyjne rzeczy, czyli nuuuuuda ?

W ostatnim czasie czarnuch zmieniał dość często buciki, długo szukałem avusów 3, które totalnie pasują mi do budy b6. 

Po przerobieniu kilku kompletów kół w lipcu udało się kupić wymarzone felgi + komplet nowych opon na lato oraz skompletować zestaw zimowy ? 

sline 18’ 

9D71218E-A2AF-4C8F-98AD-6FE55008CA01.jpeg

flat five 

CB3DD815-35BD-44EA-A863-DB176113B65A.jpeg

20853FC2-7E47-4ED6-A770-00590A58DE3B.jpeg

a6 c6 allroad - zostaje na zimę

5755453A-21C7-4233-ADA4-64D05E3B064D.jpeg

DAAB6D0E-F4F1-4B7D-8381-B20948980AB9.jpeg

I ukochany avus ?

160C0920-B34E-4110-B351-19482A8D632B.jpeg

2C5B271E-04FF-4FBF-923F-DDDAA5086C0D.jpeg

FC342D80-2D93-4A9E-AFF7-36EE0CE23573.jpeg

DC472647-B37F-4595-B94D-F293FEEE4C23.jpeg

Wczoraj b6 dzielnie wróciło z Chorwacji

Bez zająknięcia 2500 km w dwie strony. Średnie spalanie z klimą 5.4l i nie zjadł ani grama oliwy.

Złoty samochód, chyba zasłużył na nagrodę w postaci fmica ?

Edytowane przez koziol992

Opublikowano
31 minut temu, koziol992 napisał:

niewiele się dzieje - jedynie eksploatacyjne rzeczy, czyli nuuuuuda ?

To całkiem jak u mnie ?

Ale co tu robić jak Twoje auto prezentuje się mega! 

Za tymi felgami nie nadążam, no ale Avusy ?

Opublikowano

Michał super to koło wygląda ! Jest kilka wzorów ori felg które na prawde dobrze leżą na B6 i właśnie Avus jest jedną z nich. Co do fmic-a uważam że mu się należy po tak dlugiej bezawaryjnej trasie ? 

Sam ostatnio zainwestowałem w taki kit. Wrzuciłem 180-tke dużo belki nie trzeba było podcinac wszystko ładnie siodło łacznie z kratkami od zderzaka i wygląda jak fabryka.

Tak że nie zastanawiaj sie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.