Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t P1128 mieszanka za uboga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, borykam się z błędem 17536 zespół 1 Adaptacja mieszanki (mult.) p1128 - 35-00 - Mieszanka za uboga

świece nowe, katalizator wycięty.

 

logi -

http://vaglogi.pl/log-115_118_Jox3r7.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_irlEoq.html

 

Proszę o ocenę :)

 

Opublikowano

A falują obroty?

Opublikowano

Sprawdź pompkę paliwa. U mnie było tak jak na filmiku i pomogła wymiana

 

Edytowane przez bartek537

Opublikowano
  • Autor

Obroty nie faluja, w aucie założyłem instalacje LPG przed,zalozeniem błąd też był.

Manometr żeby sprawdzić pompę paliwa podłączony na wejściu paliwa w silnik?  

Auto tak do tych 100km/h rozpedza się wiarę okey gorzej jest przy większych prędkościach. 

Dobrze widzę że sada trochę źle pracuje ale czy to wina tego że nie ma katalizatora??? 

Jak z reszta logow ?

Dodam też że stojąc, Za autem czuć niespalona mieszankę. Drażniący zapach 

Edytowane przez Kozak677

Opublikowano

2+33 mogłeś pociągnąć bliżej 6 tys. obr. Logi na pb po kasowaniu błędów? Turbo w porządku ale ciśnienie paliwa pod obciążeniem pasuje sprawdzić i przepływka coś sporo mierzy powyżej 4 tys. obr. jak na serię.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Logi Po kasowaniu błędu robiłem, tak na PB.

wiem mogłem je powtórzyć ale też padało i jak to w warszawie dużo aut. I samemu ciężko :)

czy auto to seria?  Ciężko powiedzieć auto że szwecji nie mam żadnej informacji o programie.

Dodam też że jak kasujemy ten błąd to przez chwilę silnik tak jakby nie miał mocy się wkręcić na obroty. 

I ten zapach z rury wydechowej bardzo wyczuwalny...

Edytowane przez Kozak677

Opublikowano

Wygląda na serię, to jest bfb 163km ?

Po wycięciu kata wstawiałeś emulator czy druga sonda jest wyłączona programowo?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, przem8 napisał:

Wygląda na serię, to jest bfb 163km ?

Po wycięciu kata wstawiałeś emulator czy druga sonda jest wyłączona programowo?

Kat wycięty był jak już auto kupiłem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie ktoś coś?  

Opublikowano

Co to za auto? Silnik? Bo po sterowniku to jest 1.8t awt.

Opublikowano

A to nie chodzi o jakąś nieszczelność dolotu? Np. Ten "podgrzewacz powietrza"? 

Opublikowano
  • Autor

Tak dokładnie  1.8t awt

150koni Passat b5 fl

Podgrzewacz powietrza?  

Opublikowano

Awt dość kaprsne są :), przepkywka dołem mało mierzy więc na pierwszy strzał sprawdzanie szczelności dolotu, szczególnie odcinek przepływka turbo, sprawdź jaką masz dokładnie przepływke włożona numery z obudowy i z wkładu podaj, jak szczelność dolotu ok, trzeba by wrzucić inna przepływke na próbę.

Opublikowano
  • Autor

numer przeplywki 06A 906 461N wszystko wyglada na szczelne 

Opublikowano

To nie ma wyglądać, u mnie też wyglądało, a nie było i miałem mieszanke za ubogą, poczytaj o sprawdzeniu szczelności sprężarka. 

Opublikowano

Powinna być 06A 906 461L choc tak wielkiej roznicy by to nie zrobiło, wkładu oczywiście nie sprawdziłęś, szczelności też, zrób po koleji to co pisałem , dopiero bedziemy radzić dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.