Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek


Lapek

Rekomendowane odpowiedzi

A podziękował. Te zamoczenia są tylko tak naprawde denerwujące. Posilikonowane kilka miejsc i zobaczymy. Drzwiami myślałem ze moze leci ale raczej nie bo odpływy drożne zero syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zajrzałem do tego tematu, ale widzę, że będzie warto tu wracać :) Jako posiadacz seryjnego 1,6 z zazdrością patrzę na wszystkie V6 :P A licznik rozumiem masz bez FIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się bez FIS. I tak tez ma zostać. Klasycznie z wielkimi kontrolkami. 

Co do zmian to ostatnio wpadło nowe sprzęgło bo jednak jak autko ruszyło w ruch to dało znać o sobie.

Wpadły także nowe przednie poliftowe lampy od DEPO i ostatni wydech z budrzetowej pułki od WM SPORT. 2X80.

Aktualnie odkładam na podlakierowanie jej. 

94b2af381ee6a8f7med.jpg

4f8a1a1ac2f39addmed.jpg

 

Edytowane przez Lapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97e0b4c2d6d46804med.jpg

Felga z A6C6. 18. ET48. Opony 215/40. Plus przód dystans 1,3cm a tył 2cm. Na tym foto autko jest jeszcze bez dystansu.

Budrzet na ten rok wyczerpany na maxa. Wiosna malowanie auta do okoła.

Edytowane przez Lapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć z tematem ;) Fajnie oglądać stare dobre 2.6 V6 w takiej kondycji. Powodzenia w modzeniu. Jak mnie kończy się budżet na dany rok to staram się zaczerpnąc z tego na kolejny rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna b5,powiedz mi jest głośno na tym tłumiku czy nie dałbyś radę coś nagrać jak brzmi wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na zewnątrz w sam raz a w środku cicho. Bo jest jeszcze środkowy seryjny wydech. Nie mam tylko kata. Nie było juz jak nabyłem autko. Ale żeby usłyszec jak jest to tylko na kompie na głośnikach. W tel całkiem inny dzwięk i bez basu.

 

Edytowane przez Lapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem temat, ładna sztuka ale fotele w jak dla mnie najlepsze, półskóry przekozaki, ciężko znaleźć w dobrym stanie a twoje śliczne. Gratuluję autka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od kierowcy mam jeden róg do odnowienia bo rozdarty. Pasażer ma dołek od papierosa prawdopodobnie. Wypełniłem czarną gąbeczką i jest deko lepiej. Nie widać dziury tak. Teraz domówiłem 2 pierścienie pod odboje piankowe bo usiadła dość mocno z przodu. Czasem na skręconych kołach jak dobije to obcierki o rant są. Wiosna juz leci do odnowy lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może nie wszystkim to pasować bo nie da sie tak. Ale mi ten patent chodził po głowie dawno. Podpatrzone na jakims starszym ferrari.

Gałka to replika 5 biegowa. Taka jest w hondzie type-r. Także tym razem nie wpadła z modeli nowszych a całkiem z innej marki.

Dekory mam srebrne tak więc jakoś to mi zagrało.

779a6072c83e4e62med.jpg

Edytowane przez Lapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie autko stoi u lakiernika. Doczekała sie malowania. Może za tydzień odbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97 rok to już po lifcie :) zresztą widzę po lampach tylnych. Nie zmienia to faktu, że to super autko :) powiedz mi tylko co to za wydech kolega ma? Właśnie zastanawiam się co tam wrzucić do siebie bo mój już kończy działalność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...