Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jesli szerokośc jest 7,5" to ET 43 jest ok , troche schowane ale nic nie bedzie ocierać. jeszcze zalezy czego od felgi oczekujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do a4 b6 wejdzie felga i nie będzie ocierać et 35 przy 7,5j 16 cali opona 225/55 ??? kox

100 % nie bedzie obcierac ja mam 7,5 cala ET 35 i zastanawiam sie nad dystansem na tyl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze jedno male pytanko. Znalazlem takie same alu z oponami. Niestety opony w rozmiarze 235/45... Doradzalem sie juz paru kumpli i jeden mowi to drugi tamto wiec chce zeby wypowiedzial sie ktos z posiadaczy n5 czy opony zostawiac czy wymieniac na 225 ewentualnie na 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 25 bedzie ocierac , ja mam ET 35 na 18'' i mi przod w szybkich zakretach ociera to malo powiedziane wywleka blotniki na zewnatrz , wiec na ET25 napewno bedzie ocieralo
A czy to wazne czy to 18?? powiedz lepiej jaka szerka felga..

8'' opona 225/40

ET 25 bedzie ocierac , ja mam ET 35 na 18'' i mi przod w szybkich zakretach ociera to malo powiedziane wywleka blotniki na zewnatrz :kox: , wiec na ET25 napewno bedzie ocieralo :decayed:

jakia szeroka masz felge i opone? Ja mam felgi 18 szerokie 8 cali et 32 i opony 225 i nic nie ociera

Moze jezdzisz jak emeryt to ci nie ociera :polew: gdy ja tak jezdze tez mi nie ociera . Napisalem ze ociera w szybikch zakretach i bardzo ostrych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja mam dwie opcje i niestety nie wie czy wszystko bedzie gralo.

1. fela 18/8 et-20 opona 225/18/40

2. fela 18,8 et-43 opona 245/18/40

Bedzie cacy? jesli nie, to jakie dystanse itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Czy felga 18, ET35 i szerokość 8J będzie pasować do b7 żeby nic nie obcierało ?? , jakie rozmiar opon do takiej felgi 215.45.18??

ET35 jak najbardziej :good: 8J :good: nic nie będzie obcierało.... opony proponowałbym 225/40 lub 235/40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Czy felga 18, ET35 i szerokość 8J będzie pasować do b7 żeby nic nie obcierało ?? , jakie rozmiar opon do takiej felgi 215.45.18??

ET35 jak najbardziej :good: 8J :good: nic nie będzie obcierało.... opony proponowałbym 225/40 lub 235/40 :wink4:

A nie będzie wystawało poza nadkola , mam napęd quattro więc opony muszę mieć taki sam rozmiar z tego co już się dowiadywałem , czyli przód 225/40 i tył 225/40 nie będzie nic wystawało ani obcierało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Czy felga 18, ET35 i szerokość 8J będzie pasować do b7 żeby nic nie obcierało ?? , jakie rozmiar opon do takiej felgi 215.45.18??

ET35 jak najbardziej :good: 8J :good: nic nie będzie obcierało.... opony proponowałbym 225/40 lub 235/40 :wink4:

A nie będzie wystawało poza nadkola , mam napęd quattro więc opony muszę mieć taki sam rozmiar z tego co już się dowiadywałem , czyli przód 225/40 i tył 225/40 nie będzie nic wystawało ani obcierało ??

Wszystko będzie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do kupna felg. Auto to a4 b6 avant.

Felgi: http://allegro.pl/dezent-re-silver-nowa-7-5x17-5x112-vw-audi-skoda-i1501750017.html

Jakie ET będzie najlepsze tak żeby felgi były mniej więcej na równi z nadkolem???

Szerokość 7,5" ??

Co byście doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do kupna felg. Auto to a4 b6 avant.

Felgi: http://allegro.pl/dezent-re-silver-nowa-7-5x17-5x112-vw-audi-skoda-i1501750017.html

Jakie ET będzie najlepsze tak żeby felgi były mniej więcej na równi z nadkolem???

Szerokość 7,5" ??

Co byście doradzili?

ET35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, oponę mam 215/45/17, została mi z poprzedniego auta, mam nadzieje że bedzie w porządku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, oponę mam 215/45/17, została mi z poprzedniego auta, mam nadzieje że bedzie w porządku??

może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...