Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie kupilem alusy na zime 16' opona pirelli 205/55/16 tylko ze Et33 ??

na dodatek mam zawias -30 jak mysliciwe bedzie problem?

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie kupilem alusy na zime 16' opona pirelli 205/55/16 tylko ze Et33 ??

na dodatek mam zawias -30 jak mysliciwe bedzie problem?

nie będzie problemu

Opublikowano
:hi: super.
Opublikowano

Witam.Mam pytanko co do rozmiaru felg na seryjnym zawiasie...czy z 17 na profilu powiedzmy 50 nie będzie problemu???bo na wiosne musze zakupic jakies felgi :wink4:

Opublikowano

Co to jest seryjny zawias ?

Jaka opona (jak szeroka) będzie założona ?

Ja przetestowalem felge 17 8J ET48 i oponka 225/50 nie wejdzie na zawieszeniu 1be.

225/45 wchodzi bez problemu ale miejsca jest "na styk".

Napisz coś więcej o oponie i feldze .

Opublikowano

pisząc seryjny zawias miałem na myśli że nie obniżane,utwardzane...a felga no cóż,zobacze co by było do kupienia.mam dylemat właśnie czy 16 czy 17 żeby nie było problemu z ocieraniem.Czyli z tego co napisałeś to na szerokość wchodzi 225 tylko z wys.problem???

Opublikowano

Z wysokoscia jest problem przy feldze 8j max 45 profil wchodzi,przynajmniej ja tak u siebie mialem prsy zawiasie -20 (1be).

Opublikowano

Z wysokoscia jest problem przy feldze 8j max 45 profil wchodzi,przynajmniej ja tak u siebie mialem prsy zawiasie -20 (1be).

a ja u siebie miałem felge 8J i opone z profilem 50 i nie było żadnego problemu

Opublikowano

A et felgi jakie miales ?

Bo moje to 48 :gwizdanie:

Opublikowano

A felga 9J ET45 R16 wejdzie ?? Czy będzie obcierać a może wystawać ?

Opublikowano

A et felgi jakie miales ?

Bo moje to 48 :gwizdanie:

no i właśnie wszystko zależy od ET, ja miałem 40

A felga 9J ET45 R16 wejdzie ?? Czy będzie obcierać a może wystawać ?

zależy jaki zawias i jaka opona na tym będzie ale nie musi wcale obcierać, a może wystawać

Opublikowano

a jak jest z 18x8j et43, trzeba tam jakiś dystans ładować ?

Opublikowano

A et felgi jakie miales ?

Bo moje to 48 :gwizdanie:

no i właśnie wszystko zależy od ET, ja miałem 40

dlatego Ty miałeś więcej luzu dla 225/50 :wink4:

Opublikowano

a jak jest z 18x8j et43, trzeba tam jakiś dystans ładować ?

przydałoby się

Opublikowano

A felga 9J ET45 R16 wejdzie ?? Czy będzie obcierać a może wystawać ?

zależy jaki zawias i jaka opona na tym będzie ale nie musi wcale obcierać, a może wystawać

Zawias -20mm opona 205/50 z tyłu jest spoko ale z przodu 5mm dystans nawet nie pomógł, a przy większym chyba będzie już lipa :kwasny:

Opublikowano

a jak jest z 18x8j et43, trzeba tam jakiś dystans ładować ?

przydałoby się

5 czy 10 mm ?

Opublikowano

Typ koła: Aluminiowych obręczy

Cali: 17

Szerokość opony: 225

Szerokość felgi: 7,5 J

Przekrój: 45

Offset (ET): 56

Indeks nośności: 94

Otwory: 5

Marka: Fulda

PCD: 112

będzie taki komplet? proszę o odpowiedź, ale kogoś kto ma pewność

Opublikowano

Typ koła: Aluminiowych obręczy

Cali: 17

Szerokość opony: 225

Szerokość felgi: 7,5 J

Przekrój: 45

Offset (ET): 56

Indeks nośności: 94

Otwory: 5

Marka: Fulda

PCD: 112

będzie taki komplet? proszę o odpowiedź, ale kogoś kto ma pewność

nie podejdzie bez dystansu, minimum 10mm a najlepiej 20mm

Opublikowano

Witam. Kolejny problem.. Pomóżcie panowie ;)

Felga 18" 8J szeroka, ET35... do B5 w sedanie przy 1BE. Nada sie? czy bedzie tarło? Narazie opon nie mam ale myśle o 225/40

Opublikowano

Panowie 9j et 35 wejdzie bez dystansu od wewnątrz do b5? Wiem że będzie na równi z błotnikiem ale przy naciągu da się jeździć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.