Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 07:35_________________________________________________

moskal na hopkach będzie Ci lekko przycierało, zwłaszcza tył. Jakbys miał przy tym ET 8" felgę to byłoby :good:

tył tak nisko stoi bo obydwa zbiorniki prawie pełne ( Pb i LPG )

Moskal ty masz zwykły zawias bo wysoko stoi :mysli:

Zwykły , teraz jak bede wymieniał wahacze to go opuszcze tylko nie wiem o ile bo mi kapcie wystaja po 1cm z każdej strony :kox: :kox: :kox:

i może trzeć bo sie na dziurach nie schowa w nadkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to powróće jeszcze do tematu powyżej o rozmiar felg do a4 b7 avant 2005.gdzie orginalny wymiar to 7J 16'' ET 42

Podsumowując do tego modelu można śmiało zakładać fele:

7,5 J 17" ET 35,

18'' 8J ET 35,

8J 17'' ET 38,czy z tymi będzie problem różnica na szerokości 7J a 8Jczyli 1 '' z tym że fela przesunie się o 4 mm.na zewnątrz różnica między ET 42 a ET38 chyba dobrze myśle,

No i pytanko jeszcze o ten wymiar bo też taki znalazłem

7,5J 17'' ET 28 czy tu będzie problem bo różnica na ET między 42 a 28 jest 14 mm na zewnątrz i czy nie będzie to tarło czy wystawało.

Z góry dzięki za odp.[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 09:20_________________________________________________Dodam że te z ET 28 się najbardziej mi podobają i fajnie by poszerzyły niunie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

size=1]Dopisany: 21 Marzec 2009, 09:20[/size]_________________________________________________Dodam że te z ET 28 się najbardziej mi podobają i fajnie by poszerzyły niunie :>

bierz je , ma być szeroooko , nic nie bedzie tarło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info właśnie ma być szeroko :>

Pytam o te ET 28 bo widze że u Ciebie przy ET24 troche wystaje,rozumiem że u mnie przy ET 28 będzie OK na styk,no chyba że kontrukcja nadkola w b7 różni się od b5 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5J 17'' ET 28 czy tu będzie problem bo różnica na ET między 42 a 28 jest 14 mm na zewnątrz i czy nie będzie to tarło czy wystawało.

bedziesz miał je troszke bardziej schowane niż u mnie bo ja mam felge 8.5" a ty 7.5" , wiec u mnie felga jest jeszcze dodatkowo o 12mm szersza na każdą strone , dlatego wystaje poza obrys. nie łam sie , zobacz 2 corrado mojego znajomka , ten dopiero ma ET :shocked: :shocked: troche HARDCORE :shocked: :shocked: :shocked:

zdjcie023x.jpg

zdjcie024q.jpg

zdjcie021s.jpg

zdjcie022rro.jpg

zdjcie011fzo.jpg

zdjcie016x.jpg

77262348.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jeszcze jaką oponę kolega Arek 119 założy. Przy ET45 jest tak...

20090321297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to widze że będę miał na styk ET 28 a ET 45 to już 17mm na zewnątrz :mysli:

A Tobie WiesiekM ile jeszcze luzu na zewnątrz zmieściło by sie jeszcze 17mm :>[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 13:15_________________________________________________Tak co by o nadkole nie tarło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz obniżony zawias, albo w taki w planie, to ze względu na przód proponowałbym jednak ET35.

Z tyłu jest więcej miejsca. Zastanawiam się, czy nie założyć dystansów 10 mm.

20090321298.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ZNOWU JA

KTÓRE BYŚCIE WYBRALI

TA MA PRAEI NÓWKI OPONY 225/50/R17''

ET FELGI 45 http://www.allegro.pl/item580189783_audi_a4_8k0_komplet_felg_aluminiowych.html

CZY TA ET 42 OPONY 235/45/R17'' TROCHE GORSZE OPONY http://www.allegro.pl/item590307400_audi_a4_komplet_felg_17_cali.html

TA PIERWSZA FELGA MA WYŻSZY ROZMIAR OPONY 50 I NIE WIEM CZY WEJDZIE CHYBA LEPIEJ JAK BY YŁO 45 TAK JAK W PRZYPADKU DRUGIEJ :>

PROSZE O RADE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze felgi, są identyczne jak moje. Rozmiar opon na tych drugich jest bardziej odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukac: 20mm

mam na sprzedanie ze śrubami , szczególy w dziale "sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie sugeruj sie tym ,ze im wiekszy rozmiar opony to bedzie ona blizej błotnika i moze cokolwiek trzeć. Bzdura, zakładając wieksza opone auto podnosi ci sie do góry , szpara między błotnikiem a opona powieksza sie i auto wyglada jak allroad :thumbdown:

Zastanów się co piszesz... Gdzie mocujesz felgę do auta? Większa opona (wyższy profil w mm) zmniejsza dziurę w nadkolu i podnosi auto do góry (prześwit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż 16" i 18" i powiedz mi dlaczego przy 18" jest większa szpara miedzy nadkolem a oponą skoro fizycznie jest ona wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż 16" i 18" i powiedz mi dlaczego przy 18" jest większa szpara miedzy nadkolem a oponą skoro fizycznie jest ona wieksza.

Ty mówisz o felgach, a jedzie się na oponach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...