Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, a bardzo śmiesznie to będzie wyglądało przy ori zawiasie?

Niestety będzie wyglądało :confused4: Pasuje obniżyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takie pytanko czy felgi o tym rozmiarze będą pasowały bez problemu 8 x 17 5x112 35 ? Felgi mam zamiar wsadzić do seryjnego zawiasu . Podpowiedźcie jak będzie z tym rozmiarem jeszcze 8,5 x 18 5x112 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob ale nie trzeba zakładać dystansów ani zawiasu obniżać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy felgi o tym rozmiarze będą pasowały bez problemu 8 x 17 5x112 35 ? Felgi mam zamiar wsadzić do seryjnego zawiasu . Podpowiedźcie jak będzie z tym rozmiarem jeszcze 8,5 x 18 5x112 35

Ja bede dzis zakładał 8.5" R17 ET24 to ci moge później wrzucić fotki jak to wyglada z odstawaniem felgi , myśle że dystanse nie beda potrzebne. za to napewno nie obejdzie sie bez obnizenia zawiasu , chociaz nie wiem jak to bedzie wyglądać w praktyce , na tył zakładam 235/45 a na przód 225/45. w kazdym badz razie wrzuce później fotki poglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć wrzuć bo sam jestem ciekawy, dużo na allegro kółek z małym ET, no i pasuje to chociaż poglądowo obczaić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby ktos chciał to mam na sprzedaż dystanse 5x112 szerokość 20mm z kompletem śrub + 4 śruby antykradzieżowe. oferty zbieram na Pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sruby antykradziezowe - szkoda kasy !! :thumbdown:

wiem , ale były w zestawie jak ja kupowałem wiec po co miałbym sobie zostawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich tyle się naczytalem ,ale odpowiedzi nie znalazłem do swojego modelu A4 B7 Awant 2005 a mianowicie

Chciałbym zmienić felgi w moim audi,no generalnie musze bo rozwaliłem 4 szt. Są tam fabryczne felgi 7J 16" ET42, ja chciałbym założyć felgi 7,5 J 17" ET 35 i czy nie będzie problemu tzn.nic nie będzie tarło itd. chodzi mi o tą różnice ET.i o różnice 7J a 7,5J. No i jeszcze jedno czy warto kupować podróby z allegro http://moto.allegro.pl/item587637454_nowe_felgi..._super_model.html czy lepiej orginał używany.i jakie najlepiej opony do tych 17",aby nie tarło,dodam że ten model mi się podoba a orginałów ciekawych nie ma.A i jeszcze jedno gdzieś wyczytałem że przy tej feldze ma być ET 45.

Z góry dzięki za fachową rade :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam fabryczne felgi 7J 16" ET42, ja chciałbym założyć felgi 7,5 J 17" ET 35 i czy nie będzie problemu tzn.nic nie będzie tarło itd. chodzi mi o tą różnice ET.i o różnice 7J a 7,5J.

Różnica pomiędzy felga 7J a 7.5J to pół cala czyli 12mm , nic nie bedzie tarlo , nie martw sie

No i jeszcze jedno czy warto kupować podróby z allegro czy lepiej orginał używany.i jakie najlepiej opony do tych 17",aby nie tarło

nie warto kupowac podróbek bo sie krzywia od samego stania w nasłonecznionym miejscu.

do felg o szerokości 7.5" zaleca sie takie rozmiary opon:

205/40 R 17

215/40 R 17

225/45 R 17

235/45 R 17

z czego pierwszych dwóch nie polecam bo miałem na aucie i jest jak w wozie drabiniastym :thumbdown:

i nie sugeruj sie tym ,ze im wiekszy rozmiar opony to bedzie ona blizej błotnika i moze cokolwiek trzeć. Bzdura, zakładając wieksza opone auto podnosi ci sie do góry , szpara między błotnikiem a opona powieksza sie i auto wyglada jak allroad :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi tak sobie myśle że jeśli 17'' wchodzi to może bym się połakomił na 18'' 8J ET 35 czy to już będzie problem :>

I jakie najlepiej oponki do tych 18''225/45 R 17 czy

235/45 R 17

Czyli generalnie te podróby to lipa,szkoda bo fajnie wyglądają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi tak sobie myśle że jeśli 17'' wchodzi to może bym się połakomił na 18'' 8J ET 35 czy to już będzie problem :>

Żaden problem , ja dzis bede wsadzał do mnie 8.5" ET24 R17

I jakie najlepiej oponki do tych 18''225/45 R 17 czy

235/45 R 17

mylisz pojecia , jesli chcesz kupić opony 18" to musisz szukać R18 a nie R17 , bo właśnie "R" to średnica w calach.

ja dzis bede takie kapcie o których piszesz ( 225/45 i 235/45 ) zakładał to wrzuce później foto jak to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyłke zrobiłem chodziło mi o 18''felgi i opony 18''225/45 R 18 czy

235/45 R 18 a nie tak jak napisałem 17'' :hi:

To jak złożysz to wrzuć foty zobaczymy jak się prezentuje

[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 12:40_________________________________________________Znalazłam takie niby orginał http://moto.allegro.pl/item577090753_orginalne_alu_felgi_17_audi_a6_allroad_a4.html tylko że 8j i ET38 i nie wiem czy wejdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam takie niby orginał http://moto.allegro.pl/item577090753_orginalne_alu_felgi_17_audi_a6_allroad_a4.html tylko że 8j i ET38 i nie wiem czy wejdzie

Jak z ET35 wchodzi przy 8J to tymbardziej z ET38 wejdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyłke zrobiłem chodziło mi o 18''felgi i opony 18''225/45 R 18

Do 18" to raczej 225/40R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyłem , na styk :good:

przód 225/45

tył 235/45

59240481.jpg

55734460.jpg

xxxzgc.jpg

xxxxi.jpg

xxxxxq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal na hopkach będzie Ci lekko przycierało, zwłaszcza tył. Jakbys miał przy tym ET 8" felgę to byłoby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...