Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy Felga 18 8j 47 ET podejdzie do a4 b6 i jakie opony do tego ?

Edytowane przez jarek698

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam pytanie czy Felga 18 8j 47 ET podejdzie do a4 b6 i jakie opony do tego ?

Podejda. Tyle że użyłbym tu opon 225/40. Nie jest to idealny odpowiednik ori rozmiaròw, ale jest ok. Miałem kiedyś et 48 8j i przy gumie 225 było jeszcze ok przy maksymalnie skręconych kołach.

Opublikowano

Witam mam pytanie czy Felga 18 8j 47 ET podejdzie do a4 b6 i jakie opony do tego ?

Podejda. Tyle że użyłbym tu opon 225/40. Nie jest to idealny odpowiednik ori rozmiaròw, ale jest ok. Miałem kiedyś et 48 8j i przy gumie 225 było jeszcze ok przy maksymalnie skręconych kołach.

Dzięki bardzo za konkretna odpowiedz .

Edytowane przez jarek698

Opublikowano

Jaka szerokość felgi bedzie lepsza do opony 225/40 R18? 8.5 czy 8 cali? Lekki naciąg fajnie wygląda, ale czy to zda egzamin przy przebiegach 20 tys km rocznie?

Edytowane przez mateusz233

Opublikowano

Jaka szerokość felgi bedzie lepsza do opony 225/40 R18? 8.5 czy 8 cali? Lekki naciąg fajnie wygląda, ale czy to zda egzamin przy przebiegach 20 tys km rocznie?

Na 8 będziesz miał równo, 8.5 będzie lepiej wyglądać ale to żaden naciąg

U mnie w wątku masz 225 na 9j (na poczatku wątku spoiler 2012r)

A jak popatrzysz na przód to masz 8j

Opublikowano

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Opublikowano

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Jakoś wygladać będzie, da się lepiej ;). A tak na poważnie to dużo zależy czego oczekujesz.

Z opona 225 powinno grać (niewielki naciag), pewności nie mam jedynie czy przy 235 już nie byłoby problemòw.

Opublikowano

ET 35 pardziej schowane, et 45 bardzij na zewnątrz? Dobrze myślę ?

Opublikowano

Im nniejsze et tym bardziej wystaje !:)

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Jakoś wygladać będzie, da się lepiej ;). A tak na poważnie to dużo zależy czego oczekujesz.

Z opona 225 powinno grać (niewielki naciag), pewności nie mam jedynie czy przy 235 już nie byłoby problemòw.

Ja bym tam jakis dystans przelotowy zalozyl ;) wtedy bd super wygladac;)

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Jakoś wygladać będzie, da się lepiej ;). A tak na poważnie to dużo zależy czego oczekujesz.

Z opona 225 powinno grać (niewielki naciag), pewności nie mam jedynie czy przy 235 już nie byłoby problemòw.

Ja bym tam jakis dystans przelotowy zalozyl ;) wtedy bd super wygladac;)

Opublikowano

Im nniejsze et tym bardziej wystaje ! :)

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Jakoś wygladać będzie, da się lepiej ;). A tak na poważnie to dużo zależy czego oczekujesz.

Z opona 225 powinno grać (niewielki naciag), pewności nie mam jedynie czy przy 235 już nie byłoby problemòw.

Ja bym tam jakis dystans przelotowy zalozyl ;) wtedy bd super wygladac;)

koledzy pomocy bo mam do kupienia 18 ET45 8,5J zawias s line bedzie jakos to wygladac ? i jaka gume do tego 225/40 czy 235 jak cos?

Jakoś wygladać będzie, da się lepiej ;). A tak na poważnie to dużo zależy czego oczekujesz.

Z opona 225 powinno grać (niewielki naciag), pewności nie mam jedynie czy przy 235 już nie byłoby problemòw.

Ja bym tam jakis dystans przelotowy zalozyl ;) wtedy bd super wygladac;)

Dystans praktycznie zawsze można użyć, jednak wg mnie jeżeli dopiero kupuje się felgi, wtedy watro poszukać takich które nie będą ich wymagały. Kwestia do rozważenia dla kupującego. Dodatkowo generują spory koszt na dzień dobry (dystanse, dłuższe śruby).

Nie mniej po dołożeniu 15 mm w tym przypadku byłaby kosa.

Opublikowano

A jak wygląda sprawa wewnątrz? Jest tam wystarczająco miejsca przy 8.5J et42?

Opublikowano

Zależy właśnie jaką oponę użyjesz dla tej felgi. Przy 225 będzie jeszcze zapas, 235 trzeba byłoby sprawdzić przed zakupem, 245 raczej odpada (prawdopodobnie będzie szorować przy mocno skręconych kołach)

Opublikowano

Kupuj 225 ja wlasnie takie zamowilem na 8.5j i bedzie ok :D

ET 35 pardziej schowane, et 45 bardzij na zewnątrz? Dobrze myślę ?

Ja tam mam et 32 i jest idealnie z nadkolem audi a4b7 czli im mniejsze tym bardzirj wystaje :)
Opublikowano

Poproszę o poradę. Podobają mi się bardzo felgi ale mają ET 56 - przeznaczone dla nich mam oponki 235/45/17 i chciałbym zapytać jakie dystanse muszę zastosować żeby było OK - no i czy wogóle felga z takim duzym ET podpasuje do A4B6 ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Et 56 to musisz sac dystans kolo 25 mm jak sie nie myle ja przy et 48 dalem 17mm i bylo fajnie :) ale czy jest sens ladowac sie w dystanse jak mozna znales troszke drozsza felge z cena dystansow i odpowiednim et

Edytowane przez Zicher12

Opublikowano

Problem z tym że "troszkę" więcej za ten wzór odpowiednim ET to niestety prawie drugie tyle kasy.... eeeech.... chyba jednak bedzie trzeba kupić coś innego niż to co sie wymarzyło ... dziękuję za odpowiedź...

Opublikowano

Zobacz ule kosztuje dystans i sruby i zobacz czy jest to oplacalne :)

Opublikowano

Poproszę o poradę. Podobają mi się bardzo felgi ale mają ET 56 - przeznaczone dla nich mam oponki 235/45/17 i chciałbym zapytać jakie dystanse muszę zastosować żeby było OK - no i czy wogóle felga z takim duzym ET podpasuje do A4B6 ?

Pozdrawiam

Znowu, zależy co to oznacza te "żeby było ok"? Żeby nie było problemów z obcieraniem o zawias/nadkola czy żeby przy tym był super wygląd? Żeby to oszacować, dobrze byłoby też jakbyś podał szerokość felgi.

Ja powiem tak, jak nie chcesz mieć po prostu problemów z obcieraniem i chcesz te felgi, to starczy jak dasz dystans jakieś 15 mm (potwierdzę Ci to jak napiszesz jakiej szer są felgi). Ale jeżeli ma być przy "kosa" to możliwe że skończy się to tak dużym dystansem jak kolega Zicher12 proponuje. Tą opcję na kosę też zazwyczaj osiąga się nie od razu, trzeba troszkę prób porobić aby ideał wyciągnąć.

Opublikowano

Hej, szybkie pytanie jakie oponki na 17" 7.5j et- 43 B5 quattro avant zawis seria 1be

jakie na przód, jakie na tył?

Edytowane przez Maciej94

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.