Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Snajper

Pozwole sobie na śmiałość i w konfiguracji dla mnie życzył bym sobie jeszcze szyberdach, pamięć foteli, ścietą kiere (ale już doczytałem a nie wiedziałem że one nie był w wersji z grzaniem) i chyba najważniejsze B&O który to bardzo rzadko występuje (chyba z racji wysokości dopłaty)

A teraz do setna - po auto ogólnie to chwaliłem po samym zakupie

Powiedz mi skrzynia w S7 to stronic tak ?

Czy w takim razie parametry Nm po programie nie są już zbyt duże jak na tą skrzynie i nie objawia się to już jakimiś problemami, wiem że właśnie z powodu Nm w dieslu bitdi nie jest stronik a tiptronik który niutki znosi dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, miron78 napisał:

Cześć Snajper

Pozwole sobie na śmiałość i w konfiguracji dla mnie życzył bym sobie jeszcze szyberdach, pamięć foteli, ścietą kiere (ale już doczytałem a nie wiedziałem że one nie był w wersji z grzaniem) i chyba najważniejsze B&O który to bardzo rzadko występuje (chyba z racji wysokości dopłaty)

A teraz do setna - po auto ogólnie to chwaliłem po samym zakupie

Powiedz mi skrzynia w S7 to stronic tak ?

Czy w takim razie parametry Nm po programie nie są już zbyt duże jak na tą skrzynie i nie objawia się to już jakimiś problemami, wiem że właśnie z powodu Nm w dieslu bitdi nie jest stronik a tiptronik który niutki znosi dużo lepiej

Ja preferuje panoramy, a tu tylko jest dostępna popierdółka w postaci małego szyberdachu :), pamięć foteli jest, a w łamanej kierze nie ma grzania jak już pisałem. :) Dodatkowo, auto kupiłem używane, wierz mi wybór S7ek nawet na rynku niemieckim to było 50 sztuk. 

Skrzynia to s-tronic, te poziomy znosi dzielnie, powyżej 800nm już jest ponoć gorzej. Ogólnie jak się dba, nie robisz launch control to powinno być ok. Póki co miałem dwie eski, każda zmodzona w ten sam sposób, w każdej skrzynia w stanie idealnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź

Co do wypasu to oczywiście piałem co bym chciał gdybym miał możliwość konfiguracji a z używkami wiadomo jak jest , trzeba wybrać z tego co jest

Zaś mimo upływu czasu z S7 dalej jest jak pisałeś i w pl i w de mało tego i ciężko o wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 11:41, snajper1998 napisał:

Przy okazji uruchomiłem sobie Audi Smartphone Interface. Doinstalowałem sobie tę wersję tak żeby mieć mirror linka. Nie bawiłem się jeszcze w sam mirror mam tylko android auto. I teraz tak:

1. Czy ma ktos sprawdzony sposob (jakie apki na tel) na uruchomienie mirrora na androidzie 

2. Do tej pory korzystajac z google maps i yanosika na komórce na kablu komunikaty szły z komórki (rozmowy przez bt), teraz po podłączeniu kablem uruchamia sie AA nawi leci na ekran, wszystko pieknie jednak komunikaty z yanosika ida tylko w momencie jak google podaje komunikat, czyli krotko mowiac nie mam mozliwosci posłuchania komunikatu yanosika. Czy jest jakiś sposób żeby komunikaty z yanosika szły przez tel a reszta przez mmi?
3. Czy da się wyłączyć AA tak żeby po podłaczeniu kabla tel tylko się ladował?
 

20190205_095826.jpg

Udało ci się ogarnąć temat  mirror ? 

Mam też to niby odblokowane ,ale nie mam pojęcia jak to włączyć której app użyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach Yanosika tj. Bluetooth odznaczasz odtwarzanie przez zestaw głośnomówiący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Udało ci się ogarnąć temat  mirror ? 

Mam też to niby odblokowane ,ale nie mam pojęcia jak to włączyć której app użyć .

Uzywam tylko AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, george napisał:

W opcjach Yanosika tj. Bluetooth odznaczasz odtwarzanie przez zestaw głośnomówiący.

Tak to już ogarnąłem, post jest dość stary:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do sprzedaży autka. Jakby ktoś był chętny zapraszam do kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...