Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój Avancik :D


JanuszA4Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam?. Bardzo długo mnie tu nie było?. Wyszło to trochę na plus, bo myślę że jest sie czym pochwalić jeśli chodzi o zmieny jakie zaszły w Mojej Miłości?. A więc do rzeczy?

Fotele "kubły" plus nowe szycie?

20180403_110228.jpg20180403_110235.jpg20180418_183604.jpg20180418_183612.jpg20180418_183620.jpg20180418_183631.jpg20180418_183642.jpg20180418_183709.jpg

20180403_110139.jpg

Do tego doszło obszycie kierownicy, gałki i mieszka zmiany biegów a także dźwigni ręcznego. Oczywiście sufit jak i wszystkie słupki w czerń?

Z zewnątrz zaminy kosmetyczne

-dokładka od cupry z przodu(tylna pdc jest już w garażu, ale czeka na montaż na wiosnę)

-w środkowej kratce zderzaka czerwony napis QUATTRO(jest na pokładzie?)

-felgi 17" 8j Rial Nogaro  (po ślubie w październiku zmiana na 18")

-szyby przestrzeni bagażowej i pasażerskiej zostały przyciemnione(odpowiednio 100% i 80%)

-lapy przednie z czarnym wnętrzem firmy DEPO a tylne LED jakiegoś innego producenta. Wpadły też zarówki kierunkowskazów LED(polecam)

-halogeny oklejone żółtą folią plus montaż modułu świateł jazdy dziennej i odprowadzania do domu

-przy okazji poprawek lakierniczych wpadnie lotka ala RS

Cytat

 

20180304_203831.jpg20180421_152441.jpg20180421_160102.jpg20180422_165716.jpg20181006_162728_HDR.jpg20190102_145142.jpg

Silnik, zawieszenie i napęd:

-narazie tylko mapa, ale w planach jest większe turbo, IC, wtryski i przerobienie pompy na 11" i może wydech(jeśli macie jakieś informacje odnośnie sportowych katalizatorów MAGNAFLOW, to poproszę) 

-EGR out

-sprzegło zmienione na dwumase AWX

-sprężyny obniżające -30 Eibach Pro Kit. Amory narazie seria, ale jak skończą swój żywot zmiana na coś sztywniejszego. Przy okazji poliuretan w stabilizChyba

Chyba o niczym nie zapomniałem?. Pozdrawiam Pasjonatów?

20180421_160110.jpg

20180423_192040.jpg

20181006_161744.jpg

20181007_112059_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki?. Jeszcze trochę pracy i pomysłów na Lalunie mam?. Fotele, kanapa, boczki drzwi, pasy bezpieczeństwa, dźwignia ręcznego, lewarek zmiany biegów i gałka-około 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele robią robotę. Ale te pasy to trochę kopia z e36 motorsport i tak średnio w moim guście pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2019 o 18:05, JanuszA4Quattro napisał:

 Chyba o niczym nie zapomniałem?

Zapomniałeś podstawowego opisu samochodu: silnik, rok, jakaś krótka historia ?

Poza zdjęciami tapicerki dobrze byłoby dodać jakieś na których widać samochód w całości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry awant nie jest zly:thumbup1:

Przod wyglada bardzo ladnie.

Sluchaj nie lepiej bylo kupic recarosy a reszte hajsow zostawić na co innego????

Zrob pelen opis bo nie kazdy dojdzie ze to diesel w awancie.

Graty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 23:10, granatowy napisał:

Zapomniałeś podstawowego opisu samochodu: silnik, rok, jakaś krótka historia ?

Poza zdjęciami tapicerki dobrze byłoby dodać jakieś na których widać samochód w całości ?

Już poprawiam?. Silnik to pancerne 1.9 TDI AFN w którym narazie zrobiona została tylko mapa?. Gdyby nie to, że hajtam się w tym roku napewno moc by wzrosła?. A krótka historia? Dlaczego b5 w Avancie? Miłość do A4 zaczęła się po przejechaniu się A4 kuzyna. Czerwony sedan w ośce z tym samym silnikiem. Wtedy stwierdziłem "muszę takie mieć" i kupiłem. Avanturnika w QUATTRO. Miłość od pierwszego wejrzenia. I tak już jest ze mną od prawie 6 lat i na wieki wieków już zostanie?. Fotki wpadną w kwietniu po detalingu u kumpla?

Edytowane przez JanuszA4Quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 05:23, wesz82 napisał:

Dobry awant nie jest zly:thumbup1:

Przod wyglada bardzo ladnie.

Sluchaj nie lepiej bylo kupic recarosy a reszte hajsow zostawić na co innego????

Zrob pelen opis bo nie kazdy dojdzie ze to diesel w awancie.

Graty?

Szczerze Ci powiem, że fotele recaro nigdy mi się w zwykłym A4 nie podobały. No po prostu nie pasują do diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JanuszA4Quattro napisał:

Szczerze Ci powiem, że fotele recaro nigdy mi się w zwykłym A4 nie podobały. No po prostu nie pasują do diesla?

?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie w moim typie ale powiem Ci że fotele wyszły pięknie. Podziel się info jaki koszt takiego obszycia razem z boczkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, DEVONIPX napisał:

Auto nie w moim typie ale powiem Ci że fotele wyszły pięknie. Podziel się info jaki koszt takiego obszycia razem z boczkami ?

 

W dniu Tuesday, January 22, 2019 o 19:57, JanuszA4Quattro napisał:

Dzięki?. Jeszcze trochę pracy i pomysłów na Lalunie mam?. Fotele, kanapa, boczki drzwi, pasy bezpieczeństwa, dźwignia ręcznego, lewarek zmiany biegów i gałka-około 6k

Juz pisal jakie koszta, troche dużo ale jednak co nowa tapicerka to nowa. Aby dobrze ją zabezpieczyć i cieszyć sie wyglądem. Ładne autko tylko te żółte halogeny troche nie bardzo do czarnego i czerwonych napisów quattro ale ogólnie to ładna a4ka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DEVONIPX napisał:

Auto nie w moim typie ale powiem Ci że fotele wyszły pięknie. Podziel się info jaki koszt takiego obszycia razem z boczkami ?

Każdy furkę robi pod siebie?. Całe wnętrze(nie tylko fotele) pod 6tyś

Edytowane przez JanuszA4Quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebalbn napisał:

 

Juz pisal jakie koszta, troche dużo ale jednak co nowa tapicerka to nowa. Aby dobrze ją zabezpieczyć i cieszyć sie wyglądem. Ładne autko tylko te żółte halogeny troche nie bardzo do czarnego i czerwonych napisów quattro ale ogólnie to ładna a4ka. Pozdrawiam.

Jednak we mgle robią robotę?. W lampy też mam wsadzone żarówki h7 żółte selektywne i są mega. To samo w deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, JanuszA4Quattro napisał:

Jednak we mgle robią robotę?. W lampy też mam wsadzone żarówki h7 żółte selektywne i są mega. To samo w deszczu?

Na prawdę, jest aż tyle lepiej ? Zawsze myślałem, że to chodzi bardziej o aspekty wizualne niżeli o poprawe widoczności. A dokładke doklejałeś do zderzaka przedniego ? Fajnie to wygląda. A zawias masz ori 1be + sprężyny eibach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 20:56, Sebalbn napisał:

Na prawdę, jest aż tyle lepiej ? Zawsze myślałem, że to chodzi bardziej o aspekty wizualne niżeli o poprawe widoczności. A dokładke doklejałeś do zderzaka przedniego ? Fajnie to wygląda. A zawias masz ori 1be + sprężyny eibach ? 

Tak. Im bielsze światło, tym bardziej zlewa się z mgłą czy też wchłania je woda na drodze. Aczkolwiek, nigdy przeciwmgielnych nie używam po zmroku. Zwłaszcza gdy droga jest mokra. A co do zawiasu to dokładnie tak. Dokładka jest na wkrętach, ale w planach jest zespawanie ją z ori dokładką + malowanie w kolor nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...