Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kennzeichnenbeleuchtung


elemental1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki monit. Wiem, że to coś z lampkami, dałem do warsztatu, kase wzieli, wymienili lampki lecz to coś nadal sie pojawia. Pytanie mam takie. Czy da rade to jakos magicznie wyłączyć? bo lampy wszystkie sie swieca a to potrafi buczec godzine podczas jazdy ze szalu idzie dostac. Ma ktos pomysł jak to wyłaczyć? oddam znowu do warsztatu ale czy jest jakas metoda? zastanawiam sie co za kretyn projektował system monitów w taki sposób, ze beda swoim pikaniem wielogodzinnym utrudniały jazde i dezorientowaly uwage kierowcy. Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to błąd od oświetlenia tablicy rejestracyjnej, nie zakładałeś czasem żarówek led

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak sobie myśle czy warsztat durny mi nie założył. W ogóle bym zdjął to oświelenie tylko nie wiem jak sie do tego dobrać. Dzięki za sugestie. A nie ma jakiejś magicznej opcji z poziomu kierownicy i pulpitu aby wyciszyć takie powiadomienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywać się powiadomień ???

Nie rób tego.

Lepiej zmień żaróweczki na normalne.

Śrubokręt i sam dasz radę.

Poziom trudności 1

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą od kiedy w B7 monit o przepalonej żarówce cały czas pika? To tylko przy włączaniu zapłonu pokaże się info, która żarówka jest przepalona + zapali się kontrolka żarówki na fisie. Jak pika Ci to cały czas to raczej nie wina żarówki a szukałbym głębiej problemu. Zresztą w B6/B7 jedna przepalona żarówka od tablicy nie powoduje się zapalenia błędu. Dopiero jak obydwie padną to jest info na Fisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2019 o 23:28, Makale napisał:

Zresztą w B6/B7 jedna przepalona żarówka od tablicy nie powoduje się zapalenia błędu. Dopiero jak obydwie padną to jest info na Fisie.

Mi piszczało i pokazywało przy jednej, przy dwóch pika dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...