Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podciśnienie w kolektorze 1,6 ADP


DW_4AA44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - czy ktoś się orientuje do czego podłączone to wyjście podciśnienia z kolektora ssącego w 1,6 ADP? Na aucie znajduje się on poniżej przepustnicy (żeby się do niego dostać trzeba też zdjąć zbiorniczek wyrównawczy płynu) i łączy kolektor za pomogą krótkiego wężyka gumowego ze sztywną rurką, której nie mogę znaleźć gdzie prowadzi :)

 

 

kolektor_a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba znalazłem :) Wygląda na to, że z drugiej strony łączy się z dolotem pod odmą :) Pytałem, bo po wymianie tam jednej opaski auto nagle odzyskało moc w dolnym zakresie obrotów... :P Swoją droga myślałem, że to coś ważniejszego jest.

https://www.catcar.info/audivw/?lang=en&l=c3RzPT17IjEwIjoiQnJhbmQiLCIyMCI6IkFVREkiLCI0MCI6IkF1ZGkgQTRcL0F2YW50IEV1cm9wZSIsIjUwIjoiMTk5OSAoICAgICAgICAgICAgID4%2BIDhELVgtMTk5IDk5OSkiLCI2MCI6IkVuZ2luZSIsIjcwIjoiMTMzMjMifXx8c3Q9PTcwfHxicmFuZD09YXV8fG1hcmtldD09UkRXfHxtZGw9PUE0ICAgfHxFcGlzPT0yMTh8fEVpbnNhdHo9PTE5OTl8fE1haW5Hcm91cD09MXx8QmlsZHRhZmVsPT0xMzMyM3x8R3JhZmlrPT0wMTMzMjUxNTY%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DW_4AA44!

Powiedz, proszę: wężyk ten (od kolektora) idzie do króćca wspólnego z odpowietrzeniem pokrywy zaworów? Czy w króćcu tym jest coś na kształt zaworka?

Pytam, bo u mnie jest całkowicie niedrożny (nie zabity brudem - po prostu króciec bez przelotu). Zamówiłem używkę do obejrzenia, ale wolę dopytać kogoś obeznanego.

Pozdrawiam

 

Aktualizacja: w używce przyłącze jest drożne.

Edytowane przez aztek
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...