Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Replika ale dobrej firmy. Niestety ori tylko 19" a dla mnie maks to 18".

Opublikowano

malik zrobiłes dokładnie to o co mi chodziło :slina::kox: Powiedz jeszcze że te alu to MAM :decayed:

Opublikowano

Oczywiście prawdą jest, że będzie ładnie wyglądało, ale z drugiej strony, opona 245/35 na 19 calowej feldze to już trochę wyglądowo lekki balon :wink4:

Trzeniu ma wlasnie 245 i jest OK :) zadnego balona nie ma :cool1:

No właśnie , gdzie Ty tu widzisz balon? :mysli:

dsc0386gr2.jpg[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 21:37_________________________________________________aaa , fele już wybrane :gwizdanie: no też fajne :kox:

Opublikowano

Niestety ta felga wyglada fajnie glownie w rozmiarze 19" :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Rozmiar 19" nie wchodzi w grę. Pisałem wielokrotnie.

Opublikowano

W takim razie dobre ET albo dystans musi zrobic robote.

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam ET45 i brakuje do nadkola troszkę więcej niż 10 mm. Dlatego zamówiłem ET 35, które zrówna felge prawie idealnie z nadkolem :good:

Opublikowano

Teraz mam ET45 i brakuje do nadkola troszkę więcej niż 10 mm. Dlatego zamówiłem ET 35, które zrówna felge prawie idealnie z nadkolem :good:

Prawie równo z nadkolem będzie:good: Dobrze to dobrałeś :wink4:

Opublikowano

byle nie obcierało :wink4:

Opublikowano

Moim zdaniem ta felga wgląda lepiej chociaż nie daje efektu który chciałeś uzyskać, przysłania tarcze ale do B7 pasuje bardzo dobrze i cieżko znaleźć coś ciekawszego , ale chcesz pokazać tarcze to podjąłeś jedna z lepszych decyzji :wink4:

audibok.jpg

Opublikowano

Bardzo dobry wybór :good: Jedne z ładneijszych w tym rozmiarze. RS6 od UP tez miodzio wyglądają, ale do S4, wybrany felunek będzie :kox:

Opublikowano

Moim zdaniem ta felga wgląda lepiej chociaż nie daje efektu który chciałeś uzyskać, przysłania tarcze ale do B7 pasuje bardzo dobrze i cieżko znaleźć coś ciekawszego , ale chcesz pokazać tarcze to podjąłeś jedna z lepszych decyzji :wink4:

audibok.jpg

Wygląda lepiej ale na Avancie. Masywnie pasuje do samochodu. Natomiast sedan jest zgrabniejszy i tu RS4 jest lepszym wyborem :wink4:

Opublikowano

Ostateczna wersja:

rs4.jpg

Jeśli stylizuję auto na RS4 (grill, listwy węglowe, gałka zmiany biegów) to muszę być konsekwentnym :wink4:

Jak fele dojdą to wkleje prawdziwą fotkę.

Wybór wzoru bardzo słuszny :good: :good:

Wybór rozmiaru już nie :thumbdown: ale rozumiem powody tej decyzji.

Osobiście bym wybrał inne felgi ale to nikogo nie obchodzi :embarrassed:

Życzę pełnej satysfakcji z nowych felg i sprawnego omijania dziur :cool1:

Opublikowano

zaciski ladnie wyeksponowane calosc wyglada super :good:

ps.a odcien taki jak na zdjeciu czy tytan?

Opublikowano
  • Autor

zaciski ladnie wyeksponowane calosc wyglada super :good:

ps.a odcien taki jak na zdjeciu czy tytan?

Taki jak na fotce. Idealnie spasowany z lusterkami i innymi elementami satynowymi (listwy, grill).

Opublikowano

idelany wybór :)

co ty byś bez naz zrobił kupiłbys Q7 z źle wywyierconymi otworami :polew:

Opublikowano

idelany wybór :)

co ty byś bez naz zrobił kupiłbys Q7 z źle wywyierconymi otworami :polew:

I jeszcze by wciskał, że tak ma być.... :polew:

Opublikowano

tez fakt ;)

ale podobno nie wsyztskie si etakie trafiają ;) niektóre maja dobrze wywiercone otwory :)

Opublikowano
  • Autor

Mała przymiarka :)

IMG_0142.JPG

Opublikowano

dla mnie :kox: :kox: :kox:

we wtorek na spocie zobaczymy ;) bo malik albo juz zakąłda koła :) albo jutro :) bo nie wytrzyma :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.