Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Od czego są te kable ?


Darkman

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Robiłem gruntowny porządek w aucie,odsunąłem siedzisko na tylnej kanapie i oczom moim ukazał się niepokojący widok.Wiązka 3 kabli.Na jednym jest wtyczka,zaś pozostałe dwa ucięte są po prostu. Może ma ktos pomysł od czego to może być?

7d4023aea425c5f6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkman, przewody dolozone przez kogos, zobacz czy masz jakies napiecie na nich i gdzie ida, obstawiam ze znajdziesz drugie konce w okolicach bezpiecznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja swoje zapytanie dorzuce :naughty:

Co tam powinno byc podlaczone ? Ta kostka jest za silnikiem od gory jak stoimy przed autem.

coto.th.jpg

Prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzącej dla sterownika klimatyzacji. U mnie też był odłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Robiłem gruntowny porządek w aucie,odsunąłem siedzisko na tylnej kanapie i oczom moim ukazał się niepokojący widok.Wiązka 3 kabli.Na jednym jest wtyczka,zaś pozostałe dwa ucięte są po prostu. Może ma ktos pomysł od czego to może być?

Być moze miałes kiedys podłaczony jakis sprzęt grajacy alo cuś podobnego :mysli: idz po kablach i sprawdz gdzie one dochodza,może wówczas sprawa sie wyjasni :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka wtyczki:

9517f01d1c29fed5m.jpg

W aucie wszystko gra,więc nie mam pojęcia skąd ta wiązka kabli luzem pod kanapą.Jest tylko problem z parktronicem jak zapodam wsteczny to słyszę ciągły pisk a po chwili cisza. Może to kable od parktronica?? Ale 3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...