Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Końcówka drążka ?


lukasz83_23

Rekomendowane odpowiedzi

są dwie prawa i lewa, obok górnych wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniac powinno sie obie ze wzgledu na to ze po takiej czynnosci powinienes podjechac na sprawdzenie zbierznosci...

jednak jesli ta z prawej strony jest w dobrym stanie mozesz zostawic... licz sie jednak z tym ze po miesiacu czy dwoch moze tez juz byc do wymiany a wtedy dojdzie Ci dodatkowo koszt ponownego sprawdzenia zbierznosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniac powinno sie obie ze wzgledu na to ze po takiej czynnosci powinienes podjechac na sprawdzenie zbierznosci...

jednak jesli ta z prawej strony jest w dobrym stanie mozesz zostawic... licz sie jednak z tym ze po miesiacu czy dwoch moze tez juz byc do wymiany a wtedy dojdzie Ci dodatkowo koszt ponownego sprawdzenia zbierznosci :)

Tu popieram kolege :good:.. Zrób jak pisze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada to wymienić obydwie sztuki przynajmniej zapłacisz tylko raz za zbieżność.

Lemforder jak najbardziej TAK - tylko coś mi się wydaje że ja za niego mniej płaciłem :mysli: zapytaj kolegi TOM77 ja u Niego kupiłem.

Mamy ten sam model i rocznik - ja też miałem walnięty tylko jeden ale okazało się że nowy Lemforder różni się trochę od tego co ja miałem (uchwytem-śrubą) i który podobno był jeszcze fabryczny więc wymieniłem obydwa - zwróć uwagę u siebie jak to wygląda i czy nowy nie różni się od tego starego jak się różni to tym bardziej wymieniaj obydwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wymienić samemu jak cokolwiek kumasz, ale należało by później pojechać na zbieżność, bo na pewno nie ustawisz tego tak jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie bo nie moge nigdzie znalezc

Widać za daleko szukałeś :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13148.0.html;highlight=wymiana+ko%C5%84c%C3%B3wki+dr%C4%85%C5%BCka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za wszystkie opinie i rady.Podpowie mi ktos czy firma DELPHI ma dobre koncowki czy w ogole ktos zna ta firme.POzdrawiama

Znam tą firmę dobrze :)

Uważam, że nie jest zła jeśli chodzi o układ kierowniczy, choć zdarzały się przypadki reklamacji, ale wypadku amortyzatorów to już porażka-było ich bardzo wiele ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ;( bo kupilem wlasnie koncowke tej firmy facet ze sklepu polecal dlatego wzialem dal gwarancje na 24 miesiace ,okaze sie jak zaloze i po paru tysiach prz :rolleyes:ejechanych

Nie martw się za w czasu, może nie będzie tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...