Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 2019 40TFSI (2.0) 190km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, w końcu udało mi się odebrać zamówiony w czerwcu samochód ?

Pierwsze wrażenia bardzo dobrze, przejechane już ponad 1000km.

Spalanie trasa 140km/h na tempomacie - 6,9l/100km

po mieście 8,4

 

Foteczki

 

 

IMG_20190307_183131.jpg

Opublikowano

Gratulacje pięknej furki, pytał się już ktoś - czy na serio nam w środku jest silnik 4 litry ? ?

Opublikowano

wydech z tyłu jest z obydwu stron?

Opublikowano

To co widać to są atrapy. Faktycznie rura wydechowa jest schowana za tymi atrapami.

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, michal_g84 napisał:

Gratulacje pięknej furki, pytał się już ktoś - czy na serio nam w środku jest silnik 4 litry ? ?

Wszyscy znajomi ;-)

 

28 minut temu, A-rek napisał:

wydech z tyłu jest z obydwu stron?


tak para leci z obu stron ;-)

Opublikowano

Ale że leci przez te widoczne końcówki, czy spod spodu?

Opublikowano
  • Autor

Przez te widoczne końcówki. Wydechy "wchodzą" w te widoczne końcówki i dymi tak jakby całymi ramkami. Przy okazji zrobię foto. 

Efekt jest bardzo dobry. A też się trochę bałem jak to będzie :-) 

Opublikowano

A to luz. Myślałem ze zrobią jak w niektórych że te ramki bez otworów a wydech kończony się za, czy tam przed, zależy jak patrzeć i skierowane w dół

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oblukany na żywo. Graty fury ;)

46638477-EBBF-4CC7-A544-6E8482090CB1.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Ekstra foto ;-) senkju !

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Mały upgrade bezpieczeństwa, bo Hankooki z pierwszego montażu to na spacerówce może by się spisały, a Michelin Pilot Sport 4 mogę polecić.
Auto przestało jeździć bokiem na zakrętach.

Co do hamulcy to DBA Street T2, do piątku powinienem wyjeździć bak i wtedy zobaczymy jak to będzie się spisywać...
Całe szczęście nie rzuca się w oczy ta modyfikacja, żeby nie wyglądało na jakieś sportowe auto ;-)

20200831_132553884_iOS.png

20200831_152612142_iOS.png

20200831_160304668_iOS.png

Edytowane przez dead_beat

Opublikowano
  • Autor

 

Szyby mi się przyciemniają w czasie deszczu ? ;-)

C1E15DA9-CCB4-4F2C-8E68-3ED5169489EF.JPG

Opublikowano

Tarcza wydaje się mała w porównaniu do felgi.  W planach większe heble?

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak spiszą się te tarcze, po dwóch dniach wydają się ok.

Wiadomo, że mała tarcza skoro ten silnik bez s-line wychodzi na alu 16"...

Opublikowano

Podoba mi się ta B9 po małym lifcie jak ja :decayed:to nazywam.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kris67 napisał:

Podoba mi się ta B9 po małym lifcie jak ja :decayed:to nazywam.

dokładnie bo to polift i przedlift jednocześnie ;-) może będzie "Limited Edition" ;-) skoro szłytylko od Marca do Października ;-)

Opublikowano

Ja będę się za taką rozglądał w przyszłym roku.

Opublikowano
54 minuty temu, dead_beat napisał:

Wiadomo, że mała tarcza skoro ten silnik bez s-line wychodzi na alu 16"...

Myślałem, że teraz producenci idą w kierunku większych kół... 320 wchodzi pod 16", jestem po przesiadce 312 -> 320. Zasadnicza różnica wynika z większego tłoczka oraz  szerszej tarczy.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kris67 napisał:

Ja będę się za taką rozglądał w przyszłym roku.

W przyszłym roku pewnie będę sprzedawał, więc jakby co zapraszam, autko naprawdę zadbane i dobrze serwisowane.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, george napisał:

Myślałem, że teraz producenci idą w kierunku większych kół... 320 wchodzi pod 16", jestem po przesiadce 312 -> 320. Zasadnicza różnica wynika z większego tłoczka oraz  szerszej tarczy.

Też o tym myślałem, ale nie chcę zrobc nic co może podważyć gwarancję, zwłaszcza, że czekam na drugą akcję serwisową.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.