Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy można śmiało na lecie śmigać . Właśnie dojechałem z Suwałk do Bukowiny na letnich oponach. 

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
11 minut temu, Gwerty napisał:

Na dzień dzisiejszy można śmiało na lecie śmigać . Właśnie dojechałem z Suwałk do Bukowiny na letnich oponach. 

Szacun! 

Opublikowano

Je też na lecie jadę ,i mam nadzieję że nie będzie padać bo wycieraczki mi padły ?

Opublikowano

Jak ja bym na lecie pojechał to bym pod górkę w Bukowinie po deszczu na bank nie ruszył ?

Opublikowano
4 godziny temu, reikeb napisał:

Pasy zapnij łobuzie xD 

Jak pogoda? :)

i jeszcze żeby na ręcznym tyle nie jeździł ?

Opublikowano
55 minut temu, Gwerty napisał:

Na dzień dzisiejszy można śmiało na lecie śmigać . Właśnie dojechałem z Suwałk do Bukowiny na letnich oponach. 

No to jednak lato , Grześ czym w tym roku śmigasz ? 

Opublikowano
2 godziny temu, Mario82A4 napisał:

No to jednak lato , Grześ czym w tym roku śmigasz ? 

Samochodem

Opublikowano

Jutro na myjnie trzeba definitywnie. Po drodze dzisiaj padało co jakiś czas, auto jak po offroad'zie oklejone ;)

P.s. widok z okna jakiś podobny

IMG_20190328_161326_HDR.jpg

Opublikowano

w tym roku rozpiski pokoi nie ma? ? nie wiem z kim będę w pokoju ?

Opublikowano

No właśnie jakiś protest chyba :D zwykle tydzień wcześniej były rozpiski xD

Ja tam jadę na zimie bo lata nie udało mi się ogarnąć :(

Opublikowano

Też lecę na zimie bo na lato i tak się nie ma czym pochwalić więc stawiam na bezpieczeństwo a nie szpan :tongue4:

Opublikowano

Dokładnie tak jak mówisz :D Najważniejsze dojechać bezpiecznie i dobrze się bawić :D

Opublikowano

Panowie jak polecacie lecieć w Nowym Targu - na Poronin czy Białkę Tatrzańską??

Opublikowano
2 godziny temu, Marcinx52 napisał:

Panowie jak polecacie lecieć w Nowym Targu - na Poronin czy Białkę Tatrzańską??

Poronin. Na rondzie drugi zjazd ?

Opublikowano
3 godziny temu, A4-Tomek napisał:

Też lecę na zimie bo na lato i tak się nie ma czym pochwalić więc stawiam na bezpieczeństwo a nie szpan :tongue4:

Na weekend zamówiłem 14*C więc szpan mile widziany ?

Opublikowano
4 godziny temu, A4-Tomek napisał:

w tym roku rozpiski pokoi nie ma? ? nie wiem z kim będę w pokoju ?

Śpisz na sali gimnastycznej ? Im później się dowiesz, tym mniej się będziesz stresował i będziesz zdrowszy ? 

Opublikowano
4 godziny temu, reikeb napisał:

No właśnie jakiś protest chyba :D zwykle tydzień wcześniej były rozpiski xD

 

RODO ?

Opublikowano

Czary prezesa działają.  Wczoraj było pochmurno a dziś się przejaśnia i będzie słońce. 

Opublikowano
10 minut temu, Gwerty napisał:

Czary prezesa działają.  Wczoraj było pochmurno a dziś się przejaśnia i będzie słońce. 

A szyby oskrobane?

Opublikowano

Nie zapomnijcie okularów przeciwsłonecznych i kapeluszy słomkowych bo jest lampa ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.