Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z ciekawości bo nie wiem jak jest w innych A4 czy podłoga w każdym wyposażeniu jest dwustronna. Z jednej materiał z drugiej korytko np na brudne kalosze ?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, MaciekPL napisał:

Fajny modzik, u mnie to raczej nie spełnia swojego zadania. No ale wygląda mega :decayed:  zamieniliscie czy dorwales gdzieś na aukcji? Ja szukałem w sumie używek.. w czarnej nie było to używane, bo nic w sumie nie wozimy w bagażniku. Nie udało się i klocek poszedł na nowe :cry:

Cały zestaw od @D4NTE jemu chwile zeszło na skompletowaniu całości, a że samochód idzie na sprzedaż i mod trafił do mnie - jest opis u niego w poście :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, Marcin_K napisał:

Cały zestaw od @D4NTE jemu chwile zeszło na skompletowaniu całości, a że samochód idzie na sprzedaż i mod trafił do mnie - jest opis u niego w poście :wink:

To to wiem bo ten pomysł na szyny z Q5 sam mu dałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MaciekPL napisał:

To to wiem bo ten pomysł na szyny z Q5 sam mu dałem :decayed:

I sprawdzają się 100 % nawet przy przykładkach 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.03.2020 o 00:29, RaV22K napisał:

Tak z ciekawości bo nie wiem jak jest w innych A4 czy podłoga w każdym wyposażeniu jest dwustronna. Z jednej materiał z drugiej korytko np na brudne kalosze ?

Szczerze nie mam pojęcia czy we wszystkich A4 wydaje mi się że tak - takie rzeczy przeważnie robią uniwersalne. U mnie na pewno jest z drugiej strony jak to nazwałeś "korytko na kalosze" :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kolejna sesja z rezania i mod, który wyszedł naprawdę ładnie i z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej :buhaha:. Byłem nastawiony sceptycznie do całego zabiegu ale finalnie efekt mega. Mod powstał przez i dzięki @Cuber także wielkie dzięki za dwururkę, dokładkę i oczywiście za transport :wink: Okazało się ze dwururka z Audi A6C7 przed lift po niewielkich przymiarkach i spawach wpasowuje się w budę z A4 - ogarnięty tłumikarz zrobi to bez problemu.

20200317_173348.jpg

20200317_175528.jpg

20200318_100926.jpg

20200320_174700.jpg

20200320_175653.jpg

20200320_175708.jpg

20200326_173434.jpg

20200326_173502.jpg

20200326_173511.jpg

20200326_173302.jpg

20200326_173412.jpg

20200327_144306.jpg

20200327_144321.jpg

20200327_144334.jpg

20200327_144348.jpg

20200327_144411.jpg

20200327_144418.jpg

Opublikowano

Dobra robota Marcin! :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo ładnie to siadło, widziałem na żywo. Dupeczka nabrała agresji :thumbup1:

Teraz kolej na lotkę od RS-a :whistling:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Co to za końcówki wydechow? ?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, skotyman napisał:

Dobra robota Marcin! :thumbup1:

Dzięki ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, D4NTE napisał:

Bardzo ładnie to siadło, widziałem na żywo. Dupeczka nabrała agresji :thumbup1:

Teraz kolej na lotkę od RS-a :whistling:

Od Ciebie to trzeba się trzymać z daleka ? te Twoje pomysły...  coś może pomyślę o tym ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, WojtasB7 napisał:

Co to za końcówki wydechow? ?

Ori z A6C7 razem z wydechem były z tego co wiem w A4 można ściągnąć końcówki te co mam są na stałe 

Opublikowano
20 godzin temu, Marcin_K napisał:

Od Ciebie to trzeba się trzymać z daleka ? te Twoje pomysły...  coś może pomyślę o tym ?

:dziura:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Małe rzeczy też potrafią cieszyć :banan:

w końcu wpadły koła lato i nakrętki z logo audi :kox:

wymiana wycieraczki nie wiem dlaczego u mnie była starsza wersja - założona wersja do wycieraczki bezszkieletowej :wub: tył coraz ładniej wygląda jest jeszcze jeden plan ma mod tyłu, możne już niedługo :whistling:

 

 

20200422_143615.jpg

20200422_145006.jpg

20200423_183823.jpg

20200423_183700.jpg

20200423_183810.jpg

20200423_183747.jpg

20200423_183731.jpg

20200423_190720.jpg

20200423_190726.jpg

20200423_190738.jpg

20200423_190908.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały detailing lakieru: piana Yeti  ADBL, pasta polerska One Step z Menzerna, maszyna polerska Dual Action 9 mm, wosk Collintie 845, na plastiki chińska powłoka ceramiczna efekt :kox:... dla mnie w pełni zadowalający. Podziękowania dla znajomego który ogarnął temat polerki :thumbup1:

20200523_153547.jpg

received_379899702950839.jpeg

received_572408066737237.jpeg

received_600779217311223.jpeg

received_727894304613431.jpeg

received_746376496168588.jpeg

received_1647138078768096.jpeg

received_1932351540229684.jpeg

received_2837742246355324.jpeg

20200523_175850.jpg

20200523_184209.jpg

20200523_213645.jpg

20200524_113745.jpg

20200524_113803.jpg

received_1730062777147542.jpeg

received_2690078777762573.jpeg

Opublikowano

Jak nowy ??super efekt✌️

Opublikowano
  • Autor
Teraz, D4NTE napisał:

Jak nowy ??super efekt✌️

Dzięki 

Opublikowano

No teraz to się święci heh. Ja też lubię jak wszystko jest na połysk i czyste. I co dalej w planie jakieś mody 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, karolek_ust napisał:

No teraz to się święci heh. Ja też lubię jak wszystko jest na połysk i czyste. I co dalej w planie jakieś mody 

Tak naprawdę niewiele już zostało do modzenia są jeszcze 3 tematy - gałka zmiany biegów s line polift w skórze z czarnymi nićmi nie mogę kupić już od roku :angry:, ramki zegarów w kolor piano pomaluje lub dam do malowania coś myśle nad tematem :naughty:, i już kupiony do założenia tylny spoiler od RS4 zamiast S linowego :kox:

zawieszenia nie będę zmieniał musiałbym wywalić amory z ADS i montować wtyczki tak aby reszta działała i nie wywalało błędów - koszty z kosmosu.

Także na razie tyle w planach 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała sesja z wakacji. Szczęśliwie staruszek dojechał w asyście smerfa z klubu ??????

20200817_164920.jpg

20200817_164725.jpg

20200817_163903.jpg

20200817_163923.jpg

20200817_163952.jpg

20200817_165248.jpg

20200817_165107.jpg

20200817_165918.jpg

20200817_165936.jpg

20200822_103129.jpg

20200821_153705.jpg

20200822_103006.jpg

Edytowane przez Marcin_K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.