-
WojtasB7 obserwuje zawartość SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288 , SPOTY RADOMSKIE , HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc.. i 7 innych
-
SPOTY RADOMSKIE
Hejka ? Może byłby ktoś chętny z okolic Radomia zamienić grill do Audi A4 B7 s Line? Mój jest pomalowany w czarny mat, chciałbym zamienić za taki sam ale z ramka chrom ? jest ktoś chętny?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Jak uda się moje 18" w miarę szybko sprzedać to byłbym chętny ? jaka masz tam oponę?
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Panowie podpowie ktoś łopatologicznie ? jak podpiąć wężyki i gdzie wpiąć filterek w 2.0TDI 170km BRD?? Z góry dzięki za pomoc! Wstawiam foto to może ktoś od razu zaznaczyć co i jak ?
-
Spociki w Kielcach
Ma ktoś może na sprzedaż ramkę do grilla S-line w chromie? Ewentualnie chciałby zamienić swój chrom za czarny mat?? Audi A4 B7
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Jakimi papierami matowiles pod lakier? Jakiś podkład dawałeś?
-
Klapa gasząca znowu zdechła
Może ktoś podesłać fotkę gdzie jest ta klapa gasząca w Audi a4 b7 2.0 TDI BRD 170koni?? Ostatnio zauważyłem że przy gaszeniu jest telepanie, nie zawsze ale raz na jakiś czas jest telepanie przy gaszeniu a raz jest ok.
-
Synchronizacja rozrządu 2.0 TDI BRD 170 km
Hejka We wtorek robiłem rozrząd w swojej 2.0TDI BRD 170koni. Może mi ktoś podpowie jaka powinna być odpowiednią synchronizacja dla tego silnika? Biorąc pod uwagę poprawna moc, spalanie itp Przed wymianą sprawdzałem synchronizację i była 2.30 po wymianie 4.11 po regulacji jest idealnie 0.00.
-
Spociki w Kielcach
Byłby ktoś chętny zamienić swój grill s Line w chromie za mój w black piano? ?
-
Spociki w Kielcach
Panowie może ktoś szuka dokładki tylnej pod dwa wydechy? Zmieniłem na S-linowska i stara mi została. Za 100wke oddam jak coś. Stan bdb
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Kolego jakie żarówki masz włożone w DRL że błędem nie sypie i nie trzeba rezystorow? ? Daj jakiś link czy coś ?
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Co to za końcówki wydechow? ?
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Może ktoś wstawić fotki i zaznaczyć gdzie dokładnie trzeba podkleić tą roletę żeby nie skrzypiała i trzeszczała? Bo już świra idzie dostać jak to skrzypi ?
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
No śliczna jest ? Jedynie czego mi brakuje to chromu wkoło szyb ?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Też zastanawiam się jakie dystanse dobrać do siebie na tył, tylko że ja mam 18" 8j et45 i oponę 235/40. Myślałem o 12mm lub 13mm.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Ładna czarnula ? P. S nie była ostatnio wystawiona na olx? Bo wydaje mi się że ja widziałem ?
WojtasB7
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta