Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odczuwalnie mniejsza moc , uboga mieszanka P0171


korbla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu mam poroblem z moją a4 drastycznie spadła moc, po skasowaniu błędów, wszystko wraca do normalnego stanu-wgniata w fotel na każdym biegu, czuć, że turbo żyje i pracuje jak powinno po +/- 20km auto jest mułowate po kilku następnych wyskakuje check. Byłem u kilku mechaników po każdym skasowaniu błędów i ich diagnozie jak np. czujnik temp cieczy na chłodnicy znów zrobiłem z uśmiechem na ustach podobną ilość kilometrów i cyk znów to samo mocy ni ma. Historia powtórzyła się 3 razy za każdym razem podobne odcinki czyli 20km. Byłem dziś na logach, okazało się że jest 21%, uboga mieszanka, ok błędy skasowane jedziemy.. Na wykasowanych błędach komputer pokazał 7% podczas jazdy mechanik mruknął, że nie wie co jest grane jego diagnoza, to przepływka lub źle dostrojona mapa. Czy ktoś borykał się z podobnym problemem jeśli tak byłbym wdzięczny za każde informacje . Dodam że jeżdże tylko i wyłącznie na benzynie.
Pacjent: A4 b6 1.8t BEX w tym momencie ok 230hp
intercooler fmic  mapa  przelot  większe wtryski  zmieniony wydech  blow-off  kevlar na sprzęgle 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć logi 2+33, 3+20 i 115+118, bez tego nic się nie dowiesz. Kolejna osoba, która myśli, że tu same wróżki są ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...