Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

to doradzcie mi jakie lampy dac do przodu :mysli:, a te na tył moga byc :tongue4:???

oraz jaki grill dac do tej furki :disgust:i fele jakie (jesli mozna pokazcie przykladowe zdjecia fel oraz rozmiar jaki by podszedł opony) :tongue4:

sadzilem ze fele chrom beda idelanie pasowac :evil:

pozdrówki dla wszystkich !!:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pasujace lampy to ori bixenon.. (czarny srodek)

A grill to albo czarny albo ori esa stajl.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci felgi od Rs6 - to są moje grafitowe 35e7ccc106d52d29med.jpg ale możesz wsadzić srebrne chociaż grafit do srebrnego będzie wyglądał super :good: zamiast tych neonów kup sobie zderzak od S4 lub s line i grill :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rNS zamiast tego badziewnego pinka :)

a neony to kolegą pod BMW pozakąłdaj :polew: :polew: :polew: :polew:

ja to juz myslałem ze jak sie kupuje augi to takie pomyśły juz dop głowy nie przychodzą ale sie zdecydowanie myliłem

to co pokazałes to pasuje idealnie do CALIBRY albo do BME E36 i łysego bez mózga za kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do fel to jakie 17 czy 18'' ???

jaki profil 40-45 , szerokosc 225 styknie ??

zarzuccie fotkami fel :)

pozdrowki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" profil 40 szerokosc 225 wystarczy :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 09:40_________________________________________________Te są fajne http://moto.allegro.pl/item568301719_audi_a6_s6_rs6_a8_s8_4felgi_z_oponami_letnimi.html :tongue4: ale to 19 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do fel to jakie 17 czy 18'' ???

jaki profil 40-45 , szerokosc 225 styknie ??

zarzuccie fotkami fel :)

pozdrowki :cool1:

18" to minimum a profil 225/40/18, pomyśl jednak nad 19" Co do reszty to:

- lampy przednie ori bixenon

- zderzak S4 albo S-Line

- grill S4

- lampy tylne LEDy które pokazałeś mogą być tylko górny pasek przyciemnij

- wnętrze: wymień fotele na ori

- navi ori RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tylko założył radio, przyciemnił szybki i alumki ale poszukaj więkrzy rozmiar :mysli:

Poza tym do felg pasuje gleba, jeżeli chodzi o radio to do tego pasuje jakieś car audio zrobić a jak się to zrobi i trochę włoży w auto to pasuje go dopieścić i zrobić resztę (zderzaki, grill itd.) Podsumowując jak rezać to na całego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak " Chrystusie Japoński " .... mam avanta srebrnego i w życiu nie zrobił bym mu krzywdy montując takie :sick3: ( Kolega Boberek napisał dobitnie ale to prawda ...)

Dla mnie na plus to : folia , ori xenon+ ,felga jak Młodego ...

Pzdr PIXI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey , a co to znaczy te ''ori'' ?? pokazujcie mi linki do zdjec tych rzeczy o ktorych piszecie [ulatwicie mi sprawe] co do tuningu mojej furki to fele beda 18'' chrom , czarne cale to cos do mnie nie przemawia (chyba ze czarno srebne jakis ciekawy wzor) :) a tak to lampy tył to juz wiem (te co wam pokazałem) a przód to jakie ??? zachowac wyglad orginalnych tylko wrzucic ten ori bi xenon ?? nie dawac zadnych ringów(angel eyes?) a ktos z was jezdzi na 18'' - jak tam przy takich felach trzyma sie zawiecha , nie wyrabia sie szybciej , jak jazda po miescie ?? ktos jezdzi na 225/40/r18??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już drugi rok na 18 :naughty: i jeszcze zawias -35mm :naughty: nic się nie dzieje :good:http://moto.allegro.pl/item550466015_audi_a4_bi_xenon_po_2001_zobacz_opis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 18 i to nie w pierwszym aucie

i jeżdzi sie OK

mam opony 225/40/18

a czy zawiecha sybciej sie nie rozwali to nikt c itego nie powie ;)

bo nawet jezdząc na 16 moze sie zawiecha rozwalić a na 18 to kazdy powie ze twardziej i dlatego

a tak naprawde jak ma sie rozwalic i wybic to i tak sie wybije ale nigdy nikt ci ram czasowych nie poda czy to bedzie miesiąc czy tydzien

zalezy jak kto jezdzi ile jezdzi itp

ORI znaczy ORYGINALNY a nie jakies zamienniki i festyniarskie rongi czy cos takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey , a co to znaczy te ''ori'' ?? pokazujcie mi linki do zdjec tych rzeczy o ktorych piszecie [ulatwicie mi sprawe] co do tuningu mojej furki to fele beda 18'' chrom , czarne cale to cos do mnie nie przemawia (chyba ze czarno srebne jakis ciekawy wzor) :) a tak to lampy tył to juz wiem (te co wam pokazałem) a przód to jakie ??? zachowac wyglad orginalnych tylko wrzucic ten ori bi xenon ?? nie dawac zadnych ringów(angel eyes?) a ktos z was jezdzi na 18'' - jak tam przy takich felach trzyma sie zawiecha , nie wyrabia sie szybciej , jak jazda po miescie ?? ktos jezdzi na 225/40/r18??? :>

Lampy przód takie jak wkleił Młody. Co do felg to nie kupuj chromów. Jak już chcesz błyszczące to wybierz sobie fajny wzór i oddaj do polerki. No i jakaś obniżka zawiasu do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie kupowac chromow?? :( przez to ze za bardzo sie blyszcza czy jak ?? no jak nie kupie chromów do aluminiowe jakies fajne mam juz kilka wzorów upatrzonych .:) ok uciekam do potem i dzieki za odpowiedzi ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chromy fajnie wyglądają w bardzo dużych rozmiarach a nie 18". Pomijam to że do Audi nie pasują takie felgi. Audi to eleganckie auto a nie jakiś gangsta car :polew: Polerka będzie dużo lepiej wyglądała na B6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam , mlody mniej wiecej wie jakie chce chromy kupic :) wiec bedzie spoxxx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam , mlody mniej wiecej wie jakie chce chromy kupic :) wiec bedzie spoxxx :)

Pochwal się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...