Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znam identyczny przypadek, s4 po wirusie z tym wlasnie motorem, powinna zrobic ze mnie wiatrak bo ja mialem serie(czasy to w ogole jakies dziwne bo normalnie powtarzalne mialem 14,4)

AW tu jednak podpowiada ze byly wersje USA 250ps <szok> pierwsze slysze :)
Opublikowano

na stany szły takie dziwne S4ki gdzieś w katalogu już natknąłem się na to....Po prostu w ameryce wszystkie europejskie fury to śmietnik i dlatego są tańsze.....niby takie wypasione elektronicznie a wybrakowane mechanicznie.

Opublikowano
  • Autor

Wow, czyli jeżdże wybrakowanym mechanicznie śmietnikiem...:-))

To mnie na święta nastroiłeś optymizmem..:P

Opublikowano

nie bierz tego do siebie.....masz zadbanego amerykańca i ciesz sie tym ale silnik ma nieco mniej KM w seri w sumie jak zamierzasz isc w duze moze to je....bal to pies i tak osprzet do zmiay :)

Opublikowano

w sumie jak zamierzasz isc w duze moze to je....bal to pies i tak osprzet do zmiay :)

ale kolega chyba nie zamierza :polew:
Opublikowano
  • Autor

w sumie jak zamierzasz isc w duze moze to je....bal to pies i tak osprzet do zmiay :)

ale kolega chyba nie zamierza :polew:

Rozgryzłeś mnie..:-))

Tak na marginesie dwie wyceny ze sportmile i Unitronica które dostałem: (spytałem tak pi razy oko o podniesienie do 320-330 koników)

Unitronic:

1)apropo coolerów zaproponowali fmica centalnego zamiast tych od RS4 - ok 3000

2)kompletna wymiana wydechu ok 3800

3)program Stage II - 2500

skrzynie oraz sprzęgło zaproponowali zostawić do tej mocy

ewentualna wymiana turbin w późniejszym etapie - ok 8 tys

Sportmile:

1) wydech - kompletna zmiana 2500 - 3000 , ewentualnie samo wycięcie kątów i środkowego tłumika na moce do 310 KM - 500 zł

2) coolery - wymiana na te z RS4 1100 - 1200 + 400 za montaż

3)prorgam - 1800 - 2200

4) sprzęgło - z RS4 1200, ewentualnie własnej roboty 2000 + 800 wymiana

5)pompa paliwa na np walbro gss 342 150 + montaż 400

6)zegary ciśnienia, oleju itd ok 3000

W VTG mnie z leksza olali..heh

Opublikowano

jak chcesz kompleksową przeróbke zgłoś sie do mnie zrobie ci to wszystko o wiele taniej :)

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz kompleksową przeróbke zgłoś sie do mnie zrobie ci to wszystko o wiele taniej :)

Nie ukrywam że własnie taki kompleks mnie kusi, jeśli już to na pewno coś w tym klimacie niż same programy, ale musze się przygotować na to najpierw finansowo..jakby co będe o Tobie pamiętał..:-)

Opublikowano

ale jak Sportmile ma te coolery z RS4 to kupuj bo w to ze ma akurat watpie :) a my juz zrobimy ci reszte sporo taniej :) bo samo wywalenie katow styknie na wiecej niz 310ps :) o ile sprzeglo moze jeszcze gdzies kupi za ta cene co podal to az mi sie wierzyc nie chce ze on na tym nie bedzie chcial zarobic i zrobi to charytatywnie, podrozalo euro, moze nie wzial tego pod uwage :D Program 1800-2200, zapytaj skad roznica 400pln sie wziela, od czego niby to zalezy :) Temp. oleju to ty masz, jedyne co potzrebujesz to Boost wiec tez mozesz sie dowiedziec skad te 3000 i po co skoro zegar kosztuje 10 razy mniej a podlaczenie tez nie wymaga nakladow rzedu 2700pln :D?? Zapraszamy do nas, nikt cie nie oszuka i pare tysiecy w kieszeni zostanie :)

Opublikowano

Jeśli na poważnie myślisz o robieniu auta to zgłoś się do Panów wyżej :) Nie to żebym reklamował,ale Kosiniak i aw69 zrobią to o wiele taniej niż podwarszawskie firmy,także zostanie na paliwo i dobrą flaszkę dla forumowiczów :kox:

Opublikowano

ekstra furka :>,super stan ,aby dobrze i długo służyła (no i ta moc!!!)powodzenia

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Geee napisalem taka dluga wiadomosc na temat silnika i ja trafilo! :wallbash:

Wiec ponownie, silnik USA rozni sie od euro poniewaz w USA maja bardziej restrykcyjne normy odnosnie emisji spalin.

Dlatego masz 2 sondy wiecej, i program na 184 kW. Tak jednostki nie roznia sie niczym ( oprocz paru czesci typu termostat itd :P ). Jedziesz do tunera, mowisz, ze pierdzielis srodowisko i wtedy masz stock AGB lub AGB z chipem :P

Swoja droga, ze jak swojego podpialem pod czujnik na przegladzie to gosc nie mogl uwierzyc w odczyty :gwizdanie: Jak to powiedzial, "niejedna fura spala gorzej na wylaczonym silniku!!" :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo fajna - graty

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wypasik

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pojawiły się małe ulepszenia to uaktualnię sobie nieco mój wątek..:-)

Więc na pierwszy ogień poszła ściema przednich szyb..:-))

34fzk9w.jpg

oiyij7.jpg

Nawiercane Zimmermany przednie..

hsv0pk.jpg

Srebrne obramówki zegarów, duużo ładniej wygląda niż seryjnie..

34xp1zo.jpg

Coś co daje najwięcej czadu..:-)))))))))

2u6cljo.jpg

2h7ny54.jpg

I na koniec dwie moje niunie..:P

x6jhv.jpg

PS. zapomniałem zmienić daty w aparacie po wymianie baterii, stąd ta kiszkowata data, heh

Opublikowano

Ale znaczek z tyłu krzywo naklejony :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ale znaczek z tyłu krzywo naklejony :thumbdown:

Poprawie się..:-)

Opublikowano

Ale znaczek z tyłu krzywo naklejony :thumbdown:

Poprawie się..:-)

Fajne autko :good:

Może i ja się kiedyś skuszę.

W łomży i zambrowie muszą ładne eSy jeździć...

Opublikowano

W łomży i zambrowie muszą ładne eSy jeździć...

nie panimaju?? no i Łomży i Zambrowie :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.