Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
te panowie ale mnie glowa nie boli :lol:

Po czym :mrgreen:

mało brakowało a lukas23 by sie oparami odurzył:)

Opublikowano
  • Autor

nie no pewnie ze sie lacze z wami z w bolu wkoncu to ja polewalem :mrgreen:

co do zdjec to tu jest malo wiecie cenzura i takie tam ale ja mam 140 zdjec i Zółw ma kolo setki to mysle ze malo nie ma :wink:

Opublikowano
  • Autor

dawaj płytke jutro do nas to bedzie komplecik film obiecuje zrobic jak szybko sie tylko da :wink:

ta Twoja fura chodzi jak malina niby tylko 25 koni ale zapiernicza jak DZIK no i jeszcze ta dziura w dachu chyba sobie taka wyrezam :mrgreen: i bede ono woził :lol:

Opublikowano

Podziwiam, na taki upał "czytać książki ", czapki z głów :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie no wcale nie bylo tak upalnie no chyba ze w niedziele ale wtedy to juz trzeba bylo jechac :cry: a pobalowało by sie jeszcze troche :wink:

Opublikowano
Podziwiam, na taki upał "czytać książki ", czapki z głów :wink:

taaa tematycznie było oki...ale ksiażki piurko2 nie dało sie przełknąć...

... ja nie dałem....

PS. gdzie moj kieliszek !@#!@$#!$@#$#%% ??:)

Opublikowano
  • Autor

ksiazke piurko2 adamooo czytał i to na luziku :mrgreen:

a twoj kieliszek to gadaj z murzynkiem bo wydaje mi sie ze byl w jego lodowce :wink:

No dobra a kto widzial ladowarke do nokii bo gdzies zabladzila a nie bylo jej w lodowce u Murzyna :grin:

Opublikowano
Witajcie ponownie na forum wśród żywych :mrgreen:

wery sory wszystkich zorientowanych , ale nie mogłem czekać :roll:

Dzwoniłem do ono , nie odbierał

do Murzyna , śpi :mrgreen: , do reszty nie miałem telefonów

Szukałem Was tam , gdzie poszliście, a tu nic :roll:

Jeszcze raz sorki :oops:

[ Dodano: 2006-07-23, 20:52 ]

Siemka Norbi, żyjesz :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-23, 21:31 ]

Przed chwilą dzwonił łono :mrgreen: , dopiero wyjeżdżają z Kobylochy :shock:

Myślałem , że wszyscy wyjeżdżają po południu. Gdybym wiedział , że zostają do wieczora, to bym do nich dojechał... :roll:

Strzalka Piurko. Zyje, wyjechalem o 17, czy jakos tak i dojechalem bez zadnych korkow.Pzdr.
Opublikowano
  • Autor

No my wyjechalismy o 21 i tez nie bylo zadnych koreczkow tylko smerfow kupe.

Norbi wszystkiego sie wyparl byl pod wplywem krowek a to dobre tlumaczenie :grin:

Opublikowano
Norbi, witaj :D to nie dostales jednak bana od żony?? :cool:
Luzik szefie, nie takie numery ze mna przezyla

[ Dodano: 2006-07-24, 19:31 ]

Co Ja takiego robilem, bo nic prawie nie pamietam przez Was pijaki. Łeb juz dawno mnie tak nie napier....ale byla zajebioza. Za tydz. tez w sobotke kur... ruszam na mazury do znajomych, moze sie przylaczycie?

Opublikowano
  • Autor

Norbi nie wywołuj wilka z lasu wiesz ze my to jestesmy do wszystkiego zdolni :lol:

Opublikowano
Norbi nie wywołuj wilka z lasu wiesz ze my to jestesmy do wszystkiego zdolni :lol:
Wiem i o to chodzi, dobre rzeczy trzeba powtarzac... i to jak najczesciej!!
Opublikowano
  • Autor

a na ta Twoja glowe Norbi to ono mial lekarstwo :lol:

ZlotA4024.jpg

Opublikowano

To alkohol i mi nic nie dał :neutral: Żart poratował apapem ,ale i tak d*pa.

Opublikowano

Eeee ten 2KC to kicha mam bombe do tej pory :D

Opublikowano

oj dziki, dziki...sajgon z Wami na maxa :razz:

ono, nie żartuj jak już od wczoraj jestem sprawny do "wypasania krówek"

chłopaki, kto robił fotkę krówek nad ranem :?: ja nie mam, u Lukasa tez nie widziałem, Kichol to Ty :?:

wrzućcie tutaj fotkę :razz:

Opublikowano
  • Autor

O jaka chodzi krowke bo mam kilka

ZlotA4138.jpg

No i mam jeszcze takie pokojowe :lol:

ZlotA4025.jpg

No i nasza Honorowa Gwiazda

ZlotA4031.jpg

Tak tak wiem DZIK JESTEM :lol:

Opublikowano

Sorki, ze troche nie w temacie, ale mam romans do zolwia a on sie na pw ani na gg nie odzywa. Żółwiu, czy kojarzysz w Twojej miejscowosci firme ktora zajmuje sie navi? Jakis navi serwis czy jakos tak. Bylem kiedys u nich ale ni h... nie pamietam jak tam trafic, a potrzebuje instrukcje do navi dla jednego kolesia.

Opublikowano
  • Autor

Spox Norbi zawsze pozniej mozna skasować :mrgreen:

Ale cos czuje ze BT-żółw wali 5 minutówke juz po raz 20 to cieżka sprawa moze być :grin:

Jejku czego ja sie na takim wyjezdzie nauczylem normalnie szkola zycia :lol:

Opublikowano

o w mordę Lukas , dzięki o tą pierwszą mi chodziło :razz: ale te kolejne też miło wspominam :mrgreen:

Norbi, nie masz fona do mnie :?: w Assistance jest, poza tym na PW odpisuje ale nie mam zadnego teraz, gg fakt b.żadko ale skype cały czas mam aktywny:!:

nie znam ale mogę popatrzeć...ja tu tylko mieszkam i nie znam niestety gdzie co dokładnie jest :roll: lody wiem gdzie są :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.