Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Ok telefon wykonany prosze juz nie dzwonic ale jeszcze nic nie wiem kazala mi zadzwonic za 2 godz to mi powie czy ma jeszcze cos :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem jest bo nie moge sie do niej dodzwonic teraz :???:

a w pierwszej rozmowie mi powiedziala ze byl taki pan i rezerwowal ale od tamtego momentu sie nie pojawil no ale ona teraz nie jest w osrodku i nie moze sprawdzic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może próbuj na maxa, ja już nie bedę dzwonił

szkoda, że ono nie zrobił tego przelewu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dam juz spokoj bo to noc ale jutro od rana walcze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz lutuj cały czas, niech kobieta wie, że my na poważnie tam jedziemy a nie jakaś popierdółka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj dam sobie spokoj co T-zółw niech sie pani Hania wyspi :lol:

[ Dodano: 2006-07-13, 09:21 ]

Kurde no dalej nikt nie odbiera :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dodzwoniłem :razz: potwierdziłem rezerwację, są miejsca na 12 osób + ze 2 dostawki. Słać expresem zaliczkę 200PLN , niech ktoś zbierze i poszła. Trzeba się określić o której w piątek przyjazd i czy z wyżywieniem ( całodzienne 36 zł ) .Działac i pisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piurko ty sie dodzwoniles i ja :wink: no ale miejsca sa 12 reszta na dostawce jakby cos teraz musimy jak najszybciej wplacic kase i jedziem :mrgreen:

ono musisz dzisiaj zrobic ten przelew do piurko2 a my sie juz rozliczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy..im więcej tym lepiej :grin: nie wiem jak z miejscami ale myśle ze coś się dostawi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basket spokojnie dawaj Peter i Pikus zrezygnowali to smialo.Wplacic zaliczke i za tydzien lecimy.

(pani powiedziala ze spokojnie jakos damy rade sie tam zmiescic bo generalnie to na 12 osob rezerwacja ale zawsze mozna cos dostawic)

Witamy na pokladzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze hotelik wczesny Gierek, warunki spartańskie , ale zawsze to kawałek łóżka i pościeli :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, piszcie czy ktoś chce ze mną się zabrać na spocik bo jeśli nie to sam muszę szukać miejscówki bo sam nie będę ganiał "babci" no i lepiej kupić ze dwie "mećki" lub "krasulki" niż wywalać na paliwo :twisted: CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj z Tomboyem on jedzie i może Cie zabrać jakoś..będzie taniej bo TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy kasa poleciała dzisiaj rano bo wczoraj mialem prze........ny dzień.Ale wkońcu weekend i lody u Żółwia :D Kichol chętnie bym cie zabrał ale mam komplet ustalony juz dawano , napewno coś sie wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie proszę o nie wplacanie juz wiecej zaliczki za wyjazd i meczenia kolegi piurko2 o numer konta. Kolega ono wlacil juz za wszystkich zaliczkę i teraz to jestesmy jemu winni pamietajcie o tym zeby pozniej nie bylo nieporozumien zbednych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z wawy planujemy wyleciec kolo 18 bo niektorzy w pracy do 17 to zanim sie pozbieramy to tak wyjdzie ale dzisiaj jest spot to ustalimy wszystko dokladniej bo zostalo juz tylko 3 dni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam na miejsce jakies 340 kiloskow w jedna strone. :sad:

To na samo paliwko musze przeznaczyc powiedzmy 200zl z zapasem.

Oj w morde trzeba cos pomyslec nad jakims dochodem. :mrgreen:

Ponizej moja trasa.

Nie fortunnie obrałeś trasę. Kieruj sie na Łódź jedziesz do Łowicza w prawo w stronę Warszawki po przejechaniu 9 km od wyjazdu z miasta przy stacji paliw z flagami po lewej skręcasz w lewo. Jedziesz kilka km wiejskimi drogami ale sporo się skraca. Walisz cały czas prosto (kierunek Wyszogród potem Połońsk) - główną. Wyjażdzasz na rondo ... i prosto cały czas prosto przez kilka rond nawet w Płońsku na rondzie prosto przejedziesz potem tory i przez miasto i dojedziesz do E7. W Lewo kierunek Gdański najlepiej, potem już jak chcesz. Powiem ci że potrafiłbym przy sprzyjających okolicznościach na tej trasie może i godzinę przed tobą przyjechać.

Polecam wszystkim jazdę przez Wyszogród - głownie Łodziakom i z okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz z Krakowa to musisz wjechac grojecka nastepnie skrecasz w prawo w wawelska która przechodzi w armi ludowej a nastepnie w prawo przed wisla w czerniakowska i z czerniakowsiej skrecisz w prawo w lazienkowska i zaraz po prawej stronie jest duzy parking i to jest wlasnie torwar.Na bank trafisz to tylko 3 razy w prawo i jestes na miejscu.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&om=1&ll=52.212288,21.010151&spn=0.033448,0.072098

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&ll=52.219571,21.041222&spn=0.016721,0.036049&om=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...