Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, ale ja taki niesmialy...

Poleje sie pare krowek i rozluzni sie atmosfera. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale ja taki niesmialy...

Poleje sie pare krowek i rozluzni sie atmosfera. :wink:

Tak naprawde to smialy jestem :mrgreen: A jak jeszcze woda rozmowna bedzie to uuu... :lol:

Chetnie pojade. Wlasciwie to niewiele mi stoi na przeszkodzie, wiec na 99% jade. Ale jednak jeszcze wole sie nie deklarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kalwa.pl/index.php?po=noclegi

popatrzcie na stronę i oceńcie, niestety nie wiem jak z dostępnością miejsc :?:

osoba, która tam była w weekend nie zastała nikogo kompetentnego na miejscu - trzeba zadzwonić samodzielnie

jak będę miał czas to z pracy dryndnę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś jeszcze:

40 zł. od osoby pokój 4 os. z łazienką

30 zł. od osoby z łazienką ogólną

ok. 20 zł. od osoby pokoje 2 os. - hotelik wczesny Gierek- warunki spartańskie

Na chwilę obecną są miejsca :mrgreen:

http://www.dbfo-wola.waw.pl/kobylocha.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to wyglada jestem zaa :) No i ta nazwa samej wiochy -Kobylocha to jest to :) Krówka / Kobylocha dobrze bedzie hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to co piurko2 zapodał jest OK :!:

moze być za 40 zł :wink:

Krówka / Kobylocha dobrze bedzie hehe

ono, nazwy nie do przebicia

ok trzeba zapodać jakąś ankietę z wyborem miejsca i ceną i zbieramy kaskę...wtedy okaże się kto jedzie :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś http://www.kobylocha.pl/ nocka chyba 50 za osobę :grin:

Myślę , że decyzja powinna zapaść jak najszybciej, póki jest możliwość wynajęcia na weekend. Chcą zaliczkę 1/3 wartości, ilość miejsc myślę , że można zamówić większą a potem ew. zrezygnować. Jeśli ustalicie miejsce i ilość osób , róbcie zrzutkę na zaliczkę a ja podjadę i dogadam szczegóły i zapodam real foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wojskowych domkach w Turawie moge zalatwic za ok.20 zl za dobe pobyt ;) ale turawa od 3 lat gdzis zakwita i nie mozna sie kompac :P

I jesli moge prosic Hugo, to fajnie by bylo znac kto jedzie... bo wtedy inni beda mogli zobaczyc czy jedzie ktos z ich okolicy i sie zabrac przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wojskowych domkach w Turawie moge zalatwic za ok.20 zl za dobe pobyt ;) ale turawa od 3 lat gdzis zakwita i nie mozna sie kompac :P

I jesli moge prosic Hugo, to fajnie by bylo znac kto jedzie... bo wtedy inni beda mogli zobaczyc czy jedzie ktos z ich okolicy i sie zabrac przy okazji ;)

W Turawie byłem na zlocie graczy wp.pl , podobno było fajnie mało pamiętam :P heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe do Turawy chyba tylko po to sie jezdzi :D przynajmniej ja tam po to jezdze ale nie jestes pierwsza osoba ktora tak mowi :D ja tam wegetowalem w domku przez tydzien jedzac kapuste kiszona chleb ze smalcem i piwo :P a wieczorem doilismy krowy :D za rok juz nie bede mial takiej mozliwosci bo sprzedaja chyba ten osrodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze juz 11 osob jedzie to juz cos co do pasymia bede ta osobiscie niedlugo ale ta opcja raczej odpada ze wzgledow finansowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw, heh tylko czemu tam jeszcze nie ma pola golfowego :roll:

Proszę bardzo ok. 75km. od Szczytna :mrgreen: http://www.golebiewski.pl/galeria.php?k=10&h=1&lg=1&id=137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze to widze ze bedzie wiecej atrakcji niz zwykle grillowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary jak mialbys pozniej jakies uszczerbki na zdrowiu psychicznym to moze lepiej szukac czegos z polem golfowym zeby nie bylo na organizatorow pozniej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak to moze byc i bez pola golfowego :wink: no ale zlot za jakis miesiac a my dalej nie mamy miejsca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a termin jaki jest dokladnie .... jest jakis konkret ??

dziarule nie mow ze jako tak aktywny klubowicz nie znales terminu zlotu Aczworek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pamietam ten termin... ale w sumie jeszcze nic nie mamy na 100% ustalone... tylko tyle ze mazury a w miedzy czasie mogla sytuacja sie zmienic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaczyna być tłoczno. Byłem dziś w Kobylosze i jest tak :

Mały hotelik na terenie ośrodka i mamy do dyspozycji cały parter czyli kilka pokoi 2,3 osobowych . W sumie 12 pojedyńczych tapczaników i jedna wersalka.... :?: :mrgreen: z możliwością dostawki łużek (chyba polowych). Pokoje są przyzwoite bez łazienek. Na parterze są wspólne 2 kibelki, 3 umywalki i 1 prysznic. Ogólnie uważam ( moja subiektywna ocena !!!) jest OK i to kosztuje 20 zł za dobę na osobę . Jest stołówka i możliwość cołodziennego wyżywienia.

Alternatywą jest gierkowski hotelik z gorszymi warunkami za 15 zł od głowy.

Jeśli Wam to pasuje to zbierajcie kasę na zaliczkę i albo przelew na konto ośrodka, albo na moje :mrgreen: :razz: i ja zapłacę. Jeśli się zdecydujecie to zrobię fotki i zapodam.

Uf palce mnie bolą od pisania :wink:

PS. w razie potrzeby ONO ma do mnie nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...