Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

zachod Baldie, nie wierze zeby nie bylo chetnych na przejazdzke wkoncu to mazury woda i te sprawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez lodz to troche lipa, ale mam 2 opcje: przez kielce krócej, albo czestochowe szybciej( i zawsze mozna kogos ze slaska zabrac :D)

To jak przez czestochowe to i przez piotrków tryb. To ja moze swoja niunia bym sie dolaczyl do Ciebie i razem bysmy smigneli. No jak mnie nie zostawisz w tyle. :lol:

Ale ja to jeszcze nie wiem co bede robil w te dni. Mozeliwe ze bede startowal z ostrowca swietokrzyskiego wiec na lublin, a tam to juz wieksza chyba ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a pozniej do wawy na spocik pod Torwarem a dalej juz w kolumnie na same mazury ale byłby przejazd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mazurki to jest tylko propozycja :-)

Rozmawiałem z bratem powiedział ze jest chętny tylko jeszcze nie wie na 100% czy pojedzie (jego chata)

Jeśli macie lepszą propozycje w atrakcyjnej cenie to proszę zapodać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiesz bratu ze trzezwy nie bedzie ani jednego dnia to napewno pojedzie na weekenda :razz: ale i tak wstepnie musimy sie dowiedziec ile byloby chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO własnie..mam też znajomą w łebie coby złatwiła nam miłe spanko w samym centrum za grosze :) w zeszłym roku bylismy w 5 osób i płacilismy z 20 zł..mysle że jakby było więcej osób to z dychacza trza by było zapłacić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem na poczatku zeby zlocik zrobic gdzies w samym srodku Polski aby kazdy mial bliska moze kujawy... ale jestem w fazie szukania.... puki co dopiero odzyskalem prawko (sprawa w sadzie grodzkim- jechalem z lapa w gipsie i po chodniku :P) i w razie gdyby moj staruszek zglosil sprzeciw jesli chodzi o pozyczenia autka to z Baldie'm bym sie zabral z czestochowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Polski to okolice Łodzi z tego co wiem z geografii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Polski to okolice Łodzi z tego co wiem z geografii :lol:

Hugo widac, ze na lekcje chodziles z geografi, a nie jak inni :mrgreen: ogladac A4-ki po parkingach. Dokladnie centrum Polski jest w miejscowosci Koło albo troche obok. Jakies 100-110 km ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Własnie macie racje aleja myślalem o miejscowosci troszeczke nad Kołem znam dobrze tamte tereny i tam tez jest duzo jeziorek myslalem o miejscowosci przyjezierze albo gdzies w ogolicach Kosewa tam tez jest ladne jeziorko i ceny tez nie wygorowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Własnie macie racje aleja myślalem o miejscowosci troszeczke nad Kołem znam dobrze tamte tereny i tam tez jest duzo jeziorek myslalem o miejscowosci przyjezierze albo gdzies w ogolicach Kosewa tam tez jest ladne jeziorko i ceny tez nie wygorowane...

Przyjezierze nad bydgoszcza masz na mysli?? czy za gorzowem wielkopolskim?? Kosewo to tych miejscowowsci jest kilka wiec nie wiadomo o ktore Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosewo kolo Giewartowa i po drugiej stronie jeziora powidzkiego jest Powidz :P Przyjezierze pod bydgosza nad jez. ostrowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Polski to okolice Łodzi z tego co wiem z geografii :lol:

Hugo widac, ze na lekcje chodziles z geografi, a nie jak inni :mrgreen: ogladac A4-ki po parkingach. .

Hhahahha , nawet mature pisałem z geografi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..ze sie wtrące :) Łódź jest fajnym miastem ale mazurki i morze to co innego :) woda, piwo, kobiety :oops: :razz: :razz: :razz: plaża :-)

Pełen relax..mysle że miasto nie wchodziłoby w plan wycieczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się powoli kończy..dzisiaj równo o 00:00 (1 sekunda) będzie mozna pić :grin: ile fabryka przyjmie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krowki beda w lipcu to Baldie, musisz poczekac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafia Warszawska planuje wylot na mazury w celu obalenia kilku krowek :wink: prawdopodobnie pojechalibysmy do Harsza obok Giżycka ....

Autko odebrane od mecha, jestem z Ełku więc bedę miał blisko i chętnie sie stawie, ale jak sie wyrobie, bo w lipcu a dokładnie 15 szwagier sie żeni i chyba bedziemy caly tydzień "krowy paść" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu a dokładnie 15 szwagier sie żeni i chyba bedziemy caly tydzień "krowy paść" :mrgreen:

Znaczy co, ze samogon bedziecie robili?? :wink: Bo jeli pili to raczej te krowki to was napasa i do tego o glebe rzuca. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpak, pijcie tak zeby jeszcze krata zostala dla nas na zlot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...