Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bo jeli pili to raczej te krowki to was napasa i do tego o glebe rzuca. :lol:

Chyba o to własnie chodzi na poprawinach, (przynajmniej tak jest u nas w rodzinie :mrgreen: ) a propo samogonki to własnie moj tesciu robi taką zaje....ą śliwowiczke ze dla mnie te czyste ze sklepu nie mają porównania (albo juz tak się przyswyczaiłem bo przy produkcji jestem degustatorem :grin: )

Opublikowano
  • Autor

nie no szpak to musisz cos przywiesc zebysmy to ocenili czy oby napewno takie dobre

Opublikowano

Panowie krówki, krówkami ale miejscówka jeszcze potrzebna :razz:

wrzucajcie propozycje fajnych niedrogich miejscówek...z możliwością bezproblemowego"wypasu krówek" :mrgreen:

adamooo nie wygłupiaj sie chłopie z tymi mazurami, ba ja miałem juz łóżko tam zarezerwowane pod oknem :mrgreen: :mrgreen:

he he kolega szpak ja k czytam to może jakies domowe "krasule " zapodać :grin:

Opublikowano
  • Autor

morze morzem ale ja to bym na mazury skoczyl nastepnego zrobimy nad morzem teraz to tylko adamooo trzeba przycisnac zeby brat sie zgodzil i jest gites

Opublikowano

Ja najchetniej to bym chciał jakies domki letniskowe w lesie kolo wody cos w tym stylu . Bo wiecie jak u kogoś sie robi balet to zawsze troche kicha ( to śpiewać nie wypada bo sąsiedzi to sprzątać trzeba itd itp , tak to sie zapłaci pare zeta i masz wszystko w dupalu. Wkoncu te 50 czy 100 zl to nie majątek a mamy luzik total :) Ale jak chcecie mi tam pasi jak wam pasi :D

Opublikowano
  • Autor

ono no zobaczymy jak narazie to nie znamy ilosci osob a moze ktos bedzie mial jakis dobry namiar na chate blisko wody i z duzym parkingiem i ze chce sie podzielic kazda propozycja mile widziana :wink:

Opublikowano

Noo jasne :)

Opublikowano

ono ma rację, nie wypada narobnić komuś znajomemu bardachy...nawet nieświadomie...lepiej niewielkie becelen monetą i po problemie :smile:

a kulturka i tak będzie :!:

Opublikowano

No pewnie ze bedzie :)

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak panowie zostaje was 4 wspolorganizatorow to powalczcie troche z tym zeby bylo dobrze :wink:

Opublikowano
ono no zobaczymy jak narazie to nie znamy ilosci osob a moze ktos bedzie mial jakis dobry namiar na chate blisko wody i z duzym parkingiem i ze chce sie podzielic kazda propozycja mile widziana :wink:

Prosze bardzo :mrgreen:

Lokalizacja na mapie

Kilka informacji o Firleju

Miejsce do spania i balowania

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to mogę jechać na zlocik i do Lublina a wiem że w okolicach Lublina też jest trochę wody np. Białka, Piaseczno no i dowiedziałem się od żony że Firlej też jest fajny.

Dla mnie Mazury i Lublin to najlepsze miejsca.

Znam miejscówkę w Kampinosie w środku lasu asfalt parking duży i jest światło nie wiem czy jest tam woda.

Opublikowano
nie no szpak to musisz cos przywiesc zebysmy to ocenili czy oby napewno takie dobre

Będę czy nie będę , ale dołożę wszelkich starań żeby czekała na WAS produkcja z całej porcji zacieru :mrgreen: Zaczynam działać w tym kierunku :lol:

Myślę , że nie będzie gorsza od szpaka :razz: Wożę ją dle kolegi do Niemiec a on poczęstował sąsiada, ktory zrobił tak :shock: :shock: :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze Hugo chce mniej paliwa spalic mi to tam obojetnie a ma ktos tam znajomosci zeby było taniej :mrgreen: wogole ktos tam był :?:

Opublikowano

Chłopaki to jest domek w hmm ze tak powiem zdala od innych :-)..można wszystko blisko woda..hehe poprostu wiocha jak talala :-) ognicho, woda no chyba ze wolimy mieszkać gdzieś blisko wody i miasta zeby na dysko wyjść wieczorem do giżycko jak najbardziej..tam też są fajne miejscówki..byłem z żoną i za dom płacilismy 15 zł doba..i cały domek do dyspozycji..kuchnia, prysznic :razz: :oops: itd.a w ogóle to możemy uderzyć w ciemno :mrgreen: hehe

Opublikowano
  • Autor

dokaldnie jakby bylo nas 4 to mozna i w ciemno a z 10 osobami to moze byc problem

Opublikowano
  • Autor

no ja mysle ze do lipca to bedzie z 15 :roll:

Opublikowano
  • Autor

to moze tak druga noc impreza tylko moze bez bijatyk :lol: a pierwsza we wlasnym gronie zeby sie poznac ale i tak pewnie okaze sie wszystko na miejscu a co do ilosci osob to temat wisi dopiero 4 dni to mysle nie jest zle tylko ze 4 osoby to z wawy :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

z tymi rozrubami to jakbysmy byli z innego klubu to moze ale my to kulturalni jestesmy i nawet nie przeklinamy :mrgreen:

Opublikowano
Widze ze Hogo chce mniej paliwa spalic mi to tam obojetnie a ma ktos tam znajomosci zeby było taniej :mrgreen: wogole ktos tam był :?:

To nie tak.Mam diesla więc dalekich tras się nie boje :lol: To była tylko propozycja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.