Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jeli pili to raczej te krowki to was napasa i do tego o glebe rzuca. :lol:

Chyba o to własnie chodzi na poprawinach, (przynajmniej tak jest u nas w rodzinie :mrgreen: ) a propo samogonki to własnie moj tesciu robi taką zaje....ą śliwowiczke ze dla mnie te czyste ze sklepu nie mają porównania (albo juz tak się przyswyczaiłem bo przy produkcji jestem degustatorem :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szpak to musisz cos przywiesc zebysmy to ocenili czy oby napewno takie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krówki, krówkami ale miejscówka jeszcze potrzebna :razz:

wrzucajcie propozycje fajnych niedrogich miejscówek...z możliwością bezproblemowego"wypasu krówek" :mrgreen:

adamooo nie wygłupiaj sie chłopie z tymi mazurami, ba ja miałem juz łóżko tam zarezerwowane pod oknem :mrgreen: :mrgreen:

he he kolega szpak ja k czytam to może jakies domowe "krasule " zapodać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morze morzem ale ja to bym na mazury skoczyl nastepnego zrobimy nad morzem teraz to tylko adamooo trzeba przycisnac zeby brat sie zgodzil i jest gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej to bym chciał jakies domki letniskowe w lesie kolo wody cos w tym stylu . Bo wiecie jak u kogoś sie robi balet to zawsze troche kicha ( to śpiewać nie wypada bo sąsiedzi to sprzątać trzeba itd itp , tak to sie zapłaci pare zeta i masz wszystko w dupalu. Wkoncu te 50 czy 100 zl to nie majątek a mamy luzik total :) Ale jak chcecie mi tam pasi jak wam pasi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono no zobaczymy jak narazie to nie znamy ilosci osob a moze ktos bedzie mial jakis dobry namiar na chate blisko wody i z duzym parkingiem i ze chce sie podzielic kazda propozycja mile widziana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono ma rację, nie wypada narobnić komuś znajomemu bardachy...nawet nieświadomie...lepiej niewielkie becelen monetą i po problemie :smile:

a kulturka i tak będzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak panowie zostaje was 4 wspolorganizatorow to powalczcie troche z tym zeby bylo dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono no zobaczymy jak narazie to nie znamy ilosci osob a moze ktos bedzie mial jakis dobry namiar na chate blisko wody i z duzym parkingiem i ze chce sie podzielic kazda propozycja mile widziana :wink:

Prosze bardzo :mrgreen:

Lokalizacja na mapie

Kilka informacji o Firleju

Miejsce do spania i balowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to mogę jechać na zlocik i do Lublina a wiem że w okolicach Lublina też jest trochę wody np. Białka, Piaseczno no i dowiedziałem się od żony że Firlej też jest fajny.

Dla mnie Mazury i Lublin to najlepsze miejsca.

Znam miejscówkę w Kampinosie w środku lasu asfalt parking duży i jest światło nie wiem czy jest tam woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szpak to musisz cos przywiesc zebysmy to ocenili czy oby napewno takie dobre

Będę czy nie będę , ale dołożę wszelkich starań żeby czekała na WAS produkcja z całej porcji zacieru :mrgreen: Zaczynam działać w tym kierunku :lol:

Myślę , że nie będzie gorsza od szpaka :razz: Wożę ją dle kolegi do Niemiec a on poczęstował sąsiada, ktory zrobił tak :shock: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Hugo chce mniej paliwa spalic mi to tam obojetnie a ma ktos tam znajomosci zeby było taniej :mrgreen: wogole ktos tam był :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to jest domek w hmm ze tak powiem zdala od innych :-)..można wszystko blisko woda..hehe poprostu wiocha jak talala :-) ognicho, woda no chyba ze wolimy mieszkać gdzieś blisko wody i miasta zeby na dysko wyjść wieczorem do giżycko jak najbardziej..tam też są fajne miejscówki..byłem z żoną i za dom płacilismy 15 zł doba..i cały domek do dyspozycji..kuchnia, prysznic :razz: :oops: itd.a w ogóle to możemy uderzyć w ciemno :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie jakby bylo nas 4 to mozna i w ciemno a z 10 osobami to moze byc problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze do lipca to bedzie z 15 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze tak druga noc impreza tylko moze bez bijatyk :lol: a pierwsza we wlasnym gronie zeby sie poznac ale i tak pewnie okaze sie wszystko na miejscu a co do ilosci osob to temat wisi dopiero 4 dni to mysle nie jest zle tylko ze 4 osoby to z wawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi rozrubami to jakbysmy byli z innego klubu to moze ale my to kulturalni jestesmy i nawet nie przeklinamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Hogo chce mniej paliwa spalic mi to tam obojetnie a ma ktos tam znajomosci zeby było taniej :mrgreen: wogole ktos tam był :?:

To nie tak.Mam diesla więc dalekich tras się nie boje :lol: To była tylko propozycja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...