Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
o w mordę Lukas , dzięki o tą pierwszą mi chodziło

acha tak tak na bank o ta ostatnia :razz: Dziku ty :mrgreen:

Zółw pamietaj ze jutro musza byc zdjecia ja juz swoje zgralem :grin:

Opublikowano

jak znam Żółwika to powie że sie nie wyrobił hihihiiii

Opublikowano
Obrazek

mysle ze tytul foty to Łono natury

muuuuuu :D...zaraz wstawie kilka innych fotek (najlepsze sa z Bi-Turbo zolwiem w roli glownej)

Norbi,a Ty nie podpuszczaj bo wiesz ze jest do wszystkiego zdolny...jak wpadnie w szal[/b]

<wow> Zarąbiste zdjęcie......... sam bym takie chcial.......

Opublikowano

Słuchajcie... next time bierzemy alkomat... Wiem że wygram:)

Opublikowano
  • Autor

O kurde jaki fotos ono w roli głownej :lol::lol:

adamooo pracuje non stop teraz biedak

Opublikowano
O kurde jaki fotos ono w roli głownej :lol::lol:

adamooo pracuje non stop teraz biedak

ehe biedak na bmw pracuje eh....

Opublikowano
  • Autor

A ja mam prezent dla Norbiego :mrgreen:

ZlotA4097.jpg

Opublikowano

Dzieki stary, az sie moja żona z łóżka podniosła :mrgreen: .

Opublikowano
  • Autor
Dzieki stary, az sie moja żona z łóżka podniosła

hehe pamietaj ze mialem cie na OKU , pozdrow ja tam i baczka mam nadzieje ze nie boi sie wujków :grin:

Opublikowano

Ja pitole zejde zaraz z tych fot :D Norbi jak zamiata hehe

Opublikowano
  • Autor

ONO a to cos dla Ciebie :lol:

ZlotA4136.jpg

A Norbi to jak baletnica i nawet wychodzi chlopakowi on nie pamieta ale ja tak eh szkoda ze kamera wpadla w szał bo by dopiero bylo smiechu

Opublikowano

Łono, też mogles ale tak jak ja sie nie nadawales.......

I za to Cie cenie dziku..

Opublikowano

lukas nie wkręcaj to nie ja , przyrezałeś coś w notatniku hahaa, super że kicia jest na forum :)

Opublikowano
  • Autor

a no widzialem ale nie ze sie nie odzywa bo moze nie dostala aktywacji od HUGO jeszcze to moze niech pogada z pieskiem i bedzie git :lol:

ZlotA4105.jpg

Opublikowano
  • Autor

tak ono wyrezalem w notatniku poprawilem w excelu i gra malina jestes jak ta lala a i jeszcze matrix19 mi pomogl :lol:

ZlotA4045.jpg

Opublikowano

Wielcy są wsród NAS

hpim0552dx3.jpg

Opublikowano

Jeszcze troche fotek to moze odnajde ten brakujacy kawałek filmu hehe :D

Opublikowano
  • Autor

A teraz wyrezałem cos dla tomboya w notatniczku tez jestes WIELKI i ten twoj napad agresji :lol:

ZlotA4117.jpg

Opublikowano

NO panowie tomboy razem z adamoo powinni razem w bmw latać.

Pozdrowionka od mojej żony, +++ dla norbiego świetnie wymiata na parkiecie :mrgreen:

Opublikowano
A teraz wyrezałem cos dla tomboya w notatniczku tez jestes WIELKI i ten twoj napad agresji :lol:

Obrazek

lukas....własnie złozyles zamowienie na liscia.......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.