Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kichol ty tez pozdrow żonke i dla ciebie tez mam zdjatko :mrgreen:

ZlotA4116.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja tu widze ze ono ma dziwne zapedy :lol: chyba trzeba go w szyberku przewiesc znowu 140 to mu wywieje z glowy :lol:

Opublikowano

No ładnie było a będzie jeszcze ładniej. Moze zorganizujemy coś we wrześniu na przywitanie szkoły :mrgreen: oczywiście mozemy to przedyskutować we wtorek.

Wystąpimy już oficjalnie w koszulkach które zorganizuje...... :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe tomboy ty to jestes dzik Kichol tez jest niezle najarany :lol: a zdjecie fajnie wyszlo z tym dymem :grin:

Opublikowano

A czemu Komboy oczy mi zamyka?????

Opublikowano

Adasiu!!! a fe a co siostra na to????? :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

O ja pierdziu desopo uspokoj sie z tymi zdjeciami bo sie zapowietrze Zółw ty Dziku chyba wpadl w szał

jeszcze klika takich zdjec i mamy zagwarantowana exmisje z klubu :lol:

Opublikowano

No dobranoc panowie do jutra idę spaciulu.

Opublikowano
  • Autor
to sa te najbardziej lajtowe z mojego aparatu...gorszych nie wstawiam a te po ktorych moge oszalec to wykasowalem

mam nadzieje ze wczesniej mi to nagrales przed delete

lukas23, a jak jeszcze karolinka wstawi foty zwierzaka to mamy wywalenie na 100%

spoko wkrecisz nas do BMW :lol:

no to po czajniczku

ZlotA4109.jpg

Opublikowano
  • Autor

jaki banan my to zaczelismy i my skonczymy co zle ze wspominamy i niektorym film odtwarzamy przeciez tu nie ma posta nie na temat a jak ktos zazdrosny to jest na dole takie cos jak oznacz wszystkie fora jako przeczytane i po sprawie :wink:

zółw ma matrixa19 tylko cos nie wrzucil nic pewnie spi albo szykuje sie na impreze :mrgreen: a ty chyba tez tak :?:

Opublikowano

Kuźwa, tyle postów do czytania , a tu nie ma kiedy , robota i robota :mrgreen:

Odpocznijcie trochę i dajcie poczytać inne tematy :lol:

Ciągle Mazury i Mazury, mam je na codzień :mrgreen: :razz:

Opublikowano
  • Autor

Piurko2 spokojnie nadrobisz a wiecie ze pani w recepcji jak oddawalem kluczyki to powiedziala ze mozemy jeszcze przyjechac :mrgreen:

Opublikowano
pani w recepcji jak oddawalem kluczyki to powiedziala ze mozemy jeszcze przyjechac :mrgreen:

:mrgreen: ona też była po imprezce, więc pewnie nie kontaktowała :razz:

Opublikowano

lukas23 a Ty nie miałeś juź iść spać :mrgreen:

Opublikowano
Ma ktos foty z MATRIX'em19??

100_2506.jpg

ja nie mogę ale foty, adamooo nie pamietam tej fazy, z moim polo podniesionym do góry :razz: inaczej "liść" by poszedł na maxa :mrgreen:

Opublikowano

Szufla foty niezłe, siedze czytam i leje ze śmiechu :!:

ha ha przy tyskim oczywiscie :razz:

Opublikowano

hehhee matrix jest za***isty , to był miły akcent na koniec sesja z tym dzikiem :D Myślałem że mi zwieracze puszczą bu hahhaa

Opublikowano
  • Autor

zółw ale fota Dziki i tyle kurcze moze lepiej zebym powiedzial ze bylem pijany zawsze jakies wytlumaczenie takiego zachowania a tak d*pa zbita :lol: Dzik i tyle

Opublikowano
  • Autor

Ej no ale powtorzyłbys to co powiedziales o warszawiakach w piatek w nocy co :?:

Jak taka byla pierwsza impreza to jakie beda kolejne tylko i wylacznie bardziej zakrecone :mrgreen:

Opublikowano

jakie gornolotne slowa. Matrix ok. All OK. Heineken OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.