Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie ma żarówek Led działających poprawnie bez tych rezystorów?

Opublikowano

jak zawsze w takich chwilach padł aparat :naughty: :naughty:

ale chociaż coś z telefonu, tutaj wydaję się jakoś bardzo niebieskie, ale ogólnie jest bardzo fajnie, jutro zrobię fotostory dokładne, jak umieściłem rezystory i jak to wygląda w dzień

20110121_004.jpg

20110121_003.jpg

20110121_002.jpg

20110121_001.jpg

ogólnie jest jak na tym foto, ale jutro więcej szotów..

1378878699

A nie ma żarówek Led działających poprawnie bez tych rezystorów?

Słyszałem że postoje co były seryjne w A6 nowym dawane dają radę. Ładne białe światło emitują. Jakieś philipsy to były coś takiego..

Opublikowano

jak zawsze w takich chwilach padł aparat :naughty: :naughty:

ale chociaż coś z telefonu, tutaj wydaję się jakoś bardzo niebieskie, ale ogólnie jest bardzo fajnie, jutro zrobię fotostory dokładne, jak umieściłem rezystory i jak to wygląda w dzień

20110121_004.jpg

20110121_003.jpg

20110121_002.jpg

20110121_001.jpg

ogólnie jest jak na tym foto, ale jutro więcej szotów..

1378878699

No to zrób kilka fotek jutro bo jestem ciekaw jak to wygląda bo teraz rzeczywiście trochę na niebiesko... :mysli: CO do aukcji to dzowniłeś do niego wcześniej i pytałeś czy ma towar na miejscu/od ręki? Jak z przesyłką bo widzę, że nie ma podanych kosztów z tym związanych - jeśli kupowałeś na tej aukcji co jest podana wyżej. :wink4:
Opublikowano

na żywo światło jest dobrej barwy, moja nokia trochę to pokolorowała ale jutro sam ocenisz..

co do dostępności to zamawiałem w ciemno, ale mają chyba kilka sztuk w zapasie, więc spoko, za przesyłkę tam pisze że niby u nich 25zł, ale ja oceniłem sam wartość :polew: :polew: przelałem im chyba 15zł dodatkowo, no i przysłali po 2 dniach :)

Opublikowano

na żywo światło jest dobrej barwy, moja nokia trochę to pokolorowała ale jutro sam ocenisz..

co do dostępności to zamawiałem w ciemno, ale mają chyba kilka sztuk w zapasie, więc spoko, za przesyłkę tam pisze że niby u nich 25zł, ale ja oceniłem sam wartość :polew: :polew: przelałem im chyba 15zł dodatkowo, no i przysłali po 2 dniach :)

:good: Ok. Czekam na fotki. :wink4:
Opublikowano

te rezystory co miales w zestawie to o jakich parametrach?

Opublikowano

te rezystory co miales w zestawie to o jakich parametrach?

Nie mam pojęcia, ale najprawdopodobniej są bardzo zbliżone do tych o których pisał Malik

Fotki nie oddają efektu, bo auto całe uje#$%! ale co zrobić :naughty:

DSC00242.JPG

DSC00241.JPG

DSC00239.JPG

DSC00238.JPG

DSC00237.JPG

DSC00235.JPG

Opublikowano

elegancko, wciągam takie same do siebie :good:

Opublikowano

ciekawe czy policja sie nie bedzie przypier....

Opublikowano

nieee... no to już może być,podoba mi się, nie to co te świeczki które teraz mamy będę je też kupował,,,, :naughty:

Opublikowano

[...]

Fotki nie oddają efektu, bo auto całe uje#$%! ale co zrobić :naughty:

DSC00242.JPG

DSC00241.JPG

DSC00239.JPG

DSC00238.JPG

DSC00237.JPG

DSC00235.JPG

No fajnie to wygląda. :evil::good: A co do Policji to chyba nie powinno być problemu... :mysli:
Opublikowano

A jak te Ledy założyłeś to masz długie światła??Czy nie, bo w b6 bym sobie wywalił żarówki od długich i bym założył Ledy zasilanie z postojowe i gotowe :cool1:

Opublikowano

A jak te Ledy założyłeś to masz długie światła??Czy nie, bo w b6 bym sobie wywalił żarówki od długich i bym założył Ledy zasilanie z postojowe i gotowe :cool1:

W B7 jest bixenon, a LEDy są zamiast DRL :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
http://cgi.ebay.de/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190 patrzcie niemcy jak sprzedaja zarowki to odrazu w zestawie z opornikami , a u nas na allegro tylko zarowki i wiekszosc sprzedawcow jeszcze kit wciska ze bledu nie ma...
Opublikowano

ja kupiłem razem z opornikami z allegro.. :gwizdanie:

Opublikowano

ja kupiłem razem z opornikami z allegro.. :gwizdanie:

I w Niemcach cena taka sama jak u nas tylko że w innej walucie... :naughty:

Opublikowano

ja kupiłem razem z opornikami z allegro.. :gwizdanie:

kolego od kogo kupiłeś te żarówki?podaj nazwę uzytkownika :decayed:

Opublikowano

jakby ktoś jeszcze potrzebował.. użytkownik >> NET-CARS

Opublikowano

do mnie już lecą :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jako, że u mnie DRLe uruchomione to może też bym wrzucił te LEDy? Rdzewek_RdK & bajk (jeśli zamontowałeś) coś się dzieje z tym niepokojącego czy wszystko hula bez żadnych zarzutów?

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.