Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dyskoteke odpierdzielił :polew: Ten dół to moim zdaniem :sick3: ale kierunki w DRlach nawet ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , zamontowałeś je w miejsce postojówek ???

wydaje mi sie ze u mnie by nie weszły z tego co pamietam ma jakies takie waskie gniazdo ale moze się myle :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w miejsce postojówek..Wejdą na pewno :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie jak ci świecą :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa w tab. rej. sprawdziłem. dziś sprawdzę jak się 2 takie zachowają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pogoda zrobi to zrobie zdjęcia i wrzuce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa w tab. rej. sprawdziłem. dziś sprawdzę jak się 2 takie zachowają.

Panowie możecie rzucić rezystory w kąt :wink4: filtry działają 2 równolegle w instalację do tablicy rej i wszystko bangla bez problemu :kox: wygląda na to że niezależnie od tego jaki jest opór (oświetlenie) do can zwracają odpowiedni sygnał.

kombinowałem już ze wszystkim ale B7 naprawdę jest kapryśne i dopiero te filtry rozwiązały sprawę do tego mało się grzeją i na bank zabezpieczają układ (diody) gratki dla panów którzy zrobili te filtry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj testuję żaróweczki na przód :D Canbusy, 10 euro zapłaciłem, zobaczymy, na razie (odpukać) te w rejestracji mam już pół roku i 0 problemów, mam nadzieję, że tak zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły te LEDy już? przetestowałeś? :przebiegly::mysli:

.tak dotarły :naughty: jak narazie spokój żadnego błędu fis , światło troszke mizerne ale to nie wpływa na prace silnika :decayed:

Nadal ok? Nie ma błędu na FIS?

Warto zamówić? :naughty:

Dla przypomnienia: http://allegro.pl/led-canbus-1xsmd-ba9s-h6w-audi-skoda-vw-can-bus-i1666767722.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal ok? Nie ma błędu na FIS?

Warto zamówić? :naughty:

Dla przypomnienia: http://allegro.pl/led-canbus-1xsmd-ba9s-h6w-audi-skoda-vw-can-bus-i1666767722.html

panowie a tak na szybko zapytam postojówki w B6 i B7 są takie same? w sensie podstawki? bo niektórzy tu pisali o w5w, a tu mamy BA9S / H6W są jeszcze BAx9S

mówię o lampie z xenonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa w tab. rej. sprawdziłem. dziś sprawdzę jak się 2 takie zachowają.

Panowie możecie rzucić rezystory w kąt :wink4: filtry działają 2 równolegle w instalację do tablicy rej i wszystko bangla bez problemu :kox: wygląda na to że niezależnie od tego jaki jest opór (oświetlenie) do can zwracają odpowiedni sygnał.

kombinowałem już ze wszystkim ale B7 naprawdę jest kapryśne i dopiero te filtry rozwiązały sprawę do tego mało się grzeją i na bank zabezpieczają układ (diody) gratki dla panów którzy zrobili te filtry :hi:

W środka masz 6 rezystorów SMD które wbrew pozorom mocną się grzeją i trzeba uważać gdzie się to kładzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rezystory z tej aukcji to kicha kiedys je mialem na swiatla dzienne led po jakims czasie pracy i nagrzaniu wyskakiwal blad na 5 sekund i gasl i tak w kolko caly czas napierdzielal sygnal dzwiekowy , ocipiec mozna bylo. napisalem do goscia ze sie tak dzieje to polecil mi podlaczyc kolejny , skonczylo sie ze mialem podlaczone 3 sztuki no i blad przestal sie pojawiac , tyle tylko ze swiatla przestawaly swiecic :confused4: , tzn swiecily po jakims czasie gasly , znowu sie zapalaly i tak w kolko , wiec ja osobiscie do b7 nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rezystory z tej aukcji to kicha kiedys je mialem na swiatla dzienne led po jakims czasie pracy i nagrzaniu wyskakiwal blad na 5 sekund i gasl i tak w kolko caly czas napierdzielal sygnal dzwiekowy , ocipiec mozna bylo. napisalem do goscia ze sie tak dzieje to polecil mi podlaczyc kolejny , skonczylo sie ze mialem podlaczone 3 sztuki no i blad przestal sie pojawiac , tyle tylko ze swiatla przestawaly swiecic :confused4: , tzn swiecily po jakims czasie gasly , znowu sie zapalaly i tak w kolko , wiec ja osobiscie do b7 nie polecam

szkoda, bo już myślałem, że jest jakieś lekarstwo na ten błąd :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeżeli ktoś montował te ledy , to jak wygląda montaż czy jest jakiś problem i czy nie ma błędu na Fisie do tej pory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Cały ten temat poświęcony jest właśnie pytaniom jak twoje, jak masz kontrole spalonych żarówek to potrzebujesz żarówki can bus lub rezystory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal ok? Nie ma błędu na FIS?

Warto zamówić? :naughty:

Dla przypomnienia: http://allegro.pl/led-canbus-1xsmd-ba9s-h6w-audi-skoda-vw-can-bus-i1666767722.html

panowie a tak na szybko zapytam postojówki w B6 i B7 są takie same? w sensie podstawki? bo niektórzy tu pisali o w5w, a tu mamy BA9S / H6W są jeszcze BAx9S

mówię o lampie z xenonem ;)

No właśnie tez bym sie na tym dał złapać bo miałem kupować już BA9s zwłaszcza po zapewnieniu BASTO :) ale okazało się ze mam W5W T10

-mozliwe ze w reflektorach H7 (jakie mam) szły w5w

-a w ksenonach BA9s

BA9s_vs_w5w_T10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na postojówce przy xenonie mam w5w na dziennych standardowa banka p21w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...