Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
@adadur

Na tych postojówkach błąd na FISie jest?

:dontknow: całe szczęście nie mam tego cholerstwa , :):beach:

Opublikowano
@adadur

Na tych postojówkach błąd na FISie jest?

:dontknow: całe szczęście nie mam tego cholerstwa , :):beach:

to masz problem z głowy :good: ja przy każdym zakupie oświetlenia szukam z canbusem :co:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
a homologacja jest? nie ma...:kwasny:

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 22:57 ----------

Po zamontowaniu-błąd wyskakuje na sekundę po włączeniu zapłonu....i ginie ale efekt wizualnie piękny:kox:

http://s9.postimage.org/yu4xltrgr/015.jpg

<br /><br />

http://s17.postimage.org/n9d9vc63f/016.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/r85w0rskj/013.jpg

<br /><br />

http://s14.postimage.org/kj0baxf0d/014.jpg

<br /><br />

są gotowe h7 pod CANa ŻARÓWKI H7 LED PRZECIWMGIELNE CANBUS AUDI A2 A3 A4 (3016216645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Opublikowano
Opublikowano

Sprawdzał ktoś czy jest blad na fisie po zamontowaniu Osram Led w postojowe

jesli wywala to jaki rezystor

Opublikowano

coś mi się subskrypcja tego wątku wiesza :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany a takie pytanko. Mam auto a4 b6, lampy wyrezane na bixa i chcemy w miejsce długich wsadzić drl-a. I tu pytanie jak oszukać fisa bo przecież ori żarówki od dlugich wywalamy (podpięta jest jedynie przesłona w bixie). Wystarczy rownolegle jakis rezystor 50W ? czy jest jakis inny i lepszy sposób. Oczywiscie bez wymiany MCE :)

Opublikowano

Koledzy, a jakby tak rezystory wstawić przy MCE a nie w lampach? Zda to egzamin?

Opublikowano
Koledzy, a jakby tak rezystory wstawić przy MCE a nie w lampach? Zda to egzamin?

One się baaaardzo mocno grzeją. Przy MCE jest mało miejsca i jest kiepski obieg powietrza.

Opublikowano

Z tym miejscem to bez przesady, na pewno jest go więcej niż w lampie :)

Opublikowano

dsc0073oe.th.jpg

Mam u siebie MCE z B7, które steruje DRL LED [zdjęcia w moim temacie]. By nie było błędów spalonych żarówek potrzebne były dwa rezystory. Jak widać na zdjęciu w wersji 50W. Gdy LEDy są włączone ten radiator jest naprawdę bardzo gorący.

Nie odważyłbym się montować rezystorów w okolicy MCE.

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img195/6980/dsc0073oe.th.jpg

Mam u siebie MCE z B7, które steruje DRL LED [zdjęcia w moim temacie]. By nie było błędów spalonych żarówek potrzebne były dwa rezystory. Jak widać na zdjęciu w wersji 50W. Gdy LEDy są włączone ten radiator jest naprawdę bardzo gorący.

Nie odważyłbym się montować rezystorów w okolicy MCE.

Mogłbyś podac jakiej opornosci sa te rezystory ? A może by tak dać większej mocy ?

Opublikowano

15 ohm 50 wat. Jeden na jedną lampę DRL.

Może i można większe, nie będę już tego zmieniał.

Opublikowano

Tylko ty nie masz bixa a dzienne masz jako 30% dlugich ?

Opublikowano
Tylko ty nie masz bixa a dzienne masz jako 30% dlugich ?

Mam moduł świateł z A4 B7 kontrolujący te DRL-e (czujnik czujnik świateł i zmierzchu przy lusterku na szybie)

dsc0074jkc.th.jpg img9003d.th.jpg

Opublikowano

Ja nie polecam montowania żadnych chińskich żarówek typu can-bus za 10zł. Mi 5 dni po założeniu jedna przestała świecić, a co najgorsze jak kończyła swój żywot wypaliła mi trochę odbłyśnik.

Zamontowałem ledy Osram takie ja Adadur, tylko zaryzykowałem zakup 6000K i wygląda to o niebo lepiej niż najlepsze ledy can bus. Błędu nie wywala, barwa trochę za biała do ksenonów 4300K, ale nie wpada mocno w niebieski. Z daleka nie widać w ogóle różnicy.

Dla zainteresowanych wklejam po kolei ksenon + postojowe, same postojowe, ksenon + postojowe, same postojowe.

dsc0026nv.jpg

dsc0027aq.jpg

dsc0030vf.jpg

dsc0032lv.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki przeczytajcie to : Przeszukiwałem neta w sprawie zmiany podswietlenia na LED tablicy rejestracyjnej i natknąłem się na takie informacje :

image.jpg

Żarówki LED i CANBUS - motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Opublikowano

trafiłem na ich aukcje na allegro, napisałem co i jak i odpowiedzieli mi, że do mojego pasowałoby coś takiego:

BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k - 85zł/1szt

oraz

Filtr CAN do DRL do AUDI A3 8P ,A4 B7 FL - 55zł/2szt

dość drogo wychodzi, ale się zastanawiam czy nie brać

Opublikowano

Trochę drogo, ale jak ma działać bez problemu i bez rezania :whistling:

Opublikowano

Drogo drogo, ale na ledy 12m-cy gwarancji, więc może od razu nie padną;-)

Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.