Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

kto poda linka gdzie takie kupic do b7

Pisz do kolegi DarkMind kupił je w tamtym tygodniu. Widziałem już zamontowane w Niedzielę wyglądają super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poda linka gdzie takie kupic do b7

To są takie które kupił kolega DarkMind BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 19:11 ----------

Dzisiaj zauważyłem że jeżeli przełącznik drl ma ustawiony na 0 i przekręcę stacyjkę to światła drl błyskają 5 razy, ledy w drl-ach mam takie jak z linku powyżej, ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Montował ktoś w A4 B7 OSRAM W5W LEDRIVING 4000K/6000K, takie jak np. w tej aukcji OSRAM W5W LEDRIVING 4000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3147519278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Jak to się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poda linka gdzie takie kupic do b7

To są takie które kupił kolega DarkMind BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 19:11 ----------

Dzisiaj zauważyłem że jeżeli przełącznik drl ma ustawiony na 0 i przekręcę stacyjkę to światła drl błyskają 5 razy, ledy w drl-ach mam takie jak z linku powyżej, ma ktoś podobnie?

kiedyś na próbę podłączyłem zamiast postojowych taśmę led i też po przekręceniu zapłonu kilka razy migały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z kolegów, który kupi ledy z filtrami CAN, to sprawdzi jakie rezystory siedzą w tych filtrach? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

Czy te żarówki: ŻARÓWKA LED CREE Can BUS BA15s P21W 20mm DRL 5W (3193212683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w połączeniu z tym rezystorem: REZYSTOR PRZEKAŹNIK MODUŁ CAN BUS 50W 6O KASOWNIK (3240116524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

będą działać bez błędu?

Nie znam się za bardzo na tym, a linki z postu Cocco kierują już do zakończonych aukcji na allegro.

Dziękówa za odpowiedzi!!!

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 15:09 ----------

Dzisiaj znalazłem jeszcze coś takiego:

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT CAN BUS ŚWIATŁA DZIENNE DRL (3248353406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ktoś może testował? Goście mają 100% pozytywnych komentarzy na ponad 2600 transakcji.

Napisałem im pytanie czy testowali te ledy w A4 B7. Zobaczymy co odpiszą.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Dostałem odpowiedź, że na 90% działa. Jeżeli błąd wyskoczy, to wtedy zwracają pieniądze i są ponoszone tylko koszty wysyłki powrotnej.

Kupiłem :D dam znać czy świecą bez błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

Czy te żarówki: ŻARÓWKA LED CREE Can BUS BA15s P21W 20mm DRL 5W (3193212683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w połączeniu z tym rezystorem: REZYSTOR PRZEKAŹNIK MODUŁ CAN BUS 50W 6O KASOWNIK (3240116524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

będą działać bez błędu?

Nie znam się za bardzo na tym, a linki z postu Cocco kierują już do zakończonych aukcji na allegro.

Dziękówa za odpowiedzi!!!

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 15:09 ----------

Dzisiaj znalazłem jeszcze coś takiego:

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT CAN BUS ŚWIATŁA DZIENNE DRL (3248353406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ktoś może testował? Goście mają 100% pozytywnych komentarzy na ponad 2600 transakcji.

Napisałem im pytanie czy testowali te ledy w A4 B7. Zobaczymy co odpiszą.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Dostałem odpowiedź, że na 90% działa. Jeżeli błąd wyskoczy, to wtedy zwracają pieniądze i są ponoszone tylko koszty wysyłki powrotnej.

Kupiłem :D dam znać czy świecą bez błędu.

czekamy na odp, czy działają bez problemu i nic nie wywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

Czy te żarówki: ŻARÓWKA LED CREE Can BUS BA15s P21W 20mm DRL 5W (3193212683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w połączeniu z tym rezystorem: REZYSTOR PRZEKAŹNIK MODUŁ CAN BUS 50W 6O KASOWNIK (3240116524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

będą działać bez błędu?

Nie znam się za bardzo na tym, a linki z postu Cocco kierują już do zakończonych aukcji na allegro.

Dziękówa za odpowiedzi!!!

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 15:09 ----------

Dzisiaj znalazłem jeszcze coś takiego:

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT CAN BUS ŚWIATŁA DZIENNE DRL (3248353406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ktoś może testował? Goście mają 100% pozytywnych komentarzy na ponad 2600 transakcji.

Napisałem im pytanie czy testowali te ledy w A4 B7. Zobaczymy co odpiszą.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Dostałem odpowiedź, że na 90% działa. Jeżeli błąd wyskoczy, to wtedy zwracają pieniądze i są ponoszone tylko koszty wysyłki powrotnej.

Kupiłem :D dam znać czy świecą bez błędu.

czekamy na odp, czy działają bez problemu i nic nie wywala

Przyszły, wymieniłem i się wk@rwiłem :rant:

Wali błędem na FIS-ie.

Mam nawet wrażenie, że jedna żarówka ma inną barwę niż druga, ale to może emocje.

Teraz zastanawiam się czy oddać, czy dokupić rezystory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja nie mam błędu, ale skusiłem się na droższe rozwiązanie z motohid,

fakt, że trochę się namęczyłem z podpięciem tych filtrów, bo kabelki od oprawki mam dosyć krótkie i ciężko mi było zapiąć obie szybkozłączki, ale w sumie jestem zadowolony, auto jeździ juz ze 2 tygodnie i nic niepokojącego się nie dzieje.

Dla porównania świecenia zrobiłem sobie zdjęcie jak zakładałem:

led1_mod.jpg

led2_mod.jpg

Pozdr!

VoYtaZ001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłanie zapytania do sklepu "Lajt" z chęcią dogadania się i dokupienia rezystorów oraz dosłania jednej żarówki bo faktycznie każda miała inną barwę, otrzymałem odpowiedź, że już nie mają tych żarówek na stanie i mogę je zwrócić.

Z jednym małym ale, że sklep na allegro ma wystawione 3 aukcje z tymi żarówkami, ale co jest śmieszniejsze, że te rzekome do audi są droższe.

Dziwię się, że mają same pozytywy!!!

Ja ze swojej strony NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że do B7 zawsze będzie trzeba coś kombinować (jakieś filtry lub rezystory). Ja osobiście również posiadam zestaw filtry + żarówki z MotoHID, zamontowałem je w lutym i jest wszystko w porządku, więc mogę polecić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które macie te LEDY z motohid? :wink4::hi: Wrzućcie jakąś fotkę jak to świeci. Thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po kolejnej wymianie żarówek H6W postanowiłem wymienić je na ledy H6W 3W Cree: H6w led cree - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wygląda to tak:

po_calosc.jpg

po_swiat_o.jpg

Porównanie (po lewej LED a po prawej Osram H6W):

przed_po.jpg

Ledy były bardzo dobrej jakości, ale zobaczę jeszcze jak długo podziałają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica bardzo duża. A czy żarówki LED nie dominują nad światłami mijania, gdy te są włączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatlo jest mocne ale punktowe wiec nie. Niestety z trwaloscia jest slabo. Ma ktos z forumowiczow zamontowane jakies H6W godne polecenia? Slyszalem ze mozna sprobowac zamontowac H5W ale ona maja troche inne mocowanie...???

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie koncze przygode z ledami na ostatnich (kilka postow wyzej). Nie wiem czy to od wysokiej temperatury ale padl mi najpierw jeden a potem drugi. Poki co zamontowalem Osram Long Life i ledom mowie stanowczo nie.

PS. Bede je reklamowal w tej firmie co wyslales linki: xenony-waw-pl - bo tam wlasnie kupilem te H6W

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...