Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem standardowe żarówki na żarówki ledowe.

Oczywiście nie obyło się bez filtrów, bo po zamontowaniu samych żarówek od razu wyskoczył błąd na FIS.

Zakupiłem taki zestaw:

AUDI LED DRL RESETER CAN KASOWNIK DZIENNE CANBUS (2967322029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oraz

LED DRL DZIENNE 4x1.5W + CREE LENS 5k BA15s P21W (2961911394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i wszytko pięknie działa :)

Przed:

20130201110031.jpg

Po:

20130201111411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie sprzedawca ze sklepu motohid, też myślę o zalupach u miego, dokladnie ten sam filtr, ale polecał mi inne diody, chociaż cena podobna, ale o kolorze 4700.

Sam montowaleś? Da sie to jakos w miare latwo samemu zrobić?

Jak to z brawami im wyższa liczba tym zimniejsze?

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował mi kolega, trwało to może z 10 min na dwie lampy. Można powiedzieć, ze jest to zestaw Plug & Play. Filtry mają zaciski, które wpina się w oryginalną instalację, same filtry bez problemu mieszą się w lampie, więc żadne kabelki, czy rezystory nie plączą się po za lampą :) Co do barw, to nie wiem, ale chyba jest tak jak w Xenonie, im wyższa wartość tym bardziej przechodzi w niebieski/fioletowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kontakt z nimi jest i właśnie rozkminiam czy brać takie jak ty, czy te które mi polecali samsungowe ledy ale bez creed, ciekawe czy sam bym ti zamontował, ale jednak zmienia się fajnie, myślę że warto, żeby tego żółtego nie było :-P

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo drogo, ale na ledy 12m-cy gwarancji, więc może od razu nie padną;-)

Tapatalk

Zobaczymy na spocie co zakupisz :naughty: ale pewnie już na następnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem :P

jesli dojdą do piątku, a nie znajde kogoś kto mi to zrobi o ile sam nie dam rady, to będziemy modzić na spocie :P wspólnymi siłami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem :P

jesli dojdą do piątku, a nie znajde kogoś kto mi to zrobi o ile sam nie dam rady, to będziemy modzić na spocie :P wspólnymi siłami :D

jakby co to jestem na urlopie. Przejeżdżasz przez Kurów - zapraszam to coś pomodzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że te "filtry CANBUS" to trochę drogie są? Z tego co wiem, to pod tą koszulką termokurczliwą jest rezystor ceramiczny, który można kupić za 1/10 ceny "filtra", tylko trzeba by wiedzieć jaki kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziako spoko, jak dostane w piątek to moge podjechać, albo w sobote to na spota już by było :-D jeśli sam nie ogarne

Szeryf: pewnie że są, zasada jest taka: jak kto umie, wykombinuje sobie sam taniej i lepiej, jak kto nie umie (jak ja) a nie ma pod ręką kogoś kto umie, to ponosi koszty;-)

Takie życie

Tapatalk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, połączenie jest banalne. Sam myślałem, że będzie ciężko, stąd podjechałem ulicę dalej do kolegi Kriss Sierrafan z prośbą o pomoc w zamontowaniu. Okazało się, że filtr wpinamy równolegle do wiązki od żarówki, czyli jeden zacisk do jednego kabelka, drugi do drugiego, ot cała filozofia, więc DarkMind nie pękaj, na pewno dasz radę :) Ja z zakupu jestem bardzo zadowolony. Ze sprzedawcą MotoHID jest naprawdę dobry kontakt, zadzwoniłem żeby upewnić się jak podłączyć, pomógł mi bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, sam z nim meilowałem, konkretny czlowiek.

Bardziej sie obawiam czy bez problemu dostanę się do żarówek, ale okaże się w weekend, jeśli dojdą na piątek

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąga się bezproblemowo, gorzej jak wpadną do środka lampy:P

http://s8.postimg.org/x46l3ptup/20130419_175904sz.jpg

i co wyjąłeś żarówkę? nie wiedziałem, że mogą wpaść do środka :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem do gniazda, ale podczas montowania tego gniazda do lampy obluzowała się i wpadła do środka.

Pół godziny wyjmowałem, ale dałem rade, chociaż myślałem że będę rano w serwisie lampę demontował.

A żeby bylo weselej, nie miałem kombinerek, żeby filtry założyć na kable, na szczęście sąsiad poratował;-)

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie kupiłem właśnie dokładnie te.

te mi polecali w sklepie motohid i te kupiłem, jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...