Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Całkiem przypadkiem natknąłem się na taki oto artykuł między innymi o audi B7. Z tego co wyczytałem istnieje możliwość zmiany napięcia idącego na żarówki postojowe, DRL i inne

http://sklep.motohid.pl/pl/i/Zarowki-LED-i-CANBUS/18

Czy ktoś próbował zmieniać te wartości ? Autor pisze, że nie trzeba wtedy rzekomo stosować nawet rezystorów. Po prostu podmieniamy żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrugnięcie jest w podświetenie w środku. Na zewnątrz jest ok.

A montował ktoś z was żarówki led do świateł cofania i stop w tylnych lampach ? Jeśli tak, to jakie są potrzebne do b6 ?

Też mnie to interesuje. Troche szukałem ale nic nie znalazłem co by pasowało. Klawo by było mieć takie żarówki w kierunkach, wstecznym. w sumie stop też by się przeydał.

może ma ktoś coś?

Ponawiam pytanie, bo nie znalazłem odpowiedzi.

U mnie FIS nie wywala błędów żarówek, bo jest to wyłączone. Czy mogę do tylnych lamp włożyć LEDy np. P21W/5W, czy będzie coś nie tak?

Czy kierunkowskaz np. nie będzie szybko migał jak przy spalonej jednej żarówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrugnięcie jest w podświetenie w środku. Na zewnątrz jest ok.

A montował ktoś z was żarówki led do świateł cofania i stop w tylnych lampach ? Jeśli tak, to jakie są potrzebne do b6 ?

Też mnie to interesuje. Troche szukałem ale nic nie znalazłem co by pasowało. Klawo by było mieć takie żarówki w kierunkach, wstecznym. w sumie stop też by się przeydał.

może ma ktoś coś?

Ponawiam pytanie, bo nie znalazłem odpowiedzi.

U mnie FIS nie wywala błędów żarówek, bo jest to wyłączone. Czy mogę do tylnych lamp włożyć LEDy np. P21W/5W, czy będzie coś nie tak?

Czy kierunkowskaz np. nie będzie szybko migał jak przy spalonej jednej żarówce?

Masz może instrukcję jak wyłączyć żeby nie pokazywało błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy ktoś montował ledy w światłach przeciwmgielnych ? Może polecicie jakiś zestaw z allegro ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem takie zestawy 2x4 a teraz założyłem 2x9 led CREE (bo leżały nie założone do innego auta)

Nie widzę ich teraz na allegro, ale płaciłem coś ok. 110zł. W sumie 3 zestawy kupiłem i wszystkie sprawują się bez zarzutu już 2 lata.

20130501_171933.jpg

20130501_132531.jpg

20130501_132520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem podobnie, tylko że wymieniłem same żarówki H11 LED zamiast wymieniać całe lampy, i kosztowało to około 20zł ;)

Efekt prawie identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pacjent A4 B6 orginał xenon. Diody w postojówki, żadna nie wytrzyma dłużej jak dwa miesiące... Różne próbowałem, od allego i trzech różnych sprzedawców diód, po alliexpres import z chin (bez drwin, te najdłużej wytrzymały :). Zaczyna się od mrugania diód, kończy komunikatem o spalonej żarówce. Wszystkie LEDy kupowałem z myślą o CANBUS, komuniaktu nie wywalało.

Co z tymi diodami nie tak, może coś z autem nie tak???

Dodam że żarówki to BAX9s o ile gwint ma znaczenie... Jakieś pomysły, sugestie?

Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wersję http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7-FL%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722do świateł dziennych, sprawują się ok, schowane w obudowie lampy, nic się nie grzeje i co najważniejsze działa.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję takich żarówek do wstecznych. Może ktoś coś może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chłopaki zarzucie ktos linkiem do kogos kto robi ledy pod samodiagnoze :

np led postojowe ,tablica rej

Dzieki :hi:

ps nie umiem odszukac @kolegi Tominick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick >>> Tomnik :wink:
Najlepiej pisać na pocztę: [email protected]

Cały temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/

Mam od niego cały środek, rejestrację i ostatnio postojówki założyłem, mogę polecić z czystym sumieniem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem zarówke h7 55w teraz mam zalozone h11 29w czy taki reżystor zalatwi problem ? http://allegro.pl/filtr-canbus-6-ohm-50w-rezystor-12v-led-p27w-3156-i5364106013.html
pacjent a6 c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie macie rezystory w drl? Do 11 watowej żarówki jaki rezystor powinien pójść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a montował koś może światła do jazdy dziennej, które świecą świtała drogowe połową mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a montował koś może światła do jazdy dziennej, które świecą świtała drogowe połową mocy?

Pewnie o to Ci chodziło: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wersję http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7-FL%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722do świateł dziennych, sprawują się ok, schowane w obudowie lampy, nic się nie grzeje i co najważniejsze działa.. :)

a jakie masz do tego żarówki?możesz podesłać jakiś link gdzie kupiłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowki led tez na motohid bralem dokladnie nie pamietam modelu. Na pewno maja diody po bokach i na szczycie z banieczka :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...