Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, właśnie zabrałem się za montaż żarówek LED zamiast zwykłych do jazdy dziennej. Takie LEDY http://allegro.pl/zarowki-audi-a4-b7-led-p21w-drl-oporniki-canbus-i5401700778.htmljednak udoskonaliłem poprzez dodanie radiatora przymocowanego do dekielka od świateł oraz rezystor o wartościach 25W 22 Ohm. Na końcach rezystorów przylutowałem końcówki żeńskie tak aby można było wszystko odpiąć. Rezystory kupiłem w TME. Kilka fotek w razie pytań służę pomocą. :)http://www.directupload.net/file/d/4117/gceag8y6_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4117/t8rr2kgw_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4117/3j6dgx2h_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4117/3uk7n6c7_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4117/y7npz9m4_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4117/kijnzxwa_jpg.htm

Edytowane przez edguy86

Opublikowano

U mnie led do dziennych z motohid :-) 173181220.jpg

Opublikowano

U mnie led do dziennych z motohid :-) 173181220.jpg

Świetnie to wygląda :) podeśle moje zdjęcie to wyszło bardzo źle ....:)

Opublikowano

danielstol daj jeszcze fotkę z boku ?

Opublikowano

Wrócę w piątek z wyjazdu to zrobię fotkę :-)

Opublikowano

U mnie led do dziennych z motohid :-) 173181220.jpg

A Policja za takie ledy sie nie doczepi ?

Edytowane przez Darwek24

Opublikowano

Myślę że nie mają bardzo podstaw gdyż lampy oryginalnie mają homologację świateł dziennych co prawda powinna być zwykła żarówka Ba15s ale na razie nie miałem żadnych problemów :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a takie pytanie bo szukam szukam i nic czy sa cale lampy przednie z wmontowanymi ledami do zarówek xenonowych ??

Opublikowano

Panowie jakie macie sprawdzone ledy h6w (czyli do bixa b6 ) na dzień dzisiejszy które troche poświecą?

Opublikowano

Panowie jakie macie sprawdzone ledy h6w (czyli do bixa b6 ) na dzień dzisiejszy które troche poświecą?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/?p=3273227#entry3273227

Naprawdę warto dać parę zeta więcej niż na allegro :wink:

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

No więc padło na

2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547
1x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722

2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-T10-24xSMD-3014-biala-4500k/1355
2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-Kasownik-bledu-W5W-T10-v2.0-z-radiatorem/526

I teraz pytanie co do montażu oporników. Od świateł dziennych jest po prostu wrzucony do środka lampy, a opornik od postojówek jest podwieszony za kabelki tak żeby radiatorek niczego nie dotykał.
Czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Czy konieczne jest wyciągnięcie opornika od postojówek na zewnątrz i przyczepienie do jakiegoś metalu? Co z opornikiem od drl?
Proszę o pomoc.

Edytowane przez larguss

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mam pytanie chciałbym zmienić żarówki na ledy w postojówkach i DRL może ktoś napisze czy wystarczą tylko ledy z can-bus czy jeszcze jakieś rezystory dać...http://allegro.pl/zarowka-led-cree-can-bus-ba15s-p21w-20mm-drl-5w-i5056503882.htmltakie będą dobre....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy mam pytanie chciałbym zmienić żarówki na ledy w postojówkach i DRL może ktoś napisze czy wystarczą tylko ledy z can-bus czy jeszcze jakieś rezystory dać...http://allegro.pl/zarowka-led-cree-can-bus-ba15s-p21w-20mm-drl-5w-i5056503882.htmltakie będą dobre....

kolego i jak testowałeś tez żarówki z tym can bus?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam Pyanko

Wymieniłem lampy przednia ze zwykłych na ledowe soczewkowe z przesłoną.

lampy zostały przełożone i wszystko ok, nie zmieniałem kodowania w kompie

czasem jak przełączę na długie i przesłona się otwiera wywala mi błąd żarówki spalonej,

Nie trzeba zmienić kodowania lamp na bi xenon

zna ktoś jak to się koduje

Dzięki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wie ktoś albo może sprawdzić, jakie są te rezystorki w filtrach od motoHID? Chodzi o parametry.

Bo prawdopodobnie same rezystorki kosztują kilka złotych tylko kwestia jakie dokładnie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja kupilem zwykle rezystory z radiatorem ale strasznie sie grzaly i musialem zamontowac je poza lampa (zdjecia w moim temacie jak chcesz).

Ale tutaj opornik jest juz w obudowie wiec teoretycznie nie powinno sie nic stac jak wlozysz do go srodka lampy...

Opublikowano

Kurcze z tego tapatalk to nie wiem jak wejść w twój temat a ile ohm dales ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.