Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P21W Ba15s

gdzie można znaleźć jakieś mocne żaróweczki? najmocniejsze jakie znalazłem miały 36 ledów 5050smd

coś takiego

420497344_o.jpg

w jakiej cenie te żaróweczki??

Opublikowano

ciekawe jak z trwałościa???

przerabiałam podobne żaróweczki w tablicy rejestracyjnej....

po kilku mrozach poodpadały rezystorki (sa mocowane na klej, a nie na cyne, co w konsekwencji spowodowało że przepaliły sie diody i tle było po żaróweczkach :(((

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=1533632827 posiada ktoś takie żarówki? Jak się sprawują?

Też taki chce kupić nie wywala błędu na fisie mak ktoś takie :mysli:

Opublikowano

Ja zakupiłem wczoraj, czekam teraz na wysyłkę, zobaczymy co będzie[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 21:25_________________________________________________A więc postojóweczki już siedzą w samochodzie. ładnie świecą i bez błędu ;) Zobaczymy jak jest z wytrzymałością ;)

Opublikowano

_________________________________________________A więc postojóweczki już siedzą w samochodzie. ładnie świecą i bez błędu ;) Zobaczymy jak jest z wytrzymałością ;)

a zaloze sie ze w b7 i tak blad wywala :(

Opublikowano

może ktoś montował w b7??

Opublikowano

ja montowalem ledy zamiast dziennych w b7 wstawilem rezystory 25W 22 Ohm po pierwsze bardzo sie grzeja ze strach zamykac dekle a po drugie na fisie i tak jest blad, jutro bede chyba wstawial nowe rezystory 25W 47 Ohm jak cos sie poprawi dam znam

Opublikowano

ja montowalem ledy zamiast dziennych w b7 wstawilem rezystory 25W 22 Ohm po pierwsze bardzo sie grzeja ze strach zamykac dekle a po drugie na fisie i tak jest blad, jutro bede chyba wstawial nowe rezystory 25W 47 Ohm jak cos sie poprawi dam znam

Bo są potrzebne po dwa rezystory na żarówkę podpięte szeregowo :cool1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy potrzebuję informacji jakie są żarówki wszystkie do lamp i kierunkowskazów do Audi B7.

Muszę sobie kupić komplet zapasowy a nie wiem gdzie się o tym dowiedzieć.

Opublikowano

Unormowała się może już sytuacja?

Są już LEDowe żarówki H6W, które nie generują błędu spalonej żarówki na FIS?

Możecie coś solidnego polecić?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

doszły te LEDy już? przetestowałeś? :przebiegly::mysli:

Opublikowano

Noo własnie, panowie bo mam u siebie rezystory i mnie wkur.. te kable pod maską, jakie ledy włożyć na canbusie?

Opublikowano

Panowie,

Wydaje mi się, że problem w normalnych produktach LED w przypadku A4 B7 jak był tak jest. Wymienioną firmę motoHID sprawdziłem niedawno kupując ledy do podświetlenia tablicy rejestracji. Błąd na FIS oczywiście jak był tak jest.

Aukcja na której kupiłem:

http://allegro.pl/led-3xsmd-c5w-c10w-39mm-can-bus-radiator-vw-seat-i1636698630.html

Ostatnio znalazłem jednak takie coś (niestety od tej samej firmy):

http://allegro.pl/filtr-led-can-bus-w5w-t10-skoda-vw-seat-emc-canbus-i1677034098.html

http://allegro.pl/filtr-led-can-bus-uniwersalny-skoda-vw-seat-canbus-i1688471955.html

A4 B7 jest nawet wymienione jako kapryśne i niby działa... ktoś testował? Drogie to, a w środku pewnie jakiś układzik za 3 zł, ktoś wie jaki? :evil:

Opublikowano

doszły te LEDy już? przetestowałeś? :przebiegly::mysli:

.tak dotarły :naughty: jak narazie spokój żadnego błędu fis , światło troszke mizerne ale to nie wpływa na prace silnika :decayed:

Opublikowano

ja własnie kupiłem jakiś wynalazek na ebayu, przyjdzie to będę testował. Kupiłem wcześniej ledy do rejestracji na canbusie i odpukać już pół roku działają :good:

http://cgi.ebay.ie/2-X-CAR-BULBS-5-LED-SMD-3-CHIP-T-10-W5W-CAN-BUS-WHITE-/270765627451?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f0ae3983b#ht_1960wt_905

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.