Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz ten chyba lepsze paramety ma :

http://www.allegro.pl/item572934050_akumulator_moll_75ah_75_ah_77ah_77_ah_poznan.html

75Ah i 680 A ... ten z W-wy droższy a minimalnie gorszy prund 670A :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ten chyba lepsze paramety ma :

http://www.allegro.pl/item572934050_akumulator_moll_75ah_75_ah_77ah_77_ah_poznan.html

75Ah i 680 A ... ten z W-wy droższy a minimalnie gorszy prund 670A :chytry:

Gość się pomylił - to są dwa identyczne akumulatory - popatrz na zdjęcie i na ich numery katalogowe.

Z Warszawy masz o tyle dobrze, że sam sobie podjedziesz i nie płacisz za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na jednym jest napisane 680 na drugim 670 A ... też wolę z Wawy. Będę szukał w kazdym bądź razie MOLL'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na jednym jest napisane 680 na drugim 670 A ... też wolę z Wawy. Będę szukał w kazdym bądź razie MOLL'a

Adam, weź może przypatrz się dobrze :wink4:

Poza tym jak może być inny prąd w akumulatorze o tym samym numerze katalogowym ?

hmm a ori w ASO ile kosztuje ??

650 zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem MOLL'a

75Ah 680A, cena detaliczna 550 pln -> jutro wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem MOLL'a

75Ah 680A, cena detaliczna 550 pln -> jutro wymiana

550 zł ? Przecież miałeś na allegro taniej ? Chyba, że to detal, a kupiłeś taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem MOLL'a

75Ah 680A, cena detaliczna 550 pln -> jutro wymiana

550 zł ? Przecież miałeś na allegro taniej ? Chyba, że to detal, a kupiłeś taniej.

detaliczna to 550 pln -> zapłaciłem duuuuużo mniej ...nawet niż na allegro :naughty: u know[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 06:58_________________________________________________

Mi sie natomiast pokazuje kominikat FREIN, rowniez przy odpalaniu rano po tym jak stoi autko cala noc. Jak myslicie to bedzie ten sam problem?

dokładnie tak - spróbuj podładowac aku. Jak po kilku dniach znowu będzie wywalać komunikat to masz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera no i mnie dopadło, zaczął mi wyskakiwać ten komunikat rypany, tyle że nie podczas odpalania a podczas jazdy, aku raczej od razu wykluczam bo rok temu wsadziłem nowy, no nic jadę na spota podepnę vaga zobaczymy co pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w czasie jazdy to sprawdź czujnik pozycji STOPu - Andy miał coś takiego - po wymianie czujnika wszystko OK ( koszt chyba niecałe 30 pln )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało niech to faken szlak

podczas jazdy wywla mi sie mega napis BREAKE , ale zeby nie bylo tak prosto to tylko pojawia mi sie jak skrecam autkiem w prawo co zakret w prawo trzy sygnaly i napis breake

aku mega zdrowy na bank ale co ma kurde do tego czujnik - jak tylko skrecam w prawo ?

a moze to byc plyn ze za malo albo cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to że jest go mało

dziwne że nie sprawdziłeś jeszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej też mam ten problem wsiadam zapalam i piszczy 3 razy i komunikat

Od niedawna władcza mi się kontrolka od ESP stan płynu hamulcowego sprawdziłem akumulator naładowałem klocki dobre nawet wyczyściłem czujnik ESP teraz wymieniam czujnik pedału stopu czy wie ktoś jak ten czujni wyregulować??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...