Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, gagat3k napisał:

Fabrycznie drugi jest przelotowy, większy sens jest w zostawieniu drugiego, a wywalic jedynie ten pierwszy. @Leszczonkanie ma kata i to tutaj psuje  :)

 

To jak nie ma kata to wszystko jasne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gagat3k napisał:

Fabrycznie drugi jest przelotowy, większy sens jest w zostawieniu drugiego, a wywalic jedynie ten pierwszy. @Leszczonkanie ma kata i to tutaj psuje  :)

Dokładnie,raczej wrócę do serii i wrzucę tą pierwsza puchę,darło się dopiero przy koło 3tyś tak jak powinno,a tak to delikatny pomruk,nie ma co się oszukiwać z 2.0 jakiegoś extra dźwięku się nie uzyska, wystroić zostanie,heble lotka i odkładać na 5 cylindrów jakieś ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no da się wydobyć z 2.0 tfsi fajny dźwięk tylko trzeba to zrobić z głową bo łatwo przegiąć i jest lipa

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

nie no da się wydobyć z 2.0 tfsi fajny dźwięk tylko trzeba to zrobić z głową bo łatwo przegiąć i jest lipa


jak by był jeszcze automat to bym raczej się bawił w to,tak raczej odpuszczam 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, przy dag ma to sens ale..., robienie tego na pałkę z pojedynczych elementów jest słabe, najlepiej zrobić całość gdzieś gdzie mają pojęcie o tym, trzeba poszukać firm, które robią fajne wydechy ale ... nie za miliony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marcin_o23 napisał:

masz racje, przy dag ma to sens ale..., robienie tego na pałkę z pojedynczych elementów jest słabe, najlepiej zrobić całość gdzieś gdzie mają pojęcie o tym, trzeba poszukać firm, które robią fajne wydechy ale ... nie za miliony

Dokładnie tak jak mówisz,temu tylko zostawiam dp bo było z nim ok i bez wsi :) człowiek uczy się całe życie :D gdzieś coś wyczytał itp itd,spróbowałem przekonałem się,dobrze ze koszta groszowe więc nie boli ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł ori nowy pojemnik do bagażnika od Panów z _auditeile_  :hi: Ktoś potrzebuje to pisać do @marcin_o23lub  @mariusz36 ?

Dla mnie naprawdę przydatna sprawa i nie będę sie wkurzał że co chwile trzeba bagażnik odkurzać... Weźmie sie szmatkę przetrze pojemnik i z głowy :a4fan:

28C31247-75A7-4230-A24B-314763FFE532.jpeg

C3D1398F-1171-47ED-8544-86296F5F1B2E.jpeg

764831BD-67F4-43BA-AFF4-C2460F5AB814.jpeg

BFB1259A-EF7E-43AA-9A91-A8D7BCF562C7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie porządek musi być :wub: . A w twoim środeczek petarda, do tego zawsze czyściutko :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 07_yeti napisał:

Spoko, ja bym to zostawił w tej foli :decayed:

Narazie jest w foli haha,niby głupie ale nawet myć nie będzie trzeba,Auto do przewozu zimnioków ??

 

Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

W aucie porządek musi być :wub: . A w twoim środeczek petarda, do tego zawsze czyściutko :thumbup1:

Porządek musi być:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KoJ@K napisał:

@Leszczonka dywaniki zamontowane ? :kox:

Taaa wrzucone,wymyte narzucony preparat do gumy i legancko siedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w 1.8 tfsi dp od baq garage

dzwięk na + i mocy doszło 20km oraz 30nm , ogólnie polecam  w każdej turbo benzynie jaką będe miał tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mati123307 napisał:

Mam w 1.8 tfsi dp od baq garage

dzwięk na + i mocy doszło 20km oraz 30nm , ogólnie polecam  w każdej turbo benzynie jaką będe miał tak zrobie

Hamowane przed i po założeniu DP i bez programu 20hp 30nm doszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mati123307 napisał:

Mam w 1.8 tfsi dp od baq garage

dzwięk na + i mocy doszło 20km oraz 30nm , ogólnie polecam  w każdej turbo benzynie jaką będe miał tak zrobie

Ja dopiero Obczaje na wiosnę ile wypluje,wróciłem do serii z wydechem bo wyrzuciłem pierwszy tłumik za katem,głośno fest i dźwięk daremny był... seria + dp naprawdę przyjemnie a jak sie da buta powyżej 3 tyś obrotów to fajnie gada :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Leszczonka napisał:

Ja dopiero Obczaje na wiosnę ile wypluje,wróciłem do serii z wydechem bo wyrzuciłem pierwszy tłumik za katem,głośno fest i dźwięk daremny był... seria + dp naprawdę przyjemnie a jak sie da buta powyżej 3 tyś obrotów to fajnie gada

Lepiej trochę siana odłożyć i dać to zrobić profesjonalistom. Nie są to aż tak duże pieniądze a efekt najlepszy możliwy. Ze swojej strony kolejny raz polecam MG. Naprawdę warto.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 19:55, gagat3k napisał:

Hamowane przed i po założeniu DP i bez programu 20hp 30nm doszło?

tak ale u mnie już przy przebiegu 120tys wyskakiwał błąd o niesprawności kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry:rolleyes: 

dorezany przełącznik airbag off wleciał i gumowe ori dywaniki,Moje pierwsze quattro i w ten warun jest naprawdę mega dobrze,nigdy więcej ośki :glupek2:

Pytanie Pany opłaca sie dołożyć AHA? Pompa mi kodowanie przyjęła i po oznaczeniach jest kompatybilna bo jest 1AT,wiec czy jest sens dorzucić sobie to do manuala ? Myśle też o tempomacie na traski :)

86E0BA2C-ED8A-4C41-BA42-325C0A0A2848.jpeg

4E630C9E-1BE0-403A-B5CF-400833BB7990.jpeg

695BDBC6-C817-4271-86EB-CEEB203E7E2A.jpeg

7FCAED0F-CE91-4F3E-A283-7F0716847F96.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...