Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Leszczonka napisał:

znaleźć daily w Quattro również :) 

Audi A4 B8 nie nadaje się na daily ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, granatowy napisał:

Audi A4 B8 nie nadaje się na daily ? :eusathink:

Nadaje sie tylko na sportline u mnie w mieście każdy próg zwalniający to porażka i przyciera,zaczyna brakować samochodu gdzie nie patrzy się na każdy próg dziure itp,na codzień potrzebuje auta również z hakiem i większym bagażnikiem niż w b8 do przewozu rożnych pasci,a lubię mieć zadbane,czyściutkie auto i tyle,każdy podchodzi do tematu inaczej ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Leszczonka napisał:

Nadaje sie tylko na sportline u mnie w mieście każdy próg zwalniający to porażka i przyciera,zaczyna brakować samochodu gdzie nie patrzy się na każdy próg dziure itp,na codzień potrzebuje auta również z hakiem i większym bagażnikiem niż w b8 do przewozu rożnych pasci,a lubię mieć zadbane,czyściutkie auto i tyle,każdy podchodzi do tematu inaczej ✌️

Zmień miejsce zamieszkania:decayed: Kilka lat temu  też ciężko się jeździło w okolicach Warszawy na maks skręconym zawieszeniu. Teraz można na prawdę nisko posadzić auto:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wandej napisał:

Zmień miejsce zamieszkania:decayed: Kilka lat temu  też ciężko się jeździło w okolicach Warszawy na maks skręconym zawieszeniu. Teraz można na prawdę nisko posadzić auto:kox:

Przy kominie drogi git Ino wyjedzie sie w centrum? trzeba allroada jakiego ??‍?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 22:26, Leszczonka napisał:

Nadaje sie tylko na sportline u mnie w mieście każdy próg zwalniający to porażka i przyciera,zaczyna brakować samochodu gdzie nie patrzy się na każdy próg dziure itp,na codzień potrzebuje auta również z hakiem i większym bagażnikiem niż w b8 do przewozu rożnych pasci,a lubię mieć zadbane,czyściutkie auto i tyle,każdy podchodzi do tematu inaczej ✌️

Dlatego do wozu bojowego B6 dejly wrzucam gwint :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sworzeń wymienić to oczywiście w rękawiczkach z ASO ? znajomy podesłał to czemu nie a gekona wrzucimy gdzieś może pod maskę lub gdzieś na ścianę w garażu ✌️

9C75660F-3973-46D6-99FF-5D6BFFDF3C07.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam?
Wymiana sworznia dolnego nic nie dała bo seryjny nie był w złym stanie,więc rozkręcanie zawieszenia całego i wyszło ze jeden górny sworzeń wybity wiec wpadł ori wahacz trw bo takie sa na samochodzie z gumami lmn,Góra już odbębniona,dół wszystkie nowe gumy lemforder plus dwa nowe sworznie i nastała cisza ??

Teraz koła 19 wrzucić i lecimy na zbieżność! Ps.robota w takich rękawiczkach to aso jak nic ?

Czekam na wiosnę trzeba nagar,rozrząd zrobic i stroić dziada plus te pasy wysłać :D

9C82B7DC-DBF9-4129-A0B3-E13C05D1185D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie klasa bósemka i to z okolicy :hi:a w tych rękawiczkach chyba same się robi haha

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dawid7737 napisał:

Panie klasa bósemka i to z okolicy :hi:a w tych rękawiczkach chyba same się robi haha

A zgadza sie ze z okolicy ?

 

7 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Na pewno robił bez rękawic bo szkoda ubrudzić, fajowe :decayed:

Rozgryzłeś haha,zawiecha skończona teraz na geo jechać i wrzucać letnie :) było roboty nie ma co tamto ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Geometria ustawiona już dawno i śmiga jak po sznurku,ale za to wpadły nowe prosto z ASO NIEMCÓW ZAKUPIONE W POLSCE OD @marcin_o23 NIE z USA pomimo ze są tak grube jak tamci mieszkańcy,Dywaniki akcesoryjne,w sam raz wyprać środek pasy wrzucić i ten dywan w sam raz bedzie :dance2::pali:

ps. Jak by ktoś miał graty pod side assist to chętnie kupie,obudowy lusterek same z lampkami,Ew całe lusterka tylko w dobrej kasie,radary do zderzaka i wiazke zderzaka, oczywiście polift musi być bo sie różnią radary i wiązka, kupie osłonę banga pod side Ew mogę sie zamienić zwykła banga pod wycięcie side banga

 

pozdro i wesołych :hi:

4E7AB495-5B45-4670-A709-87C81DA82331.jpeg

F27D0A6A-4076-4C19-861A-508BF0254D65.jpeg

035A9CBD-B63D-44E4-975A-52F8C0F5B789.jpeg

AB15C15D-3F57-4BA2-BE25-4647803AD58C.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprawdę dopieszczone :thumbup1:  , a i plany zacne . Jak to mówi słynny Sławomir - czuć pieniądz :D

Osłonę B&O to można zapytać w ASO , jak robiłem u siebie to właśnie tam kupowałem . Ciężko było dostać używkę . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co wala mi się gdzieś w garażu taka blenda, wygląda jak nówka.

Po świętach wrócę do domu to mogę na nią zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mariusz36 napisał:

Auto naprawdę dopieszczone :thumbup1:  , a i plany zacne . Jak to mówi słynny Sławomir - czuć pieniądz :D

Osłonę B&O to można zapytać w ASO , jak robiłem u siebie to właśnie tam kupowałem . Ciężko było dostać używkę . 

Używkę znalazłem,ale jak ktoś ma na forum to jeszcze lepiej,cieszę ze sie podoba Panie Mariuszu 

 

4 godziny temu, wolwerin napisał:

Jak co wala mi się gdzieś w garażu taka blenda, wygląda jak nówka.

Po świętach wrócę do domu to mogę na nią zerknąć.

Oo super,po świętach napisze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba świrować pawiana żeby mieć ori akcesoria AUDI :D, dzięki za odwiedziny, auto jak zwykle pierwsza klasa :thumbup1: 

Edytowane przez marcin_o23
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 10:22, marcin_o23 napisał:

nie trzeba świrować pawiana żeby mieć oni akcesoria AUDI :D, dzięki za odwiedziny, auto jak zwykle pierwsza klasa :thumbup1: 

Jeszcze nie raz odwiedzę? Graty jak zawsze pierwsza klasa nowe a jak używka to jak nowa wiec każdemu polecam ?

Wesołych Panowie i Zdrówka!?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo motywacja po roku i wysłałem ? trzeba iść składać grata ?

D3ECCF40-4903-4A3A-8C47-A562597A727D.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...