Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Zalane wnętrze


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

moja pani wysiadając dzisiaj w pracy wcisneła przycisk opuszczenia szyby pasażera z przodu, zamkneła auto pi poszła do pracy ....

i tak sobie autko stało na parkingu podczas dzisiejszego deszczu ze śniegiem i chyba nie muszę tłumaczyć co mam w środku :cry::cry::cry::evil::evil::evil:

latem bym się nie przejmował ale tera,z co ja mam zrobić żeby nic nie gniło i nie śmierdziało, jak to wszystko wysuszyć :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwić osuszacz powietrza i wstawić do auta na 24h i po problemie :biggrin:

i to jak najszybciej lepiej, nawet kosztem dnia pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osuszacz masz na myśli farerkę, bo zamierzam ją postawić na taborecie i dmuchać do srodka, bo wsadzić ją do auta to się boję

mam bardzo mokre siedzenie, i wkładzinę u pasażera z przodu i z tyłu pomimo gumowych dywaników :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie farelka

i wkładzinę u pasażera z przodu i z tyłu pomimo gumowych dywaników

Na wykładzinę z tyłu pociekło przez nawiew na nogi, jak nie załatwisz tego osuszacza to zostaje tylko demontaż wykładziny bo to jest gąbka i nasiąka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to już wiem o co chodzi :lol:

ale wydaje mi się to zbędne w tym przypadku, bo to auto nie po powodzi :rotfl: , ale do rzeczy po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie :cool: , widocznie aż tak nie domiękło jak wyglądało a wyglądało żle, myśle że jutro powtórka z suszenia i będzie malina

brawa dla Audi za tak szybkoschnące materiały :a4fan:

dzięki Iceman za dobre chęci z tym osuszaczem dobry chłop z ciebie :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to już wiem o co chodzi :lol:

ale wydaje mi się to zbędne w tym przypadku, bo to auto nie po powodzi :rotfl: , ale do rzeczy po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie :cool: , widocznie aż tak nie domiękło jak wyglądało a wyglądało żle, myśle że jutro powtórka z suszenia i będzie malina

brawa dla Audi za tak szybkoschnące materiały :a4fan:

dzięki Iceman za dobre chęci z tym osuszaczem dobry chłop z ciebie :wink::rotfl:

tak sobie tłumacz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacznie gnić i poczujesz smrodek to zobaczysz jaka rewelka , ale jest na to sposób jak sie zrobi ciepło to ubierz się cieplutko i jazda na klimie na LO i klimka ci osuszy całe autko jak osuszacz :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sugerujecie żeby pod wykładzinkę zajrzeć, a jak tam łapę wsadzić żeby nie rozpruwac auta :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz "łapy" potrzebna fotka :rotfl:

malutkie i zgrabniutkie :rotfl: - dam radę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie nie śmiej bo to nie takie proste cóś tam wsadzić :rotfl: , mi udało się tylko paluszki gdzie niegdzie i sucho :rolleyes: ...... tylko bez skojarzeń mi tu :lol:

auto wysuszyłem na dwa baty tzn. farerki przez kilka godzin, także myślę że spoko temat zażegnany, przynajmniej mam taką nadzieję :lol:

a ta pianka pod wykładziną jest bardzo gruba nawet nie przypuszczałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...