Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Już czas na Black Pearl 2.0 T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dwa lata temu miałem okazję pochwalić się moim avantem B5,(dla przypomnienia) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5394.0.html;highlight , ale teraz przyszedł czas na B7:

krótki opis:

Inżynierowie z Ingolstadt wsadzili w to auto wszystko co było mozliwe i dostępne z wyposażenia w tym modelu, no brakuje tylko parctronica, ale to chyba mały szczególik w całości.

Zmieniłem felgi, czekam jeszcze na ledy w tył i to będzie na razie tyle. Nie będzie żadnej gleby ze względu na stan polskich dróg, na tych 18" kapciach jazda to masakra jest, a gdzie jeszcze na jakimś sportowym zawiasie.

Noi jak????????

http://img25.imageshack.us/gal.php?g=131rwc.jpg

131rwc.jpg

w640.png

342y.jpg

w640.png

491r.jpg

w640.png

audiblack001.jpg

w922.png

audiblack006.jpg

w876.png

audiblack006.jpg

w876.png

audiblack009.jpg

w876.png

audiblack025.jpg

w876.png

audiblack029.jpg

w876.png

audiblack030.jpg

w876.png

Opublikowano

grunt ze zawias s-line masz..:) ładny furacz :good:

Opublikowano

grunt ze zawias s-line masz..:) ładny furacz :good:

A po czym wnosisz że ma zawias S-line? :mysli:

Opublikowano

grunt ze zawias s-line masz..:) ładny furacz :good:

A po czym wnosisz że ma zawias S-line? :mysli:

Wydaje mi sie ze na standardzie stałby wyżej.... nie sądzisz??
Opublikowano

Inżynierowie z Ingolstadt wsadzili w to auto wszystko co było mozliwe i dostępne z wyposażenia w tym modelu

że co :cool1:

gdyby nie RNS-E i kiera,to byłby standardzik :gwizdanie:,bo nawet fotele (pomimo skóry) są standardowe :)

furka ładna z fajnym silniczkiem,zmień zawias na S-line i fotele,potem przyjdzie czas na zewnętrzny pakiet S-line :cool1:

Opublikowano

Ładne autko, gratuluje zakupu i przesiadki z B5 na B7 :good:

Opublikowano

Inżynierowie z Ingolstadt wsadzili w to auto wszystko co było mozliwe i dostępne z wyposażenia w tym modelu, no brakuje tylko parctronica, ale to chyba mały szczególik w całości.

Napewno nie wszytsko :gwizdanie: bo wiele mu brakuje :wink4:

Ogólnie ładne autko :decayed:

Opublikowano

fajna fura :)

zapraszamy do szkoły podstawowej na ortografie :polew: :polew:

Jóż czas na Black Pearl 2.0 T Quattro

[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 10:40_________________________________________________nie wszystko wsadzili :)

nie masz kubełków :)

i pewnie jeszcze by sie cos znalazło :)

i zawiasu s-line to napiewno nie ma ;)

Opublikowano

Ladne autko. :good:

Tylko te fotele bym wymienil i zawias....

Opublikowano

Ładny B7 ze słusznym silnikiem i napedem z lepszym niż "średnim" wypasem - choć do full opcji kilkanaście pozycji mu brakuje :wink4: ( najważnijesze z nich masz i to się liczy )

Jeszcze do tego S-line i byłoby cudnie

No i ogólnie jakoś wersje USA nie wiem dlaczego mnie odpychają

Tak czy siak furke masz naprawde ładną :good:

Opublikowano

super , czego chcieć więcej , fotele rzeczywiście można by zmienić i w dół ją , cacuszko gratuluję zakupu , ładny awans :good:

Opublikowano

no i ten przeskok z B5 na B7 :naughty:

Opublikowano

Po B5 było:

http://img24.imageshack.us/img24/6276/audia402004.jpg

Też z USA

A dopiero po B6 jest B7

a to ci innego :) - pogratulować posiadania kolejno wszystkich modeli A4

Opublikowano

Inżynierowie z Ingolstadt wsadzili w to auto wszystko co było mozliwe i dostępne z wyposażenia w tym modelu

że co :cool1:

do furacza rączki wsadzali nie tylko pany inżyniery z Ingolstadt...

nie masz kubełków :)

a to były skórzane płaskie stołki w B7 ?? :blink:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_07032009_wykres-t39852.0.html;msg449594#msg449594

Ano tak, przecież środek w B6 jest taki sam jak B7... :tongue4:

Opublikowano

Typowo amerykański model, który nie do końca mnie zachwyca :cool1:, ale gratuluje silnika, BOSE ( :mysli: wydaje mi się, ze na jednym ze zdjęć widzę wstawkę BOSE) :gwizdanie: i napędu :quattro:

Opublikowano

Ja bym tylko lekko obniżył bo gleby w moim stylu nie polecam normalnym ludziom a co do koloru się nie wypowiadam (czarne wyszczupla) hihi

Opublikowano

bardzo fajna furka ....szkoda że tak wysoko siedzi....

Opublikowano

nie polecam normalnym ludziom

:polew: :polew: :polew:

vario pojechałeś

Opublikowano

tomeks32 :) jak ludzie narzekają na S-line to co by powiedzieli na glebę w moim stylu ??? Wybaczcie za OT :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.