Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?


Rafal_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim Przymierzam się do zmiany sprężyn z ori na weitec -40 (zielone) Może mi ktoś powiedzieć czy przy takim zabiegu muszę zmieniać amorki (wiem tylko że powinienem)? Jeśli mus to na jakie? Z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli założę sprężyny do tych amorków co mam to szybko się skończą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak chyba że masz zawieszke 1BE, sprawdz na naklejce we wnęce koła zapasowego, 1BE było seryjnie niższe o 20mm, także podejda sprezynki bez zmiany amorów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba zmienić amory, bo się za niedługo wysrają :kwasny:, aa te co Ci pokazałem są dość dobre i tanie, kolega Mekto ma takie i Weiteci -30mm, i sobie chwali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jestem specjalistą w tej sprawie, ale z tego forum wycztałem, że springi -30,-40 można zakładać na ori amory i będzie git... Sam nie wiem gdzie leży prawda. Pozdrawiam

do -20 ok przy reszcie to w większości wypadków szybko padnie seria chyba ze są Bardzo dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Springi kupiłem od kolegi z forum-mówił że miał założone ze zwykłymi amorkami i było ok Musiał jednak zmienić bo ma motorek 1.9 i tył siedział ładnie a przód był zadarty-nie zwrócił uwagi jak kupował i teraz ja je mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka wiec jesli wkladamy sprezyny do -40 mm nietrzeba zmieniac amorkow ale ponizej juz koszt jest wiekszy i lepiej kupic wtedy komplet jest taniej amor+sprezyna itd

dla porownania s-line ma -30 i to dobry konpromis jest i wyglond i komfort ,ale jasne jak ktos chce glebe to -40 mm to norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka wiec jesli wkladamy sprezyny do -40 mm nietrzeba zmieniac amorkow ale ponizej juz koszt jest wiekszy i lepiej kupic wtedy komplet jest taniej amor+sprezyna itd

dla porownania s-line ma -30 i to dobry konpromis jest i wyglond i komfort ,ale jasne jak ktos chce glebe to -40 mm to norma

ale w B5 nie było sline, było tylko 1BE niższe o 20mm, ja wczoraj dostałem paczkę z kompletem WEITECow, amory + sprężyny -40mm, niebawem zakładam zobaczymy jak to bedzie wyglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...