Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Temperatura cieczy spada w czasie jazdy (to nie termostat)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na trasie spada temperatura w czasie jazdy, poza tym auto wolno sie nagrzewa. Termostat wymieniany już 3 razy i za każdym razem oryginał z ASO. Temperatura spada i na blacie i na kompie w czasie jazdy tak samo. Opadły mi ręce i dałem sobie spokój, ale może ktoś wymyśli coś jeszccze?[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 17:08_________________________________________________dopisze że tracę cierpliwość do marki AUDI ;)

Opublikowano

a gotowałes dla sprawdzenia termostat przed założeniem lub po wyciągnięciu starego?

Opublikowano

czujnik od wody do wymiany !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

termostatów nie gotowałem, zakładałem za każdym razem nowe.

Dewastation, który czujnik? gdzie on jest. proszę wytłumaczyć łopatologicznie. Możesz podać nr części? vin: wauzzz8e53a332612

Z drugiej strony czujniki wydaje sie ze działaja ok bo podczas jazdy na nich tez temp spada (podłączony komp w czasie jazdy)

Opublikowano

po wymianie termostatu choc przez chwile jest dobrze?

Opublikowano

jest to czujnik który podaje sygnał do ECU

Opublikowano

objawy masz jak termostat!nie wiem gdybam!ale moze masz dwa termostaty!widziałem takie silniki!zwłaszcza ze masz kawał motora!

Opublikowano

U mnie też tak było tzn. najpierw wymieniłem termostat i niby miało pomóc ale za wiele to nie zmieniło w trasie temperatura spadała no to wymieniłem czujnik temperatury (4-pinowy), który w moim motorze znajduje się z tyłu głowicy zamontowany na plastikowy króciec.

Opublikowano
  • Autor

po wymianach termostatu ani przez chwilę nie jest dobrze.

jeśli to byłby czujnik to na kompie w czasie jazdy by wyszło

termostat jest tylko jeden

Opublikowano

u mnie jak walnal czujnik,to temperature na blacie pokazywalo rozna,od 70 stopni do 90,a za chwile spadala do zera,po podpieciu Vaga,gdy wskazowka byla na 0-Vag pokazywal -100 stopni...po wymianie czujnika wrocilo do normy...sprobuj-moze to tylko on sie ''wylozyl''... :wink4:

Opublikowano

zdecydowanie czujnik temperatury :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok, dziekuję wszystkim.

jeszcze tylko jedna prośba, wcześniej podałem nr vin. Czy ktoś może podać który to czujnik dokładnie?

Opublikowano

ok, dziekuję wszystkim.

jeszcze tylko jedna prośba, wcześniej podałem nr vin. Czy ktoś może podać który to czujnik dokładnie?

jak bedziesz w ASO podasz VIN to znajda Ci czujnik i pokażą na ETCE gdzie sie znajduje przy silniku

ale kup tylko ORI, podróba to szajs

Opublikowano

jak bedziesz w ASO podasz VIN to znajda Ci czujnik i pokażą na ETCE gdzie sie znajduje przy silniku

jak będą w miarę ogarnięci :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czujnik zamówiony w ASO jutro będzie. Sprzedawca powiedział że jest za silnikiem na górze, czy to prawda/?

Opublikowano

nowyobraz.png

proszę :good:

Opublikowano
  • Autor

IVERSON, dzieki wielkie, dzieki wszystkim. Powiadomie Was jaki efekt po wymianie.

Opublikowano

IVERSON, dzieki wielkie, dzieki wszystkim. Powiadomie Was jaki efekt po wymianie.

efekt bedzie wszystkim nam tutaj wiadomy... :> :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.