Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chce wyciac kata w moim 1.8t AJL czy rura z kwasowki ma byc 2,5 cala...?

Opublikowano

jak nie ruszasz wydechu to tak :good:

Opublikowano

no chce wyciac tylko kata i wstawic rure...

Opublikowano

załóz sobie strumiennice w kazdym zakładzie z wydechami dostaniesz pozdro

100% lepszym rozwiazaniem będzie wspawanie rurki 2,5", o strumienicy było juz sporo i nie jest polecana :thumbdown::szukaj:

Opublikowano

tez tak mysle ze rurka bedzie lepsza... myslisze ze grubosc scianki 1,5mm bedzie ok?

Opublikowano

tez tak mysle ze rurka bedzie lepsza... myslisze ze grubosc scianki 1,5mm bedzie ok?

powinna być dobra :mysli: Ja u siebie zamontowałem zamiast rurki czy strumienicy tłumik przelotowy kupiony na alegro za 5ozł i całkiem dobrze sie spisuje :naughty: i na pierwszy rzut oka przypomina uniwersalny katalizator :naughty:

Opublikowano

jak już wywalisz kata to napisz jak się autko sprawuje czy jest głośniej i czy lepiej chodzi.To samo planuję zrobić u mnie a nie wiem czy warto. :mysli:

Opublikowano

warto , pocztaj na forum... glosniej tez nie jest...

Opublikowano

jak już wywalisz kata to napisz jak się autko sprawuje czy jest głośniej i czy lepiej chodzi.To samo planuję zrobić u mnie a nie wiem czy warto. :mysli:

kolego na ten temat już było chyba wszystko powiedziane warto wywalić kata,szczególnie jeśli jest zawalony :cool1:
Opublikowano

dzisiaj przymierzałem się do wycięcia kata i jak szybko zacząłem tak szybko skończyłem :shocked: dojście żeby odkręcić kat zerowe trzeba rozebrać z pół auta żeby go wyciągnąć i zostawię to sobie na cieplejsze dni.

A widzę ze kolega Grzesiek tez ma z tym problem :kwasny:

Opublikowano

dzisiaj przymierzałem się do wycięcia kata i jak szybko zacząłem tak szybko skończyłem :shocked: dojście żeby odkręcić kat zerowe trzeba rozebrać z pół auta żeby go wyciągnąć i zostawię to sobie na cieplejsze dni.

A widzę ze kolega Grzesiek tez ma z tym problem :kwasny:

Mi magik mechanik prawie nic nie rozbierajac wyjął kata przez maske wraz z rurą wydechową środkową :kox: :kox: samochód jedynie na podnosniku wiec da sie wszystko :naughty:

Opublikowano

w AJL chyba jest inaczej ;( i z całą rurą jak u Ciebie nie bardzo się da.Ale będę kombinował :mysli:

Opublikowano

w AJL chyba jest inaczej ;( i z całą rurą jak u Ciebie nie bardzo się da.Ale będę kombinował :mysli:

U mnie na pierwszy rzut oka też sie nie dało ale magik troche sie naginastykował i wyjął to wszystko, a tak poza tym w 1.9 też praktycznie nie ma miejsca :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem jakich macie magików ale nie ma żadnego problemu żeby to zrobić....

Opublikowano

Nie polecam wycinania kata. a już na pewno wstawiania strumienicy. Nie dość że nie poprawi osiągów to jeszcze wrażenia akustyczne jak w maluchu tuning show. Nie robiłbym tego błędu, kumpel do tej pory załuje że założył strumienice. Co do rury przelotowej, to to samo co przelotówka - mniejsze zło. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Szkoda psuć dźwięk takiego silnika, a i osiągi mogą spaść.

Opublikowano

Osiagami sie poprawi na bank wiec nie pisz że sie nie opłaca :gwizdanie: jak kat zapchany to i samochód zamulony moze niedoswiadczyłeś jeszcze tego efektu :gwizdanie:

Opublikowano

Witam prostszym sposobem jest wyjęcie katalizatora i wybicie z niego środek a potem ponowne założenie. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam prostszym sposobem jest wyjęcie katalizatora i wybicie z niego środek a potem ponowne założenie. Pozdrawiam

znaczy zostawienie pustej puchy :thumbdown:

Opublikowano

Witam. Sam zastanawiam się czy wyciąć, a czy ma ktoś jakieś dowody że wycięcie kata poprawia osiągi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.