Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Może ktoś rzucić okiem na parametry wtrysków ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze ktos rzucić okiem?

20190525_193144.jpg

Opublikowano

Parametry ok ale to nie oznacza ze pompowtrysk ok. Miałem tak ze parametry ok a pompowtryski bez wydajności i złom.

Opublikowano
  • Autor

A jak moge to jeszcze sprawdzić?,narazie bez ich wyciagania?

Opublikowano
23 minuty temu, Tunio napisał:

Parametry ok ale to nie oznacza ze pompowtrysk ok. Miałem tak ze parametry ok a pompowtryski bez wydajności i złom.

Bardzo dodatnie Bip-y (szczególnie 3 pompowtrysk, ponad 30) i 1.67mg na 4 pompce są według Ciebie ok?

Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze ze jedynce i 2 puści chmure (czarną) tak porządnie.

Tzn pompki czy cewki ? 

Opublikowano
5 minut temu, Black a4 b6 napisał:

Dodam jeszcze ze jedynce i 2 puści chmure (czarną) tak porządnie.

Tzn pompki czy cewki ? 

Zrób logi dynamiczne 01,03,04,011 i statyczne 04. Każda grupa osobno.

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje,ale nierobilem nigdy logow i niemam pojecia jak i co.

A jazda z tym (pompki) nieuszkodzi czegoś?

Słyszalem ze jazda na lejących moze wypalic dziury w tłokach

Opublikowano
14 minut temu, Black a4 b6 napisał:

Spróbuje,ale nierobilem nigdy logow i niemam pojecia jak i co.

A jazda z tym (pompki) nieuszkodzi czegoś?

Słyszalem ze jazda na lejących moze wypalic dziury w tłokach

Nic się nie stanie.

Tu masz opis jak zrobić logi dynamiczne:

 

Opublikowano
6 godzin temu, Tracer39 napisał:

Bardzo dodatnie Bip-y (szczególnie 3 pompowtrysk, ponad 30) i 1.67mg na 4 pompce są według Ciebie ok?

Przecież masz tolerancję od -2.8 do 2.8 poza tym skoro dwa są na minusie to wyrownuje bieg jałowy wzbogacając go .Bip dodadni ponad 30 o niczym zlym nie świadczy.

 

Opublikowano

Czwarte leje

Opublikowano

Grupę 23 też zrób dynamicznie 

Opublikowano
W dniu 26.05.2019 o 21:08, Dev napisał:

Czwarte leje

Wcale nie musi lać, wystarczy że ten czwarty ma problem z dolnym uszczelnieniem i korekcja będzie dochodzić nawet do +3, a pompka będzie w pełni sprawna :whistling:

I taka sytuacja nie jest wcale odosobniona , zdecydowana większość przypadków wysokich korekcji w PD-kach to problem z uszczelnieniem pompek ...

 

Jeżeli masz już po dłuższej pracy na biegu jałowym telepanie silnikiem to zacznij od wymiany uszczelnień pompek i zamień miejscami drugą z czwartą.

Dopiero wtedy będzie  wiadomo jak wygląda kondycja pompek , jak wszystko zostanie zrobione starannie i zgodnie ze sztuką to na 90 % wszystko wróci do normy :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.