Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 ADR brak mocy


SoltyS123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim 1.8 ADR 97r LPG , polega on na tym ze ma mało mocy, słabo sie rozpędza, gdy go odpale z nocy i odrazu ruszę to tak jakby sie dławił jak pochodzi po odpaleniu 2-3 min wtedy jest ok, problem trwa juz około roku, półtora, na vcds pokazuje tylko błąd czujnika temp. cieczy, plastiki sprawdzone od filtra powietrza do przepustnicy wszystkie całe, wymieniony korek wlewu oleju (stary luźno latał myślałem ze lewe łapie...) wymienione świece wraz z przewodami, jeszcze chciałbym te bloki pomiarowe sprawdzić programem ale zielony jestem jakie mają być  wartości i wg.. Proszę o pomoc.

Edytowane przez SoltyS123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wymień to może skończą się problemy zaraz po odpaleniu.

Zrób log 2+7 od 1,5 tys do odcinki na samej benzynie, wrzuć na vaglogi.pl i wklej link. Odepnij wcześniej klemy żeby skasować korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz filmiki na youtube oraz pełno instrukcji w necie jak i tu na forum w dziale diagnostyka. Tylko chcieć i poszukać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten plik z logami ale chyba coś źle zrobiłem bo jak wrzucam na tą stronę i klikam prześlij to wyskakuje ze nic tu niema, jutro będę jeszcze próbował bo zaraz do pracy?, a mam jeszcze jedno pytanie czy jak wyjąłem tą wtyczkę z przodu silnika, chyba czujnik halla podczas pracy silnika na jałowym to powinienem czuć jakąś różnice w obrotach lub jakąkolwiek różnicę? 

IMG_20190605_093210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś zrobić logi w czasie jazdy na 3-cim biegu od 1,5 do 6tys obr. na benzynie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mój błąd, jutro od rana postaram sie te logi zrobić i wrzucić a jak nie to w sobotę napewno wrzucę, a odma byla sprawdzana jest cała.

Edytowane przez SoltyS123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto logi, http://vaglogi.pl/log-002_007_KJptEE1.html a jeszcze jedno zauważyłem, że gdy wchodzę w silnik-->adaptacja kanał 01 i jest wpisana wartość 128 i jak nacisnę testuj to wyskakuje błąd jak na załączonych zdjęciach 

te1.png

te2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przepływomierz do wymiany czy jakoś da sie zwiększyć dawke? 

 

Edytowane przez SoltyS123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...