Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 17.07.2022 o 14:06, kristof91 napisał:

Dokładka 350 z listwa + lakier 60

Końcowka lewa 200 uzywka

Końcówka prawa nowa ASO 500

Adapter prawy nowy ASO 150

Adapter lewy używka 120

Kołki 4 szt 8zł

Śruby grosze.

Razem ok 1400. Kompletowałem pół roku. Prawa końcowka cieżki temat w używce.

20220716_143848.thumb.jpg.d7bcf30a7d958ebc1b15d4a65c450198.jpg

Ok, dzięki za info. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@kristof91

Malowales dyfuzor na czarby polysk? 

Edytowane przez msszwedzik16

Opublikowano
2 godziny temu, msszwedzik16 napisał:

@kristof91

Malowales dyfuzor na czarby polysk? 

tak

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie czy te graty które opisaliście w postach  podejdą do tej dokładki?? Dzięki 

Screenshot_20220913_205720.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, WoolF1983 napisał:

Witam Panowie czy te graty które opisaliście w postach  podejdą do tej dokładki?? Dzięki 

Screenshot_20220913_205720.jpg

Nie

 

Inne koncowki i adaptery i chyba ta nie pasi do zderzaka sline z przedlifta

Opublikowano

Pięknie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️ dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.09.2022 o 02:14, kristof91 napisał:

Nie

 

Inne koncowki i adaptery i chyba ta nie pasi do zderzaka sline z przedlifta

@WoolF1983

Jak nie, dyfuzor nie jest s line, ale pochodzi ze zderzaka s line. Dyfuzor s line ma takie żebra na środku, oraz dodatkowo listwę chromową lub czarną. 

Mam taki dyfuzor, kupiłem go razem ze zderzakiem i końcówką ( więc pasuje ). Sam dyfuzor jednak kupiłem osobno s line bo mi się bardziej podoba z tą chromowaną listwą.

 

Jak coś to mam zderzak z tym dyfuzorem do sprzedania :)

 

 

dyfuzor.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, msszwedzik16 napisał:

@WoolF1983

Jak nie, dyfuzor nie jest s line, ale pochodzi ze zderzaka s line. Dyfuzor s line ma takie żebra na środku, oraz dodatkowo listwę chromową lub czarną. 

Mam taki dyfuzor, kupiłem go razem ze zderzakiem i końcówką ( więc pasuje ). Sam dyfuzor jednak kupiłem osobno s line bo mi się bardziej podoba z tą chromowaną listwą.

 

Jak coś to mam zderzak z tym dyfuzorem do sprzedania :)

 

 

dyfuzor.jpg

A to widzisz nie widziałem a koncówki jakie sa?

Opublikowano
7 godzin temu, kristof91 napisał:

A to widzisz nie widziałem a koncówki jakie sa?

Koncowki i adaptery są te same jak do dyfuzora s line.

Opublikowano
19 godzin temu, msszwedzik16 napisał:

Koncowki i adaptery są te same jak do dyfuzora s line.

Ok czyli można by uzupełnić instrukcje o kolejny numer dyfuzora

Opublikowano

Nie wiem czy są takie same bo mam adaptery pod s line i jakoś to nie chce spasic , chyba że do się montuje do zderzaka . Szczerze to ja już nie wiem co mam robić ?

Opublikowano
33 minuty temu, WoolF1983 napisał:

Nie wiem czy są takie same bo mam adaptery pod s line i jakoś to nie chce spasic , chyba że do się montuje do zderzaka . Szczerze to ja już nie wiem co mam robić ?

Mocowania z końcówkami mocuje się do zderzaka 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 1.04.2021 o 08:48, jaro_alfa napisał(a):

Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę.  Montaż po świętach. 

Nerwos, masz rację ?

Cześć, przymierzam się do podobnej operacji u siebie w 150KM. Czy masz może listę wszystkich potrzebnych części, których potrzebowałeś bo z tego co wyczytałem w wątku to czegoś Ci brakowało, a coś kupiłeś za szybko? 

Opublikowano
W dniu 23.07.2023 o 09:00, neonik napisał(a):

Cześć, przymierzam się do podobnej operacji u siebie w 150KM. Czy masz może listę wszystkich potrzebnych części, których potrzebowałeś bo z tego co wyczytałem w wątku to czegoś Ci brakowało, a coś kupiłeś za szybko? 

W wątku są wyszczególnione wszystkie potrzebne części. Jedynie czego brakuje to numer listwy do dyfuzora sline po małym lifcie. Uzupełniając to mamy dwie opcje dyfuzorów do zderzaka sline.

Opcja nr 1:  

Dyfuzor 8W0 807 521 S + listwa 8W0 853 551 (która nie została wyszczególniona) - występowała w wersji sline w 2019 roku.

Opcja nr 2:

Dyfuzor 8W0 807 521 Q lub 8W0 807 521 R i tutaj nie ma dodatkowej listwy - występowała w wersji bez sline w 2019 roku.

 

Reszta gratów jest taka sama. 

Edytowane przez joker13

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć,

 

Przeprowadziłem cały zabieg u siebie ale mam jeden problem. Mianowicie lewa osłona pod wydechem nie pasuje do dyfuzora. Mam wersje 150KM i jedną rurę. Osłona o numerze 8w0825217a jest jakby za długa i ma za wąski rozstaw mocowań względem dyfuzora. Robił ktoś tego moda w wersji z jedną rurą wydechową? Jak to wygląda u Was? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odkopie troszke bo szukam do przedlifta 2016r zwykly zderzak tak wygląda 20230906_190908.thumb.jpg.df658e3e07e1ead4887add21bf2cbb4a.jpg

bedzie pasować ten dyfuzor? 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Podobno nie. Musi być zderzak z wersji S-Line 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 19.03.2021 o 16:34, jaro_alfa napisał(a):

Aaaa, ok. Ja mam jedną pojedyńczą rurkę (150ph), więc jak kupię dokładnie te same części,  to powinno pasować. Tylko muszę kupić zderzak od s-line.

A możesz napisać ile Cię sumarycznie kosztowały te wszystkie części ?

i jak z tą jedną rurką w 150km bo też się przymierzam ? Pasowało do dyfuzora do tej nakładki wydechu ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Graty mam ale jeszcze nie założyłem niestety ? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 6.10.2024 o 22:36, Szumi209 napisał(a):

i jak z tą jedną rurką w 150km bo też się przymierzam ? Pasowało do dyfuzora do tej nakładki wydechu ? 

Zrobiłeś do wersji 150 koni ten dyfuzor ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.