Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1Z] kontrolka świec żarowych.


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, czy kontrolka od świec żarowych powinna zapalać sie zawsze przy włączonym zapłonie czy tylko przy temperaturach minusowych?? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna sie zapalic ....

sprawdz zarówke...

w niektórych modelach Audi 80 B4 1.9 TDI (1Z) kontrolka zapalała sie tylko ponizej 5 stopni (kiedy jest wymog dłuższego zagrzania swieczek)

poprawiłem temat ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm mialem dokladnie tai sam problem jakis rok temu,kontrolka od swiec gasla zaraz po przekrecenu kluczyka czyli nie grzal swiec dodam ze na dworzu mroz -20 po sprawdzeniu vag-iem okazalo sie ze jest paniety czujnik temeratury na wskazowce pokazywal stan normalny a do komputera stan przeklamany,na vag-u wychodzilo cos kolo 130 C

po wymianie czujnika wszystko wrocilo do normy,mozna sprawdzic czy to napewno czujnik,poprostu odlaczyc na chwile czujnik temp i przekrecic kluczyk jesli swiece beda sie swiecic dlugo to napewno czujnik, odlaczona wtyczka od czujnika zawsze pokazuje stan minimalny temp do komputera pozdrawiam :cool:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 21-03-2007, 10:59 ]

Dołączył: 19 Wrz 2006 i nie wiesz jakie panują zasady na forum ?

Zajrzyj do działu Newbie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dołączę do tematu gdyż taż mam podobny problem, a mianowicie polega on na tym, że u mnie ta lampka się nigdy nie zapala(myślę dziwne mój brat ma w 28-mio letnim mercu tę lampke, a ja jejbym nie miał - niemożliwe). Auto palę na wyczucie.

Podejrzewam przepaloną żarówkę.

Może ktoś miał podobny problem? Prośba o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał podobny problem? Prośba o wskazówki.

wskazówki masz napisane wyzej ... :exclaim: :exclaim: :exclaim: :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...