Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanizm podnoszenia szyby


owca2022

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już kilka razy wymieniałem mechanizm podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy i pasażera. Dlaczego wciąż ulegają one awarii?? Wymieniam na używane oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś po wymianie powstaje nienaturalne naprężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby podnoszą się z oporem? Był moze przypadek, że podczas podnoszenia opuszcza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem zamiennik za 100zł w hurtowni, montowałem 4 lata temu i chodzi jak złoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z  tymi odpowiedziami. Raz że to nie ten dział a dwa że założyciela tematu tak naprawdę już dawno nie interesują te odpowiedzi gdyż dawno już tutaj nie zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 15:47, JarekST202 napisał:

Dajcie już spokój z  tymi odpowiedziami. Raz że to nie ten dział a dwa że założyciela tematu tak naprawdę już dawno nie interesują te odpowiedzi gdyż dawno już tutaj nie zagląda...

Rozumiemy, ale nie masz tak, gdy czegoś szukasz w internecie trafiasz właśnie na taki temat, który wiele Ci wyjaśnia? Jak już zaczął temat, to warto go trochę rozkręcić i podzielić się opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szpakuziom napisał:

Rozumiemy, ale nie masz tak, gdy czegoś szukasz w internecie trafiasz właśnie na taki temat, który wiele Ci wyjaśnia? Jak już zaczął temat, to warto go trochę rozkręcić i podzielić się opinią.

Zadając pytania oczekujesz odpowiedzi, dostał jakieś zapytania celem rozwiązania problemu. Pokaż mi w którym to miejscu autor tematu prowadzi dalszą dyskusję aby rozwiązać problem?????A posty typu jak założyłem używany i jest ok albo ja założyłem nowy i jest ok co do tego tematu wnoszą?Później ktoś szuka pomocy komu zależy na rozwiązaniu problemu i wchodzi na taki temat i co mu daje ?Później wchodzi tak w kolejny i kolejny jakich od h*ja na naszym forum i nigdzie nie znajduje odpowiedzi.W każdym dziale jest tyle tematów bez albo odpowiedzi albo bez rozwiązania problemu że już starczy tego śmietnika. 

Ale się rozpisałem...???

Teraz rozumiesz o co chodzi?Wszedłeś w ten temat,wiele Ci wyjaśnił?Jak myślisz założyciel tematu rozwiązał już problem?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. potrzebowalem troche czasu zeby pojezdzic z uzywanym oryginalem i po miesiacu jest dobrze ale za kazdym razem wkladalem uzywany oryginal. wiec jak teraz po roku czasu sie znow zepsuje to zaloze nowy zamiennik a nie bede montowal uzywanych oryginalow:) dzieki za wszystkie komentarze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Założyłem we wrześniu zamiennik - koszt 80 zl. Nowy rzecz jasna. Pochodził 2 miesiące. I to samo. Mechanizm padł. Objawy jak zwykle. Trzeszczenie a potem szyba przestała reagować. Z trudem pociągnąłem ja i tak z nią na razie jeżdżę . W grudniu prowadzę auto do mechanika. Niech on tym się zajmie. Całkowity koszt. 350 zł. Jak wymienię i pojeżdżę dam znać co i jak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...